Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 790
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 2 115
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Имам Ковид,зле ми е.
Не усещам аромати.
Имам куп заболявания,направо ме размаза този Ковид...

# 2 116
  • Мнения: 14 851
Мария, скорошно оздравяване. Кой ден ти е? Не че знам по колко държи, но дано скоро ти просветне. Погледни от хубавата страна, после ще имаш имунитет.

Мид, къде видя пък ти хитра Ена?! Много си е добре, а и да ти е здрава. Скоро била рожденичка, но все забравям да честитя.

Джун, сладко спящо бебоче! Каква порода е? 🥰🐾

# 2 117
  • Sofia
  • Мнения: 1 726
Мини шнауцер е. Нямам търпение да му сложим и третата ваксина и да сме навън. Дано времето позволява разходки ноември.
Днес освен целия ОИ успях да лакирам ноктите и да сложа маска на косата. Ако и глава не ме болеше, щях да я пиша прилична неделя.
Донси, много сте хубави!
Абе, тука лошо нЕма.

# 2 118
  • Мнения: 18 731
Мария, стискам палци бързо да мине и да не опираш до медицинска помощ. Болна тема ми е в момента.

При щерката беше еднократно. За не знам кой път ѝ се случва за последната година. Става сутрин, зле ѝ е, повръща/минава през WC и после все едно нищо. Вируси ли кара, храна ли не ѝ понася, не мога да разбера.

С кучето бяхме на училище. Той заспа с изправена глава сега, все едно се е гонил с хрътка. Мен тиквата не спира да ме цепи въпреки парацетамола (няма друго в нас). Хапнах моркови с хумус, че за друго нямам сили и ще последвам светлия пример на куче, мъж и дете, като прилегна и аз.

Страхотно е бебето. Heart

# 2 119
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
Ех, успях да видя малко снимки. Simple Smile  Признавам си, че кучетата са ми слабост Heart, нали и ние имаме.
Разходихме се в парка с бабиното злато, поспа на въздух. Сега се бори с играчките. А баба му ще си направи следобедно кафе Wink.

# 2 120
  • Мнения: 2 286
Джун, страхотен е. Нашата вече стана на две години, но още си е като куче бебе, игрива и закачлива Simple Smile
Черен, или сол и пипер? Нашата е смеска между двете.
Синеочка е прекрасна.
Аз днес действам ОИ на почивки.

# 2 121
  • Пловдив
  • Мнения: 41 025
Кажете как да мариновам глави чесън?

# 2 122
  • Мнения: 2 853
Мария, бързо да се оправяш и леко да го изкараш!
Синеочка си е голям бонбон! Пу-пу! Ще има да ви висят младежите под прозорците! Grinning
 Джун, кучо е много сладък!
Донси, много си бърза нищо не видях.
Изпекох един шоколадов сладкиш с майонеза, сега докато се охлажда ще се бухна в банята, а след това ще му направя шоколадовата заливка. След това в плановете ми влизат питие и книжка.

# 2 123
  • Мнения: 12 394
Мисте, в какъв смисъл? Какво ще ги правиш тия глави чесън?

Попи, Hug

Видях Синеочето и малък куч Heart

# 2 124
  • Пловдив
  • Мнения: 41 025
Ми де да знам Rolling Eyes  могат така да се хапват Simple Smile
Имам една торба и се чудя кво...ще погледна за някоя рецепта.

# 2 125
  • Мнения: 14 851
Мисте, не знам как се маринова, но гледах едно клипче. Вземаш цялата глава, режеш горе капачето, слагаш я в алуминиево фолио като кошничка. Сипваш вътре зехтин или олио, сол, загъваш го и слагаш да печеш за 20 мин във фурната. После опеченото чесънче го изстискваш от обелката, смесваш с масло и подправки и мажеш на хлебче или месо. Ще потърся клипа.

# 2 126
  • Мнения: 2 853
Яла съм такъв чесън, много е вкусен, но доколкото знам трябва да е млад/тоест млечен/, баба правеше такъв, но как рецептата така и не я запомних.
В нета има доста, но колко са сполучливи идея си нямам.

# 2 127
  • Мнения: 12 394
Мисте, аз слагам отделни необелени скилидки, като пека пържоли във фурната. Вкусни са после. Не ги мариновам предварително. Нещо ми се върти, че в гювеч правих пак мръвки и слагах цели глави чесън, но не помня.
Сподели после каквото направиш Simple Smile

# 2 128
  • Мнения: 14 851
Намерих го в тиктока, но не знам имаш ли профил там. Свалих го и го качих в ИГ:
https://www.instagram.com/reel/CVadZ-Fo9PY/?utm_medium=copy_link
Ако пак не можеш да го видиш, дай мейл нещо да пробвам да ти го пратя. 🤗

# 2 129
  • Sofia
  • Мнения: 1 726
Попи, някой близък ли е с ковид?
Маринованият чесън за какво се ползва?
След малко ще правя карфиол и морков с марина оцет, зехтин, мед, черен пипер и сол.
Оттатък учат английски, тя реве, той крещи. Отивам да мия банята, за да не чувам. Ужасно я мързи.

Общи условия

Активация на акаунт