Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 601
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 12 108
Мързелче, така е. Може да се продаде половинка, ама като входът е един, банята една, кой ще го купи? Изразих се неточно. Или поне така си мисля де. Ние искаме да запазим имотите, хич не щем делба.
Отивам да метна на бързо една супа.

# 451
  • Пловдив
  • Мнения: 40 886
Мислех да ходя на танци...планът беше такъв...да тръгна пак, че ги зарязах тотално. Обездвижих се...Обаче...Unamused

# 452
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 238
минА и тая.
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile много спретнато, много кратко и кротко.
и без пари... засега...

# 453
  • Мнения: 14 821
Аз се разчистих. Няма да ви казвам ква купчина дрехи изхвърлям. Ми то това за вкъщи,онова за “като отслабна”... айде няма нужда. Сичко вън. И ся установих,че днес не съм яла. Ще намажа някоя филия. За после мусака ме чака. 😅
Синеочка я взех,госпожата ме ядосва нещо. Все няма болни,ся никой не й пипал шишето,а у дома ми казва,че едно момиченце я “било”,щото не й е дала шишето. Тя го искала. Ми викам що пред госпожата мълчиш?! Кажи ми го на момента. Излиза,че тя ме лъже,а не мисля,че е така. В четвъртък имаме родителска среща навън,дано не я отменят заради дъжда и ще се разправям вече.

# 454
  • Мнения: 5 763
Приключих работа за днес! Беше тежка смяна 😫! Сега ме чака да забъркам една супичка за дребната и после,пране,съдове, разходка,пазар.....🤦. Този ден няма край!

# 455
  • Мнения: 1 461
Сиско,съкрати малко програмата и се отдай на заслужена почивка!
Фил нещо ми се губи тези дни или се бъркам?
Нещо търпението ми е на 0,по цял ден слушам "песента на магарето" и щИ откача вече!!
Ей го,събуди се,спа като зайче,а аз тепърва трябва нещо да сготвя.На обяд сложих да варя зеленчуци за пюре на Шефа.Хем съм на една ръка разстояние от котлона,хем ги хванах,когато вече доста сериозно замириса на загоряло Grinning

# 456
  • София
  • Мнения: 9 689
С натоварената ми програма днес не остсна време за готвене. Едни бързи макарони със сирене сварих. Сега котката се опитва да ги докопа. 😄
Какво сервирате когато нямате време за готвене?

# 457
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 238
Яйца във всякакви варианти и салата.

# 458
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 551
Яйца, разбира се. Днес поне време имах, ама мързелът надделя и метнах едно сирене по овчарски, нищоправене си е направо. С мек хляб и алиоли влиза чудесно.

# 459
  • Мнения: 1 191
Понде, аз или яйца или поръчвам нещо. Дори макароните не са ми бързи, защото после има много за миене, тенжера, гевгир, ренде, касерола от масло. Днес правих супа топчета и ми остана кайма за принцеси, това ще е менюто за вечеря и една салатка. Утре пращам малкия на градина омм...

# 460
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 551
А, моят кашкавал настърган го купувам, поне рендета не мия Simple Smile Simple Smile

# 461
  • София
  • Мнения: 9 689
Във въпроса си пропуснах да добавя без яйца. 😄 Те са ясни, ама ми писват понякога.

# 462
  • Мнения: 12 108
Панди, от мен нездравословни предложения - кренвирши с кашкавал, топлата витрина, пържени кюфтета, циганска баница.

Сали, еднакво ни е менюто. Обаче по - лоша супа от днешната, никога не съм правила. Детето пък я яде.

Тарталета, на настърганите кашкавали слагат нишесте, да не се слепва.

Уморено ми е.

# 463
  • Мнения: 7 352
Аз тази вечер сервирах яйца по панагюрски. Иначе купувам кюфтета, кебабчета и наденица за случаи, когато се налага нещо бързо да се спретне. Спагети също правим, МУ отговаря за тях. Пържени картофи също. Аз много обичам да вечерям юфка, особено зимата често хапвам. Ох и варени/парени кренвирши как обичам, знам, че е изключително нездравословно, но са ми много вкусни.
Като казахте ренде, приятел много хвали настърган чедър и моцарела от Метро. Не съм пробвала, разфасовките по 2 кг ми идват големи, но пък е бърза идея за пици, сандвичи, разни запеканки.

# 464
  • Мнения: 18 622
Точно за кренвирши с кашкавал тръгнах да пиша, Сирос ме е изпреварила. Stuck Out Tongue Winking Eye Вървят с таратор при нас. Още - шопска салата с гарнитура шунка и кашкавал, някое филе риба или пилешки пържоли/кърначета на грил тиганЯ, пица от Доминос, пица с хляб Лаваш и отгоре “изчисти хладилника”, крем супа с квот има, червена леща.

Общи условия

Активация на акаунт