Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 800
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 2 145
  • Мнения: 10 092
Не съм чела всичко, после ще догонвам.
Споделям красота от днешния страхотен ден


# 2 146
  • Мнения: 2 854
Не мога да кача линка от таблета, Кло. Рецептата е от форума, преди години Сладка хапка отвори тема с рецептата в кулинарния. Напиши в чичко гугъл шоколадов сладкиш с майонеза, излизат доста резултати, ти избери третия - той е към форума и темата за сладкиша. Аз го правя само по нея. Бърз, лесен и вкусен. Децата ми го обожават, то и аз де, но лошото е, че ми се лепи на д-то.

# 2 147
  • Мнения: 10 092
Ето я. И аз съм правила сладкиша, супер е, лесен е, нооо ...  кантарът ми не го харесва
https://m.bg-mamma.com/?topic=464514

# 2 148
  • Варна
  • Мнения: 2 040
...
Момичета, благодаря за отговорите за снимките, обаче нищо не разбрах Joy Явно не само се чувствам тъпа...
...

Аз не съм добра в обясненията. Simple Smile
През телефона първо пишеш следния текст [spoiler ] след това си слагаш снимката или текста и затваряш с [/spoiler ].

Ени, много ти е хубаво момичето. Да ти е живо и здраво. Simple Smile

Последна редакция: пн, 25 окт 2021, 07:38 от floren

# 2 149
  • Мнения: 10 092
Цял ден съм изпуснала в снимки, но има вселенска справедливост. Ей, Флорен, тоз малкия как доволно гледа, сякаш знае отговора на въпрос, на който ти не знаеш Simple Smile)) На колко години е сладурът?

# 2 150
  • Мнения: 14 851
Благодаря ви! В Покажи се още не съм я изтрила Синеочка. Може да надникнете там да я видите.
Флорен, голям симпатяга е момчето ти,сладур! 🥰
Карамелче, просто не трябва всяка снимка по отделно да слагаш в спойлер, а накуп. Ако качваш от комп, накрая маркираш всички снимки и цъкаш на скрития текст. Ако е през мобилния тел и пишеш ръчно, в началото пишеш [спойлер], после качваш 2-3-5 снимки и след последната пишеш [/спойлер]. Е не нс български де. 🤭🤗

# 2 151
  • Мнения: 11 018
O, Флорен, колко доволен изглежда, пу-пу, голям сладур.

Този сладкиш с майонеза много лесен. Аз само съм го чувала, но никога не съм го правила. Ще взема да пробвам да видя дали ще се одобри.

# 2 152
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Видях Синеочка в другата тема, прекрасно дете.
floren и твоя е сладур,
с две думи всички деца са сладурчета. Наше лошо нема Kissing Heart

# 2 153
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Мария, скорошно оздравяване. Кой ден ти е? Не че знам по колко държи, но дано скоро ти просветне. Погледни от хубавата страна, после ще имаш имунитет.

Даже и сертификат ще имам,с PCR е доказан.
Всички вкъщи ще имаме.
Не знам кой ден е,около десетия...Направо ме помля това чудо,едва от два дни нямам температура.
Възпалиха ми се бронхит,синузит,колит...
Ужас е.

# 2 154
  • Мнения: 14 851
Уф, много гадно. Дано скоро имаш подобрение. Стискам палци.
Аз лежах, ядох, пак лежах... Пусках 3-4 филма, 2020 г уж, а те някакви бози. След малко къпя и дребната и се опъваме. Някакво никакво ми е цял ден. Поне се боядисах де.

# 2 155
  • Мнения: 5 776
Мария, бързо оздравяване!
Флорен, леле, колко дяволито гледа, голям сладур е!
Ени си знае, Синеочка е изписана направо Heart Eyes

Аз спрягам глагола мързи ме във всичките му вариации. Сигурно пропуснах някоя, та утре мисля да повторя, за всеки случай.

Елиф, завиждам, не съм виждала истинска златна есен от едно 15г, много е красиво Flowers Maple Leaf

# 2 156
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Благодаря.

Сега и за боядисването да се оплача.
Направих алергия към боя,ама сериозна алергия.
Пробвах с естествена къна на Хенафокс,ами всичко ме сърби,не само кожата на главата.
И ходя със сива коса,а съм на 39,но е доста побеляла.Много се дразня и не виждам решение.
И личната,и алерголог са на мнение да не се боядисвам.

От гадния Ковид не усещам миризми.
Център в мозъка ли подтиска тая гад,винаги съм имала силно развито обоняние,сега нищо...Ама нищичко.

# 2 157
  • Мнения: 10 092
Мария, скорошно възстановяване!

Скан, за теб специално ❤ с пожелание следващата есен да ти е златна

# 2 158
  • Пловдив
  • Мнения: 41 035
Аууу, Елиф! Очите ми останаха! Heart Eyes Къде е тая прелест?
Как обичам да вървя и да ровя листата...

# 2 159
  • Мнения: 12 241
Лоша преценка направих за кекса. (Защо О'Рахала три пъти ми поправя кекса на секса не разбрах). Дойде голямата и директно отнесе половината това. Сега се моля поне утре да има за закуска.

След моята сага с алергиите от боята за коса и несполучливите опити с още три марки след Л'Ореал, с която се започна, открих това, по препоръка на фризьорката ми.
Скрит текст:
ииии край, вече пак се боядисвам без проблем, но не смея с доказано проблемните марки. Фризьорката ме снабдява от дистрибутор.

Елиф, наистина си хванала гората днес, сутринта мислех, че се шегуваш. Прекрасно място.

Флорен, имаш голям сладур. Гледам Ад, по Дан Браун, по Кино нова.

Общи условия

Активация на акаунт