Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 610
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 1 845
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
Елиф, веднага Wink



Аз си дойдох у дома...Т има синко, ама още не е минала 38.
Сега варя кола да пият, че и мм си доде с огнено гърло, а при него без аб не минава. Звъня на личната...не вдига Confused

# 1 846
  • Мнения: 12 112
Мисти, да оздравяват домашните!

Мале, ако още веднъж ми звънне телефона, ще полудея.

# 1 847
  • Мнения: 10 920
Мисти, бързо и леко да минава.
Вади содата, меда и джинджифила и ги почвай по ред за гърлото.

# 1 848
  • Мнения: 18 624
Елиф, хич не е лесно с такова дете, да ти кажа. Защото си иска индивидуален подход в много моменти. А у нас такова животно е лукс. Като лош спомен ми е онзи период, за щастие.

Мисти, кофти. Иде уикенд. Ули е права, нареждай ги до стената и започвай с илачите.

# 1 849
  • France
  • Мнения: 13 039
Пффф, другата тема само ковид и хомеопатия. И от двете ми идва байгън. Rolling Eyes

Напоследък съм супер стресирана и всяко, дори и минимално, усложнение ме докарва до паника. Чудя се какво да правя? Сега съм си вкъщи, но утре?

# 1 850
  • Мнения: 1 647
Фил, утре си представи, че си на кръчма с приятелки и се усмихни Simple Smile

Все и нещо весело трябва да се случва, дамусенезнае, нали?

# 1 851
  • Мнения: 9 971
Елиф, хич не е лесно с такова дете, да ти кажа. Защото си иска индивидуален подход в много моменти. А у нас такова животно е лукс. Като лош спомен ми е онзи период, за щастие.
Попи, имам новина за теб. Не е лесно и за кротко и свито дете в училище, особено когато на госпожата не й пука. Пример няма да давам, не ми се споделя.

# 1 852
  • Мнения: 18 624
Мда, не се и съмнявам, че е така, Eliff. Лиспва ли човешкото у учителя, ще си кротува и няма да си причинява неудобство за по-лесно.

# 1 853
  • Мнения: 7 356
Напрягам се много и аз. То да беше само във форума, ама и навън е същото.

Направих следобедна разходка, проветрих малко мислите



Поговорих си надълго и нашироко с един непознат дядо, обсъдихме световното положение, политиката и даже до футбола стигнахме Simple Smile

Сега обратно на тръстиката, ще доработвам до по-късно, но си струваше да отделя два часа време навън.

Мисте, строявай мъжовете и действай. Бързо да се оправят!

# 1 854
  • Мнения: 10 920
Бърди, всеки път ти завиждам на какви хубави места можеш да се разходиш набързо следобед Simple Smile

# 1 855
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
Мерси! Строявам, че как Simple Smile
Личната се обади. Потвърди АБ за мм, за дятето Изопринозин. Ай, стига толкоз, че аман и аз викам.

Сиросче, как е детето?

Бърд, браво за разходката!

# 1 856
  • Мнения: 7 356
Ули, всъщност мястото за бърза разходка с цел бягство от реалността е едно и също. Но е факт, че около нас има прекрасни местенца. Това за мен е едно от най-големите предимства на града ни.

# 1 857
  • Мнения: 2 268
Здравейте общество.
Така преядох наобед, че още не мога да дишам. Ма, кой ме би да изпробвам нова рецепта за кашкавалки. То при мен повече на сиренки мязаха де Simple Smile

Онези ми проблеми още стоят нерешени, всичко става много бавно и трудно.

А, на Скания искам да кажа, да не се отказва. Довърши си курса и отсега започвай да търсиш стаж, ако трябва и неплатен, дистанционно. Ама упорито, пиши на фирмите, и кандидатствай по обяви за джуниър позиции.
Подобно правя и аз в момента, но нямам пари за курс, и уча по безплатните сайтове, та и по-бавно, и по-трудно става, но се надявам в крайна сметка да има добър резултат.

# 1 858
  • Мнения: 12 112
Бърди, добре си направила разходка. Аз изгних тука.

Мисте, все така е.

Трябва да мисля менюто за почивните дни. Нямам идея никаква.

# 1 859
  • Sofia
  • Мнения: 1 711
Да, давайте идеи за йеденето, че мисля да се изявявам два дена. Имам много ябълки , та нещо и в посока десерти е добре дошло.
Скоро да се похвалите със здрави дечковци!

Общи условия

Активация на акаунт