Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 574
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 1 815
  • Мнения: 1 460
Търти,честит да ти е синковеца!Здрав и послушен да е,че като те чета...Трудно е,но ще мине!На тебе търпение и повече от онзи твоя приятел...джентълмена Grinning

Чета ви,дружета, ма нещо не ми се пише.Кво да кажа,ежедневието ме е завъртяло и мога до безкрай да мрънкам,ма нЕма сми.

Посмях се с историите за заключените врати Joy

На "оная" тема няма да се връщам.Нито в МОЛ ще ида,нито в кръчма.Хич не ми е зор.

Айде,останете си със здраве! Hug

# 1 816
  • Мнения: 12 236
13, да ти е жив и здрав сина, да те слуша и да те радва с успехите си на терена.

Добре, че утре е петък, защото още една колежка окапа и до края на седмицата съм една за пет. Иде ми да се гръмна. Всичко е било, ама крайните срокове не ги съобразяват въобще със ситуацията, в която попаднахме.
Соленките на Birdflower кацнаха във втора част на готварската ни книга. Щях да ви питам, продават ли още Ким в магазините, защото не съм купувала от години.

# 1 817
  • Мнения: 12 087
Фил, ще замълча, но ти запомни какво си писала и след 7-8 години ела кажи струвал ли си е плачът.
И за теб, и за Скания - когато Господ (или Съдбата) затваря една врата, отваря друга. Но трябва да го вярваш. Не искам да звуча назидателно, пиша защото съм го преживяла.

Току-що гледах интервюто на доц.Петър Атанасов, шеф на Ковид отделение, Нова тв. Шах и мат. С пешката.
т.е. 1+1=2, но ако вярваш? Не се заяждам, Елифко. Не го разбирам. Т.е. ако не го вярваш 1+1= 8, примерно. Едно нещо е вярно или не е вярно. Толкоз. Господа няма да го коментирам, че хем ми става смешно, хем тъжно, хем на агресия ме избива. Иска ми се, да погледна с твоите очи, ама няма

Фил, няма да ревеш! Айде пореви малко. Това са ситуации, в които уж имаш избор, но не съвсем. И това те яде. Детето ти е малко и  няма как да се случи с работата. В такива случаи се примирявам.  Няма добро и лошо, щото де факто избор няма. Така изглежда само. Ще си дойде времето да работиш. Гуш.
На Мистата щях да пиша нещо, но забравих. Върти ми се като безсрамна.... ще се върна, да видя, къде е съгрешила:stuck_out_tongue_winking_eye:

# 1 818
  • Мнения: 4 893
Записвам се да прочета отговора и ви казвам,честно и откровено,че аз повече в тази тема ред няма да напиша.Laughing Пазете се!

# 1 819
  • Мнения: 12 087
Крото, не се прАИ. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 820
  • Мнения: 9 966
Сиросче, била съм в ситуацията на Фил, зная защо го написах. И аз съм плакала от безсилие, и аз съм искала нещо, което ми е било важно, нужно и т.н., но моментът не го е позволявал, защото тогава, в този момент е бил периодът на майчинството, на грижата за детето/децата. Този момент отминава, времето лети за всички. Фил е умна, много умна млада жена. Не се съмнявам, че възможността, която сега изпуска, ще се върне, ако не и по-добра. Не я спирам да плаче, не бих могла, но с какво ще й помогне това?!

Жаки, потърси в нета по информацията, която съм дала. Струва си да се чуе.

# 1 821
  • Мнения: 18 611
Мен пък ме подразни Пироговецът. Досега 1.5г. къде са спали и какво са правили, че нямат организация да се тестват? А,да, заразените медицински лица са заразявали пациентите. Защото в Пирогов хич не им дреме на медицинските лица (някои). Че и декларация ти връчват с маска под брадата да подпишеш, че е пандемия и ако се заразиш при тях, шанс (лично я подписах в спешен кабинет). А, че сме най-зле по ваксинация заради такива медицински лица и продължават да ги излъчват в праймтайм, няма значение. Нека недоверие да има. Пък у нас ще си измират още дълго повече хора от държави с пъти по-голямо население, а децата ще се върнат в  тъмните векове с поредна година ДО. Нямал бил познат повторно заразен. Само тук във форума колко споделиха за такива, ама няма значение. С ваксините драма. Сега има избор да се тества, пак драма. Нищо не щем - ни маски, ни мерки, ни ваксини, ни тестове. Ми няма как да стане. Как да го разбере обикновеният човек, като у нас дори лекарите в Ковид отделенията не го разбират.

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 23:44 от wild poppy

# 1 822
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Записвам се да прочета отговора и ви казвам,честно и откровено,че аз повече в тази тема ред няма да напиша.Laughing Пазете се!
А ще ни четеш ли, че да знам как да те храня, да не вземеш после да се появиш от някъде и да ми набиеш канчето Stuck Out Tongue Winking Eye.

# 1 823
  • Мнения: 10 917
Добро утро.

Петък е Simple Smile да почнем с положителното Grinning

Филомена, ако е работата-мечта помоли днес за отсрочка с отговора до понеделник и помислете дружно с ТМ тези два дни можете ли някак да го случите. Тъкмо и реакцията им при молбата ти ще е добър индикатор за самата фирма.

Осъзнавам, как едновременно ми е изумително, успокоително и плашещо, как в днешно време човек може да намери подкрепящи и отхвърлящи мнения за всичко без изключения. Удивително е.

Хайде ако успея ще ви пусна кафе, като з петък, ако не разчитам на помощ Simple Smile

# 1 824
  • Мнения: 5 760
Фил,Скан, дружно ще потърпим момичета,заради децата! Помните ли моите премеждия миналата година по същото време? И после отново пролетта? Плаках,ставах,сърдех се,но нищо не можах да направя. Измъкнаха ми се под носа хубви работи, които нямаше как да започна, заради това, че няма кой да ми гледа детето! Останах на място, където след майчинство ми понижиха длъжността и ми отрязаха почти наполовина заплатата. Поне се съобразяват със смените и мога да работя когато ми е удобно. Ще стискам зъби сега,но ще порасне малко детето и ще мога да намеря нещо по-добро. До тогава и връзката ми с ММ ще е мираж ( изобщо не се виждаме )и работата досадна и нископлатена!

# 1 825
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 887


Добро утро в петък, общество! Хайде, само днес и идват почивните дни. Wink

# 1 826
  • Пловдив
  • Мнения: 40 866
Добро!
Уф...то ще са едни почивни дни...синко от снощи уфка, че гърлото го боли. Правих компрес посред нощ. Сутринта звъня на голямото дете и то така било Head Band Щом е ходил лично /ама мен ме няма там дет вика колежката/ да си купи хапове за смукане...не е ок и той. Та довечера ще видим ...

# 1 827
  • Мнения: 3 805
Оффф,мойто киха от съседната стая.Добре,че минаха онлайн ,да не се занимавам с бележки.

# 1 828
  • Мнения: 5 776
Само дето докато чакам да се отвори друга врата ще трябва да държа тази на хладилника затворена. Не за мен, за децата ми. Не ми е тъжно за самата работа, а за това. Полагам безумни усилия и пак не мога да променя нищо. Та да, наревах се и ще плача често. Не, че ще се предам.

# 1 829
  • Мнения: 9 966
Скания, а бащата къде е? Нали имаше пари, нима ще остави децата гладни?!

Мисти, дано не е нещо сериозно и бързо да оздравяват мъжете ти.

Яна, Ули, благодаря за кафетата, чудни са. Към това на Ули имам пристрастие Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт