Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 513
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 12 066
Мерси, дами!

Vaychka, ще успееш! Щом оздравявате, това е важното.

Попи, аз пия по две кафета, като второто е не по - късно от 14 ч, даже си ги правя слаби. Освен да пробвам без второто.

# 721
  • Мнения: 6 312
В сладки сънища е само 1 мг
Три са,доста време и пъти ми се е налагало да прибягвам до него,та съм сигурна.

# 722
  • Мнения: 1 191
Да, Ренко, права си, редактирах се. При повечето комбинирани са от 1 до 3, най-много 5.

# 723
  • Мнения: 1 494
Няма да се оплаквам! Фаля съ! Навън вали гаден дъжд, духа и го завихря... бърррр.... мразя студ!! И жега мразя!
Ся съм в креватЯ, под климатика, надут на 26 градуса, с книжка! ЗавиждайтИ! 😀
И заради вас ще се наспя!
Приятен ви следобед! Петък! Не се преуморявайте!

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Еееех, Весе...бравос! Kissing Face  Не каза има ли главобол след снощното гостЕ? Simple Smile

Аз ще изляза след малко в почивка, че имам две пратки с обувки и маратонки за дятето и не съм ги взела...та ще го карам да мери на масто и ако не стане направо връщам. После да го фърля принца и до у-ще...не заслужава, че одеве пак пищя нещо по телефона, ма айде...В 11 разбрал, че има нещо да учи. И то случайно...някой се изпеснал в групата и хоп! Head Band

Уикенда ще вАли, па ще ходим при нашите...ама квото е.

# 725
  • Мнения: 1 494
Мисти, пих умната, първо хапнах, тогаз си налЕх 2 пръста,ама изправени😀 и ся не ме боли главата 😀! И наблегнах на кекса😀😀😀, помага!! Гарантирано!! 😀😀😀😀

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Laughing
Знаеш тииии...Wink

# 727
  • Мнения: 5 753
Мръсна жега при нас днес! Писна ми! Добри е пратила вятъра от пустинята и вее пясък и насекоми навън.
Скрит текст:
Помните ли като ви споделих,че е дошъл краят на едно дългогодишно приятелство? Днес си чатих с въпросната приятелка и се оказа,че аз съм виновна,а тя милата била много обидена от мен. Извиних се,но не мисля,че мога да продължа да съм приятелка с толкова себичен човек.  Нито за миг не си помисли,че може да ме е обидила,нито един път не попита защо си тръгнах внезапно със сълзи на очи!  Може и в мен да е проблема,да съм прекалено злопаметна и егоистична,но пречупи ли се нещо в мен,край! Не мога да се правя,че всичко е по старо му!
Беболина пак заспа 😳. Какво ще го правя това дете?!

# 728
  • Мнения: 7 310
Весе, да не те мислим, значи Hug

Щях да се осакатя с един нож. Опитвах се да срежа вакуумна опаковка, не знам как ми се отплесна ръката, но ножът се заби в лявата ми ръка, малко над китката. Все едно за първи път хващам нож. Малка рана, ама дълбока. Нямам нищо за дезинфекция и не ми се излиза отново в този дъжд за риванол.

# 729
  • Мнения: 13 009
Тва да не изляза навън не е било от .. ами не помня кога! Много тъпо! Се се чудя само кво да ям! А кантраът не ми е приятели тези дни!
Аз в овулация качвам повече отколкото преди и по време на МЦ.
Мигрената ми се вихри, времето много ми влияе.
В неделя ще пътуваме, дано не вали така!
ММ вика до идния четвъртък! Дано не е прав!

Сиси, искам аз на жега бееее😢

# 730
  • Мнения: 12 066
Сисунче, като не става - не става. Мъчно, тъжно, режеш и това е.

Значи, не мога да повярвам какви хора сме станали. Скокнах до аптеката и докато се качвах в колата, мина един господин г§з и ме направи вир вода. Даже свирна с клаксона. Така си ходих, не ми се връщаше до нас. Няма такава простотия.

# 731
  • France
  • Мнения: 12 957
Сис, преди години и аз отсвирих така една приятелка от детинство. Просто нещо се пречупи в мен и край. Дори не страдах толкова. Hug

Тази сутрин участвах в изборите за родителските представители. Мър БоШке, ще кажеш, че министър председател избираме. И едни завески бяха монтирали. А то - един списък Joy Като по татово време. Има повече места, отколкото желаещи. И кака ви Филомена наредена там - първа писта. Joy
И тази вечер сънувах кошмари. Хич не съм в час днес.

# 732
  • Мнения: 14 813
Айде нося следобедно кафе с мляко.

Пробвам си още функциите на автомата.
Много гадно време наистина. Ще откачим вътре. 😓 Добре,че утре ще ни идват гости с преспиване,та малко разнообразие. Синеочка ги чака с нетърпение. 🤣

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Из тоя град е ад...не може да се кара, па и аз ся треперя и ми се схвана крака от наискане на съединителя, т.е от внимаване да не загасна Head Band Не моа се понасям...и по-лошото е, че нищо не свърших, само оставих лигльо но у-ще. Довечера пак да го чакам, па от 7 на плуване, щот вече едното посещение замина, абее...
И кви обувки/маратонки ще му диря...писна ми!
Добре, че на връщане си намeрих бързо де да паркирам Simple Smile Ся кафе и клюки...не ми се бачка.

# 734
  • Мнения: 13 009
Такива ще взема сега за есента, ботушки не знам дали ще ходят на училище, миналогодишните и стават, ако са присъствено ще взема още 1.
То не че много сняг има … дали и дни валя миналата зима, не помня.

Общи условия

Активация на акаунт