Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 606
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 2 100
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
Аааах, Карамелчеее...Heart Eyes  Питай и за мен, моля!
За синчето..начи и той кат моя. Да почва аб. По-добре е сега.

# 2 101
  • Мнения: 2 170
Мисте, почнал го е вчера АБ, искам утре да отиде на преглед, ама коя съм аз, че да кажа какво да се направи...

# 2 102
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
М да...то старите не слушат, та младежта ли? Ще мине, споко.
Всички колеги от командировката и те са кат му...явно вирусче. Обаче...и тук го има. Синко не е бил с тях, а пак същото, та...си върлуват разни работи. Нормално е.

# 2 103
  • Мнения: 10 920
Как се слагат повече снимки в скрит текст ли?
Ами слагате им адресите преди
[/Спойлер].
Или нещо друго имате предвид?

# 2 104
  • Варна
  • Мнения: 2 038
От телефон: [ spoiler].. текст..[ / spoiler ]
Пише се без интервали.

От компютър/таблет мисля има икона при написването на мнението. Simple Smile

# 2 105
  • Мнения: 2 830
Лоши вещици, такиваааа! Обожавам катмите на мама, но тя ги пече на метален сач. Мисти, ти в какво ги правиш?  Палачинки правя много често по една простичка, изпитана рецепта - две яйца разбивам с чаша прясно мляко, щипка сол и пакетче ванилия. Добавям две чаши брашно, бъркам енергично с бъркалка за да не останат бучици и добавям чаша вода, бъркам отново, ако ми се стори гъсто доливам малко мляко. Загрявам тигана и преди да сипя тесто слагам малко масло/правя го преди всяка една палачинка/. Днес за закуска пържени филийки, основното е ориз с пушеки бутчета, за десерта още водим преговори. Нищо не ми се прави, но тийна ме гледа с умоляващия поглед на котарака от Шрек.

# 2 106
  • Мнения: 5 763
Събрахме семейния съвет и единодушно решихме,че ще зарежем ОИ и ще се забавляваме.

# 2 107
  • Мнения: 14 822
Ходихме пак на къщата. Сега мисля да се боядисам и да се опъна малко след банята.

Последна редакция: нд, 24 окт 2021, 17:49 от Anyyyone

# 2 108
  • Мнения: 12 236
Прекрасна Синеочка! Най-накрая да ѝ зърна очичките. Лягам. Ще наваксвам ранното ставане. ОИ остава за след това.

# 2 109
  • София
  • Мнения: 18 748
И тук да кажа, страхотно дете, красиво, лъчезарно, и пълно с доброта. Heart

# 2 110
  • Мнения: 7 356
Ой, ой, прелестна Синеочка Heart Пу-пу!
Спящият недовършен се събуди преди час и половина. През това време аз успях да изчистя прахосмукачката, да изпера две перални и да просна дрехите, да сготвя, да поработя, че и да посрещна и изпратя майстора. Сега пия кафе, чака ме прахосмученето и имам още малко за доработване.

# 2 111
  • Мнения: 14 822
Извинявам се, че в двете теми я пуснах, но първо там качих и после се сетих да я покажа и на вас. 🤭🤗
Мид, не мога да се оплача. Дето вика един приятел, да не съм те чул да се оплачеш, че гледаш дете. 😀🥰

# 2 112
  • Sofia
  • Мнения: 1 711
Втора седмица не сме ходили никъде уикенда. Изнервени сме всички май от това. Баща и дъщеря само се карат. Гръмна ми главата. Кой крив, кой прав, до гуша ми дойде. И двамата инатливи, две приказки не могат да си кажат без да се джафкат. И всеки си мисли, че знае най-добре, детето си придава важности, големия не му увира главата, че вече не е на 4 и скоро ще спре и да му говори и да го отразява.
Синеочка е прекрасна!

Последна редакция: нд, 24 окт 2021, 16:55 от Child of June

# 2 113
  • sf
  • Мнения: 10 210
Да фотна , да ни видите какви сме луди, т.е. аз, де, другите нямат избор. 😆 ама за малко, че хлапето ще ме убие ако разбере.

Последна редакция: нд, 24 окт 2021, 15:57 от donsita

# 2 114
  • София
  • Мнения: 18 748
То се вижда, не е като моята хитра а.

Общи условия

Активация на акаунт