Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 788
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 4 895
И аз това питам!Къде е?
Добро утро! Палци и прегръдки! Усмихнат и спокоен ден да е!

# 1 006
  • Мнения: 3 833
Уми, остави си я вкъщи, ако имаш възможност. Ще отиде полуболна, ще изпоназарази другите и ще лепне още нещо. Моето дете се разболя от едно недоизлекувано дете, след което олепи още един вирус. Не е толкова страшно с материала. Не са в гимназията все пак.
Аз не съм имала и намерение да я пускам.Тя кашля,бе.Поне през нощта не е.
Добро утро.Елиф благодаря за кафето.

# 1 007
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Сиросче,  Flowers Four Leaf CloverHug
Елиф, страхотно кафе Heart Eyes
Ре, всичко ще е наред Hug


Пия кафето и ще тръгвам.

Хубав ден на всички. Heart

# 1 008
  • Пловдив
  • Мнения: 41 018
Добро!
Стискам на който има нужда.

# 1 009
  • Мнения: 11 009
Добро, стискам палци всичко да се нормализира!

Мерси за кафето, Елиф, чудно е, само да стане закуската и го грабвам Simple Smile

Мъгливо, мрачно, ноемврийско... тоз октомври що тъй се обърка...

# 1 010
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 371
я някой да ми каже защо кло пише "болните да оздравяват", а аз чета "бейлиса да не забравят".
чак се върнах да видя за какво се препоръчва - кашлица, хрема, мухльовци, изживяващи се като пенецилини....

поздрави от дъждовно Кайро. цяла нощ гръмотевична буря и дъжд. в резултат на който пепелта по балкона е станала на капки. пак е пепел, но с точици, а от училище са пуснали съобщение "поради гръмотевичната буря и дъжда транспорта за децата може да има забавяне".

ЖДНБ!
сега разучавам как гръмотевиците през нощта влияят на транспорта през деня.

# 1 011
  • София
  • Мнения: 9 804
Добро утро и от мен!

За времето бе знам, но аз се обърках нещо - тази сутрин след като оставих Малката Пандичка в училище се прибрах без чадър нарочно. Просто го сгънах и ми беше приятно да усещам лекия дъждец върху дрехите и кожата ми. Не ми беше студено, защото извадих зимното яке. Приятна мини разходка ми се получи.
Вкъщи обаче ми е студено, а трябва да се епилирам. Туй с дрехите няма как да стане, та ... 🥶

Палци за всички нуждаещи се от тях! 🍀

Хахахаха, Добре, тез египтяни са много сладки! 🤣 Като 3-годишни деца със страх от гръмотевици, скрити под юргана. 🤣 Ти разказа ли им , че по нашите ширини животът продължава и в лошо време?

# 1 012
  • Мнения: 11 009
Е, Добри, що ти е да го разучаваш, днес нали ще е почивен?

# 1 013
  • Sofia
  • Мнения: 1 726
Ох, това с мухъл, съществуващ с мисълта, че е пеницилин, е култово! Карамелче, Hug Айде, чакаме фотки от гръцката земя! То работа винаги има!
Ах, личната как ме нервира! Никога не спазва работно време, обаче все се жалва, че е лудница! Аз последните две години, понеже редовно ходя за рецепти по здравна каса, лудница не съм видяла. За сметка на това съм видяла две неща: не познава нормативната база, която покрай ковида се променя често и не може да работи с компютър, но обвинява сестрата за това.

# 1 014
  • Мнения: 1 191
Добро утро!
Сиросче Flowers Four Leaf Clover стискам, всичко да ти се нареди по-най благоприятния за теб начин!
Ре чакаме те с добри новини!
Скания,  не ти е лесно! Прегръдки и сила! Все съм си мислела, че само при нас всичко е наопаки и хауса е пълен, но като те чета...Трудно е за сама жена навсякъде, но когато и на елементарни неща не можеш да разчиташ е направо невъзможно.
Болните да оздравяват, а другите да нямат поводи да се нервират!

# 1 015
  • Мнения: 11 009
Сигурно го знаете, обаче мен винаги ме радва, а сега ми излезе пак, та преди да се потопя да ви пожелая днес повече разговори с деца Simple Smile
https://www.facebook.com/CreativeChildMagazine/photos/a.10150262 … 10154355471402554

# 1 016
  • Мнения: 5 811
Добро утро! Само при нас лятото отказва да си тръгне!
Добри ме разсмя! Така правят критичаните, когато прехвърчи сняг 😂

# 1 017
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 371
няма да е почивен ден, защото ги изненадА и не можаха да пуснат съобщение за усложнената пътна обстановка и невъзможността да се стигне до работа/училище.
но за 23 октомври имат готовност. Simple Smile

за сняг не знам... тогава ще е спре да се върти земята..

# 1 018
  • Мнения: 7 625
Сиросче, стиснати палчета Hug Да слизаш бързо от въртележката!
Ре, успех, всичко ще е наред!
Скан, прегръдка за теб. Аз си мислих, че при нас цари страшна бюрокрация, но гърците явно ни бият.
Всички болни да се оправят!
Египтяните са много забавни, а Добри разказва толкова колоритно, че все едно съм там при тях, насред гръмотевичната буря Simple Smile
Аз спах на пресекулки, сутринта не ми се излизаше изпод завивките. Чакат ме обемни задачи и изобщо не ми се занимава с тях.

# 1 019
  • Мнения: 14 851
Палците и от мен ги имате! Чакам ви после с добри новини. 🤗
Още седмица го дават дъждовно и се показва слънцето! Стискайте зъби и чадъри. 😁

Общи условия

Активация на акаунт