Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 604
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Мнения: 9 971
Здравейте, общество. Отлагах да се разпиша докато не ви изчета от-до, нооо това се оказа Мишън импосибъл. Та скокнах един дълъг скок и направо цопнах в понеделник вечер.
Надявам се, че всички сте здрави Hug

# 1 471
  • Мнения: 4 893
Окото е като на куче осиновено от приют.Добро.Зъбите,зловещи.
😂😂😂😂
Ох, Кро, ти си моят критик ❤ Абе тя само се прозява 🤪🥴😂
Спяща акула.Smiley Щом така си го нарисувала,добро си е детето и ич не се оплаквай! Но пък,ко не можеш сама да го ошамариш,га требе,свирни,ше дода да го държа!

# 1 472
  • Мнения: 18 624
И аз кат’ вляза за един хляб в магазина, после едва се добирам до нас с торбите. Щото за хляб не ходя с колата, нали.

Като стана дума за хляб, днес ме домързя да правя, та пратих щерката да вземе един от пекарната, пък принцеси за вечеря измислих. Невър ъгейн. Едно, че е станал 2.20лв., а няма сигурно и 400гр. А и отрежеш филия, тя се сплеска до един пръст дебела. Да си го ядат.

И имам много да се оплаквам. Притеснено ми е, схлупено, ще изчакам да мине обаче.

# 1 473
  • Мнения: 12 112
Попи, ще изчакваме заедно Hug
Да минава и заминава, каквото е там. Confused

# 1 474
  • Мнения: 4 893
Въй,въй,въй...И,плеснаха с ръце и се прегърнаха!:smiley:
Чироз Smiley

# 1 475
  • Мнения: 7 356
Аз хляб не съм купувала толкова отдавна, че чак не помня откога. Правя през ден, като остане малко накрая, правя крутони.
Правих си тази вечер тиквена крем-супа с джинджифил за вечеря. После пих чай от джинджифил. По едно време имах чувството, че ще започна да бълвам огън, като същински дракон.
13, акулата е много яка. Палчета да преминете през тийнейджърските драми по-леко и бързо.
Ей, Жаки, голяма шегаджийка. Горките домашни Simple Smile

# 1 476
  • София
  • Мнения: 9 692
На мен баща ми ми казва, че не трябва да пазарувам, защото съм била купувала ненужни неща. Ма кЪк ненужни питам аз! Според мен баш са си нужни. Всичко употребявам.

Уф, тоз джинджифил ! Не мога да си спогодя вкусовите рецептори с него при цялото ми желание. Съвсем малко ако турна, става на вкус, ама тогава пък ме знам достатъчна ли му е полезността.

# 1 477
  • Мнения: 13 028
Падич, туряй по малко бе, ще му свикнеш!
Начи аз първта година в Тайланд изкарах на плод и бисквиДи! Нищо не можех да им ям! Всичко ми миришеше на сапун от лимонена трева и джинджифил! И тая захар дет я бухат насякъде! Викам ще зема едно печено пиле барем се наям! Кусам и то сладко! Викам вий не сте ора бе! 😅😂
На втората година от зор проядох:) А сега мечтая някога пак да си идем и ще поръчам пОлвин казан том ям супа със скариди ма с колкот може да побере от всичките им треволяци! И после зелено къри, и жълто и флай лайс ( фрай Райс демек:))))
Вкус променя се! А ние си го домъкнахме и тук:)
И том ям паста си носих, но само за една година, де да знам какво ще стане и че не се знае кога ще можем да пътуваме. Да сме здрави, квот такова:)
Кат ний не можем там, че си готвим поне манЖи тук:) В София има корейски магазин много искам да ида са си накупя всякви странни неща за ядене:) Снакс от водорасли и чисп с ужасен мирис ма краб😅🤭

# 1 478
  • Мнения: 7 356
Жаки, колко време живяхте в Тайланд?
Аз ако попадна там, ще умра от глад, гарантирано. Всички тези неща, които изброи, особено пък корейските - мне,  даже не искам и да ги пробвам Simple Smile

# 1 479
  • Мнения: 13 028
От 2010 ходим първо за по месец, следващите години за по дълго, зимата 2-3 месеца. Миналата не можахме, бяхме болни от тая гад Ковида, после мъжът ми се оперира… тази май пак няма да идем:( За България все още не е отворено, а и да е вероятно пак ще има Ковид хотели - 14 дни затворени в една стая по 23 часа… за час те пускат “на разходка” С малката … ние повече от 45 дни няма да можем да стоим вероятно, ако са присъствено на улилище. Но ако са онлайн и не можем да пътуваме ще се пукна от яд.
Но няма какво да се прави.То всичко се обърка.
Ние сме ваксинирани, но въпреки това не ни пускат без карантина. Ще видим какво ще измислят след месец два.

# 1 480
  • Мнения: 7 356
Много екзотично звучи. Дано имате възможност да отидете тази година.
Наистина всичко съвсем се обърка, сложно стана пътуването, особено на по-далечни места и за по-дълго време.

# 1 481
  • Мнения: 4 893
Добро утро!



Планетите за днес вещаят,добро настроение и успешен ден!



    „Интуицията е дадена на жената, за да отгатва намеренията на мъжа, за които той не се досеща.“

    — Жан Делакур
Smiley

# 1 482
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 094
Морнинг, Кро!
Дано, дано си права за планетите! Имам огромна нужда от хубави дни и моменти!

# 1 483
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Добро да е. Кроте, мога ли да изям слънцето, имам нужда Hug

Жаки, дано можете да пътувате. Сигурно е много хубаво там.


 Попи, да минава притеснението Hug
 Тьорти, какво му прещрака на младежа, дано му мине келешлъка бързо. Майчината душа само събира удари.. Хубава акула, майстор си Heart

Фил, много ми е мъчно за вас и баща ти. Яд ме е, че няма справедливост в нашата държава. Моля се да се закрепи човекът и да има нормален живот след това. Hug

Кучанга е по-спокойна, пупу. Ето я тука в събота, с кака си игра тенис.
Скрит текст:
Едвам станах. Сякаш преди 5 минути легнах. Кога ще се наспя в този живот, не знам.

# 1 484
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
Добро утро!

Деми, и на мен няма да ми стигне времето за сън Rolling Eyes А пък нали от сън спомени нямало, то...язък Grin

Жако, само кат те чета и ... блякс! И аз кат Бърд Wink
Коги па се набодахте? Нали го карахте...?

Общи условия

Активация на акаунт