Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 600
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 1 785
  • София
  • Мнения: 9 689
Здравейте!

Първи ден ДО. Мина. Няма да разказвам, не искам да си спомням. 🤕😤😆 Благодаря, че ви има! Благодаря, че се заключвате чат-пат по къщи, балкони, дворове и ме разведрявате в точния момент .😁

Аз веднъж от заплес заключих майка ми на балкона и отидох да кърмя бебето. Късна есен. Студено. А бебето се кърмеше по 40 минути най-малко. Чух, че нещо тропа по балкона, ама си казах тя майка ми нещо прави там. Права бях - правеше нещо. Тропала да я чуя да й отворя. После не ми говореше цяла седмица по този повод. След време се смееше на историята .

13, да ти е здрав Келешът! Бързо да минава през лошия период ! Здрав и щастлив да е, да жъне успехи във футбола и всяко друго начинание, което му е на сърце!

# 1 786
  • Мнения: 4 893
Затвориха ни сладкарничката,едната сестра замина някъде по чужбина.А,какви пасти правеха,едни сочни,с крем и сметана,със сладко,пък сиропирани едни,ммм...Не се сетих да погледна да не се е спряла на пиците.Smiley

# 1 787
  • Пловдив
  • Мнения: 40 886
Прибрах се...първо минах през Еконтя да взема на тийна маратонките. Дано са ок и да приключа тая сага, че картата ми зее на празно Confused  знаете кви са цените.И той кат мен е мн.труден на обувки и т.н.
ВрътнАх набръжки едни контрафиленца на тиган да хапне кат си дойде и на пук на всичко и всички отивам на танци.
От утре са ДО, ама пак от 14ч...и по тоя повод е крив.Иска първа смяна.

# 1 788
  • Мнения: 2 170
Хелоу, общество! Не мога да ви настигна,  най-искрено се надявам да сте добре!  При мен работа, работа, работа.... и подгизнало настроение. На всичкото отгоре живея там, където работя. Ш@бано място без интернет, увеселителни напитки и с@кс Stuck Out Tongue Winking Eye От телефона не ми се бродира, само ви чета, ако не съм заспала права. Единственото ми удоволствие е да се къпя дълго и пенливо след ненормирания работен ден.Всъщност толкова проточвам това занимание, че у Недовършений тайно припламва надеждицата, че съм се удавила под душа. Ама, черен гологан не се затрива.
Днес ходих на фризьор и обиколих града..ми хубаво е и е имало живот извън психодиспансера, аз просто бях забравила. А утре, ах, утре, надувам платна и акостирам в Елада. Само котка да не ми пресече път! Вярно, само за уикенда, но всеки час извън "клиниката за душевни изтрещялки" ще ми се отрази благотворно!
Ми, в общи линии е това. Ще се опитам да ви изчета, но след малко Убавецът ще дойде и ще ме извлачи на онова място.
П.П. Ени, още ли "търкаш нара в килията"? Joy Kissing Heart
ПП 2 Като се наредиш да те набият, щото не си ваксинирана, запази ми място до теб, понеже и аз без бой не бих го сторила, та ако ще заради това да гледам Елада само на картичка!
До скоро, прекрасни мои!

# 1 789
  • София
  • Мнения: 9 689
Мисте, разбирам го, че му е криво. Първа смяна си е най-добре, въпреки ранното ставане.
Аз съм крива, че вторият срок тази учебна година и цялата следваща учебна година Малката Пандичка ще е все втора смяна. Тя пък е много щастлива. Досега не е учила втора смяна и си мисли, че е яко. Младо и зелено.

Хубаво да разпуснеш на танците! 🤗

# 1 790
  • Мнения: 4 893
Ох,нИмоа! Smiley

# 1 791
  • Мнения: 276
Карамелче, весело да си изкараш, имаш нужда и снимки да приложиш да се радваме с теб. Пътеписа е задължителен, знаеш, винаги е много духовид и завладяващ.
Кро, уби ме с тая богомолка, мисля да пробвам и собствената си сянка  - честно😁
Панде, душко така е с ДО и чашка и бутилчица си трябва...

# 1 792
  • Мнения: 18 622
Само да ви кажа, че онзи тест е отрицателен. Аптекарката днес вика - този е късметлийският. Такъв звук издадох, че въпреки че беше нечленоразделен, много добре ме разбра, че е трябвало да замълчи. Joy

# 1 793
  • Мнения: 4 893
Твоя добре,ама Жаклината нещо не мъцва.Smiley

# 1 794
  • Мнения: 5 776
Не ме взеха на работа, изобщо не са ме допуснали до класиране заради дипломата от средното, знаех си, че ще ме препъне и пак се разочаровах. Много гладна зима се очертава.

# 1 795
  • Мнения: 4 893
Скания,ще намериш твоето място!
В темата за селските номера,тотал изпуснаха газовете.Money

Имам зелена салата и дебели мазни прИжоли,мисля си накапя едно и да позяпам филмче.Хубава вечер да имате!

# 1 796
  • Мнения: 7 352
Тъкмо си мислих, че Карамелка се губи и тя се разписала. Чакаме включване от Елада. Настроението на макс и да си прекараш страхотно!

Скан, не унивай, ще си намериш твоето място!

Бърдата досега пражи картофи с мас. Вие сте виновни, да знаете.

# 1 797
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Така, върнах се от седмичния пазар, днес  за първи път карах автоматик. Ми то било голямо удобство, въпреки, че се чудех къде да си дяна левия крак и дясната ръка, ама мога да свикна, само някой да ми подари такава кола.

Ули, за тефтерите съвет не мога да ти дам. Аз си купувам всяка година, ама гледам да е евтин, с дати и широки редове.

Карамелка сладка, много се радвам, че ще отидеш най-накрая в Елада. Този месец за един уикенд, другия за повече.

# 1 798
  • Мнения: 14 821
А Карамелкее, не с лошо! Ако бях затворник до ся щяхте да разберете, щото ще съм ви надула главите от мрънкане. Бяхме пак на къщата, дето я прави ММ. Ама на Синеочка й доскуча и се прибрахме. Е, връщахме се за ключ де, но това са подробности. 🤭😂
Много ти се радвам за Еладата. Стискам палци всичко да е точно и да се насладиш на макс! 🥰🤗

# 1 799
  • Мнения: 10 919
Е Карамелче, още като прочетох, че си била на фризьор и викам някоя Елада ще е забъркана само Simple Smile
Бравос, хубаво време да имате, другото е ясно. И да не забравиш зехтина, ако се чудиш какво да го правиш ей Ени ще го вземе веднага Grinning

Общи условия

Активация на акаунт