Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 401
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
Моят е с много калпав крак...кат мен...вече незнам кой път поръчвам и връщам, а и в магазина е зор Head Band

# 736
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
И аз съм на тема обувки. Вече 3 чифта взех , много съм доволна но само едни стават за дъжд.Сега си харесах и кубинки, ама ММ рече че прекалявам. Прав си е, ама пусто имам нужда...
Момичета, притеснено мие за сина ми - открили му херния и иска да се оперира. Е да, магаре на 24 е, ама с тоя фитнес явно се е предобрил, така сега ми е свито.

# 737
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
не е от фитнеса, някои са си предразположени.
в родата всички сме оперирани от хернии, някои по два пъти Sad предало се е и на децата - слаби коремни стени. Sad
има вариант да е лапароскопска, по-бързо става възстановяването. и да пита дали може да сложат платно - предпазва от други в бъдеще.

# 738
  • Мнения: 12 015
Прити, ние минахме с детето миналата година през това, само дето моето беше на 13 тогава. Минава леко, да знаеш. Буквално на другия ден изписват. Всичко ще е наред!

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
Прити, ще мине! Гуш!

# 740
  • Мнения: 5 708
Прити,да знаеш,че се нервя на ТМ от твое име! Ма хем той не ги плаща,хем има претенции,че много ти били! Обувките никога не са достатъчно,а пък много е изключено да бъдат някога!
И на мен не ми пука особено,Фил! Плаках,страдах, извиних се,видях ,че само аз съм виновна от нейната гледна точка и край! Това е като да ми звънне бивш в хубав момент на нова връзка 😂,ми дразни ме!

Последна редакция: пт, 08 окт 2021, 16:49 от Sissy

# 741
  • Мнения: 1 446
Кажете как да накарам бравата на вратата на банята да млъкне,че ме изнервя адски!Скърца отвратително!С някакви подръчни средства по възможност. Close

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
Кажете как да накарам бравата на вратата на банята да млъкне,че ме изнервя адски!Скърца отвратително!С някакви подръчни средства по възможност. Close
олио, дезодорант Simple Smile това знам.

# 743
  • Мнения: 12 015
И от мен олио.

# 744
  • Мнения: 1 446
Благодаря ви,отивам да опитам! Hug

# 745
  • Мнения: 2 785
Фил, леко и бързо да е възстановяването на баща ти!
Почти цял ден вали, мрачно, облачно, много подтискащо време. Хубавата новинае, че е петък. Работната седмица свърши, днес преметнах едни неща 3 пъти, докато си открия грешката. Сега ще си налея питие и ще заема поза 13.
Прити, малкия го оперираха на 2 години от херния, баща ми преди 4. За баща ми не знам, но на малкия сложиха платно, мисля, че и на баща ми. Бързо се възстановиха, но няма как да не го мислиш и да се притесняваш.
Лейла, най-добре с машинно масло ако имаш. Подсети ме, че трябва да смажа пантите на вратичката на фурната. Пукат страшно при отваряне и затваряне.

# 746
  • Мнения: 3 689
Верно ли? Олиото като изсъхне се спича и няма чистене после. Вратата ще започне да се отваря и затваря трудно.
Питайте мъже за тези неща. По-добре масло или грес. С второто проблема се решава вечно.

# 747
  • Мнения: 12 015
Пише подръчни средства.

# 748
  • Мнения: 14 792
Аз с WD40 пръскам.
А как изсъхва и се спича олиото? 👀😂
Апнахме рано рано. Спагети правих. Не съм им голям фен и не се наядох. Дояждам си с кифла с шоколад. 🤭
Прити,освен прегръдка,с друго не мога да помогна. 🤗
За обувки-Синеочка има два чифта за зимата,но май нито едни от тях не са за мокро време. 🙄 Ще купя и едни апрески и ще изкара зимата.

# 749
  • София
  • Мнения: 18 704
Ве Де разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт