Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 805
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 1 830
  • Пловдив
  • Мнения: 41 049
И аз това щях да питам Скания...нали помагаше той?

Елифче, дано...сега ми звънна детето, имал Т. Малко над 37,5 казва.

# 1 831
  • Мнения: 5 776
Според бащата, той ми дава предостатъчно. Вероятно ако му се помоля, много, и изтърпя начукване на канчето и златен шанс да ме унижи, ще даде нещо. Предпочитам да не стигам до там. Пък и ей ги на още само 5г.
Все пак ако не влагах сега сума в обучението си, нещата нямаше да са толкова трудни, въпреки че ги разпределям на малки суми за дълъг период. Ама нали уж за да имам шанс да ги променя генерално. Но аз съм виновна за тази ситуация и не мога да си го простя.

# 1 832
  • Мнения: 18 742
Scania, не се отказвай да кандидатстваш по обяви с английски и гръцки. В jobs.bg в момента има поне 3 обяви, в които са задали дистанционна работа и дистанционно интервю. Промени се светът, сигурна съм, че не е невъзможно да си намериш работа, която можеш да работиш отвсякъде. Не гледай и само в България. Сигурна съм, че по цял свят търсят хора с гръцки език и точно в момента, с дистанционните интервюта и хоумофиса, е наистина възможно.

И не съжалявай изобщо. Виновният не си ти.

# 1 833
  • Пловдив
  • Мнения: 41 049
Хм...за кое си виновна ти? Я стига ги писа такива...няма такова нещо! Kissing Face

# 1 834
  • Мнения: 7 657
Скан, във всички твои действия си се водила и продължаваш да се водиш от стремежа да осигуриш най-доброто за децата си. В много неприятна ситуация си, това няма как да не ти тежи, но не си виновна.

Бързичко да се оправят болните - и малки, и големи.

Навън пече слънчице, не ми се стои вътре пред компа. Ще гледам да се измъкна за едно бързо кафе с гледка в ранния следобед и ще доработвам до по-късно вечерта. МУ вчера и днес е ХО, та ходи вместо мен да следи ремонта на покрива. Каза, че нещата изглеждат добре и леко си отдъхнах.

# 1 835
  • Мнения: 11 020
Scania, надявам се, че ще се появи светлина в тунела съвсем скоро.
Идеите на Попи са много добри.

Леле, сега ми изскочи интервюто с лекаря от Пирогов. Ако е същото, де. Ама не беше ли този същия, дето преди месец-два обясняваше как приел кацаров по документи и му изписал скъпите изследвания или нещо такова беше и после пък наредиха проверка на Пирогов и т.н.

# 1 836
  • Мнения: 12 472
Същия е, Ули.

Скан, няма да се даваш! Hug

# 1 837
  • Мнения: 5 817
Скан,🤗! От някъде ще излезе нещо,няма да се предаваш!  Няма да е все така!
Аз съм пускала CV по обяви от джобса за дистанционна работа и отговор досега не съм имала. Може пък ти да имаш късмет! Дано,не губиш нищо да опиташ 🍀!

# 1 838
  • Пловдив
  • Мнения: 41 049
Може ли линк към това видео?

# 1 839
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 157
Сина ми се е проявил ПАК в градината. Ядосана съм, чувствам се ужасно, и не знам вече как да се държа с него. Говоря, обяснявам, карам се, понякога и повишавам тон, не го бием, наказван е с прибиране на играчка или без детско филмче, и не знам къде греша. Уж разбира, уж "да мамо, добре мамо" и след няколко дни нещо се случва.

# 1 840
  • Мнения: 18 742
Съншайн, като майка на едно такова, дето беше обявено за най-палаво от всички момичета и по-палаво от повечето момчета, ще ти кажа, че често стратегията на учителките в ДГ е да прехвърлят липсата на контрол и последствията от това върху децата. Децата имат нужда до една възраст да са в рамка и с надзор. Когато се оставят на самотек като в градината, се започва с белите и "говорете с него/нея". Разговорите са едно на ръка, но това не отменя отговорността на персонала. Не знам какво е станало, но всеки път питай "А вие къде бяхте и защо не се намесихте навреме?".

Ние си решихме проблема, като я преместихме предучилищна в училище. С 1 учителка на 20 деца, а не 1 на 34 като в градината. И попаднахме на педагог. Как пък един път не се оплака тази жена от дициплината на моето дете, което в градината беше обявено за най-палавото.

# 1 841
  • France
  • Мнения: 13 401
Eliff такава четка ми направи, как да ни ù лайкна поста Stuck Out Tongue Winking Eye

Тази сутрин оставих съобщение. На всичкото отгоре говорих като най-големият идиот евър. Просто ми иде да си бия тъпата глава. Имах реален шанс, заплата не беше лоша, но най-важното беше на пешеходно разстояние!!! Това е невероятен лукс! Преди имах 2,5 часа на ден в ГТ. И то ако всичко е наред... за пръв път ми се случва да се отказвам без бой. Cry

Попи Hug В онкологията в наше село от 20 човека само 2 са ваксинирани. Това ми граничи с престъпление по служба.

# 1 842
  • Мнения: 10 096
Каква четка бе, Фил. Нали те чета ...
Ей сега прочетох и Попи за ДГ и под нейните думи се подписвам. Сетих се също за най-палавото дете в 1-ви клас, съученик на сина ми. Редовно овикван и пращан при психолога на училището. Ми накрая на родителите им писна и го преместиха в друго училище, попадна на педагог и о, чудо - тръгна по олимпиади, стана отличник ...
Аз нямам палаво дете, а колко ми се е искало.

Мистиче, кафе нещо? Grinning

# 1 843
  • София
  • Мнения: 14 304
Честит ви петък. Писна ми да чета за ваксините. Говорих си с приятел африканец. Опитва се да говори с майка си, а тя вади същитете доводи. Явно Африканците и българите сме най-просветени за пъкления замисъл да ни изтребят с ваксините.
Мисля да спра да пиша, освен в лежерни теми.

# 1 844
  • Мнения: 11 020
Съншайн, съгласна съм и аз с Попи.
На учителките им е много лесно като нарочат някого и после само той е виновен. И рядко се проследява цялата ситуация и как се е стигнало до нея и как е можело да се предотврати.
Питай ги те самите къде са били и какво точно са видели.

Риюниън, натоварващо е действително.

Общи условия

Активация на акаунт