Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 784
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 1 965
  • Пловдив
  • Мнения: 41 017
Ули, има липси, да...ще го засилвам да пие.
А...и кръвното му кат мойто 90/60 Rolling Eyes  Кво да му давам незнам.

# 1 966
  • Мнения: 2 284
Атаракса ще му свали още кръвното, и ще му се приспи. Седатиф е хомеопатично, без странични ефекти, може да го пробва. Или Реламакс - маточина, б6 и магнезий.
Добро утро.

# 1 967
  • Sofia
  • Мнения: 1 726
Мисте, вчера една жена обясняваше на аптекарката, че брат й е с ковид и вечер получава паник атаки. Капките на Бах препоръча.
Сирос, надявам се сте добре с детето. Аз не бих се сдържала в такава ситуация да го чакам да се наспи... ОИ даже му е малко, макар че едва ли нарочно го е направил. Но и малко съобразителност никога не е излишна.
Нещо ми е криво, главоболие май се очертава да ме навести.

# 1 968
  • Пловдив
  • Мнения: 41 017
Няма Ковид.
Тя му го изписа тоя Атаракс да заспи..по 1/2т.
Магнезий пие. Ще видя и другите.

# 1 969
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ние що не можем просто да идем да си легнем, като ни се доспи?? Врътваме се и чао, тва деца, къща, добитък, някой друг да ги оправя.. Вчера гледах в тикток клипче за умственото претоварване при нас жените и малко си поревах даже - да мислим за всичко, да вървим след/пред всички, винаги със 100 хода напред да мислим. Ми тежи, гадно е..
Съжалявам, Сиросче. Искрено ти съчувствам..Не само за падането, за всичко..Hug Гушни го това детенце от мен Hug И теб си гушни от мен Hug

Мисте, дано овладеете положението Hug
Мис Шармант Карамелова е като една свежа глътка въздух. Hug

Дечинята Тьортеви са като от списание Heart Кат майце си Heart

Фил, аз беснях вместо тебе, като те прочетох. ConfusedHug
Само да не се заснема аз с пижамата, че Сис ще ме линчува JoyHug

Всички ви видях, хубавици, само Сканито изпуснах.

Аз кЕся пред Бг училището.

Хубав ви ден. Hug

# 1 970
  • Мнения: 12 367
Така Юнче, но щях дадоразбудя детето, пък и ме болеше. Добре сме сега. Детето не помни май, аз съм със смърлян нос и сини по ръката и краката.

Попи, Hug Хайде да спират черните серии, че много на гъсто станаха.

Атаракс не е ли антидепресант?
Мисте, аз пия седатон 5, магнезий и мелатонин. Май успях да задържа положението с тях, но много ми е тревожно.

Карамело, пусни еладски снимки. На някоя софра също може Sunglasses

# 1 971
  • Мнения: 2 853
Добро утро!
Фил, в отвратителна ситуация си попаднала, но е бил малкият дявол. Бебето е било с теб, нормално е да си се притеснила и стресирала, вкл. и от предизвикващият тръпки ключар. Добре, че си се наревала после, да отпуснеш напрежението, за парите гадно е, но всичко, което може да се оправи с пари е разход. Гаден и излишен, натоварващ бюджета, но ти и детето сте добре, от това по-важно няма! За килограмите гък да не си казала повече. Пижамите са ти прекалено големи!
Сирос, ТМ един месец целия ОИ да отнесе пак ще му е малко! Бързо да ти минават болежките!
Панде, аз няколко години подред правя абонамент за уча се. И тази направих, нищо че детето е вече в осми клас. Сайта е по-добър сякаш за по-малките ученици, но лично на мен ми харесва това, че след всеки урок има тест. Като си прочете урока, после изгледа клипа и накрая реши теста, детето би трябвало да е запомнило най-важните неща. Тази година ще го ползвам и аз, за учене на език. Ще си припомням английския.
Работа имам много, сили и желание - не. Влизам в някаква дупка и за големият се притеснявам, изобщо едно ми е нервно и тревожно. Смотана работа.

# 1 972
  • Sofia
  • Мнения: 1 726
Няма Ковид.
Тя му го изписа тоя Атаракс да заспи..по 1/2т.
Магнезий пие. Ще видя и другите.
Да, просто споделих, че за ПА обсъждаха покрай боледуване. Много е неприятно. Ей го,  днес ми се лежи, някакви вълни ли имам, разболявам ли се... потя се и ми прималява. Ама и мен към ПА ме поведе, чак въздух не ми стига, само отварям прозорци. Ще се разсейвам в кухнята.

# 1 973
  • Мнения: 2 170
Ще пиша, когато мога. Вие сте моят оазис!

Последна редакция: сб, 23 окт 2021, 14:16 от Caramella

# 1 974
  • Мнения: 18 728
Мисте, а един Валидол под езика, като го стегне, не върши ли работа?

# 1 975
  • Мнения: 12 367
Карамел, прекрасница, разкошница Purple Heart

# 1 976
  • Мнения: 2 170
Голяма мъка от телефон. Дублирах снимката. Аман, дано успея да изтрия после.
Сиросче Kissing Heart

# 1 977
  • Мнения: 18 728
Но пък най-накрая те видях, прекрасна Карамела!

# 1 978
  • Мнения: 5 809
Карамел, много си елегантна,ама тази цигара...

Само да не се заснема аз с пижамата, че Сис ще ме линчува JoyHug

Ама съвсем сериозно,бива ли такива жени да носят такива грозни пижами?! Карам ви се! Предпочитам дори плюшени с Дисни герои пред този ужас! Фил,идвам да я изгорим заедно още сега,ето звъня на вратата,аз съм 😜

# 1 979
  • Мнения: 2 170
Си, аз съм страстен пушач. Орахаля го поправя на пИшач. Joy Пуша Айкос от няколко години, тази нормална цигара я взех назаем за кадрото.

Общи условия

Активация на акаунт