Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 591
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 2 070
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
.

Последна редакция: сб, 23 окт 2021, 23:11 от demmy.

# 2 071
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 233
три сме.
Sad Sad нищо не мога да ѝ напиша.
пръстите ми се преплитат и не успявам да напиша и дума.

# 2 072
  • Мнения: 18 618
Момичета, дайте да не я обсъждаме Джоли извън темата, в която пише самата тя. Ще ѝ снесе някой, ще го представи незнайно как, ще ѝ стане много неприятно. Със сигурност ще ѝ е излишна емоция.

# 2 073
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 233
не обсъждам нея, а моята неспособност да кажа нещо в такава ситуация.
и наживо съм така - свивам се, капсуловам се в себе си и мълча като..

# 2 074
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Права си, Попи. Не е редно.

# 2 075
  • Мнения: 14 821
Калпазанки, много сте писали тая вечер. Едва ви стигнАх.
Изпратихме гостите, много приятно си изкарахме. Тя мацката пловдивчанка. 😁😊
Исках да се похваля с питката, но пак миЙ голяма снимката.

На Ренко да кажа, че нещо ме измести в картофопърженето, но не се оплаквам. 😀 Нейните са по-убави, щот са домашни, мойте от магазинЯ.
На Жаки-кофти преживяване.
На Карамелка лек път.
Ии ми пада тока, така че лека нощ.

# 2 076
  • Мнения: 12 236
Едно неделно кафе от мен.

Станах рано, да изпратя МУ в командировка, сега не мога отново да заспя, та си направих кафе. Ще наваксвам следобед.

# 2 077
  • sf
  • Мнения: 10 210
Добро утро! Мислех,.че само аз съм кукнала рано в неделя. Имам куп задачи, отлагани цяла седмица, и трябва да ги свърша до ранния следобяд, че после Барса играе с Реал и няма да ме чакат. 😆 Но първо кучо. 🐾🏃‍♀️

# 2 078
  • Мнения: 9 967
Как искам да можех да се телепортирам. Веднага бих се настанила до кафето на Кло Heart Eyes Не мога, затова при моето и след това хващам гората. В буквален и преносен смисъл. Добро утро!

# 2 079
  • Мнения: 10 919
Добро, ще правя и аз кафе след малко и се чудя дали да се пробвам с едни катми Joy
Отивам пак д чета рецептата на Мисти, ако я схвана, може и да го бъде Simple Smile

Аз у дома палачинките на чугунен тиган ги правя.

# 2 080
  • софия
  • Мнения: 4 180
Добро утро,момичета! Нещо пак ви изпуснах тия дни. Ама ей ме на-на ранина седя и чакам  метрото,за да ходя на изследвания,и ви чета. А как съм гладна ако знаете, ама чак към 10 ще мога да ям. И кафе няма за мен тая сутрин,та съм кисела от рано.

# 2 081
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 085
Добро утро!

# 2 082
  • Мнения: 12 236
Всички рецепти ги мятам в първия пост на темата. Ако нещо пропусна, казвайте, защото пак ми се губят постове и се връщам назад, да проверявам, понякога не схващам за какво иде реч, така разбирам, че съм пропуснала нещо.

# 2 083
  • Мнения: 10 919
Мисти, чета рецептата, ама ми липсват яйца и мляко, слагаш ли им?

П.П. все забравям да кажа, че не слагам ванилия на палачинките Simple Smile може още няколко поста да ви занимавам с тях, ако се присетя нещо Simple Smile

# 2 084
  • Мнения: 12 236
В моята рецепта има за това количество 4 яйца и не е топла вода, а топло мляко.

Общи условия

Активация на акаунт