Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 628
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Добро утро!
Не мога да наваксам с четенето, опитвам се, ама и вие сте много продуктивни. До писане не успявам да стигна. Затова сега се отбелязвам Simple Smile.
Ако има празнували, да са честити! Болните да оздравяват!
Фил, не разбрах какво е станало, но пожелавам всичко да се нареди възможно най-добре за вас! Бързо възстановяване!

# 706
  • София
  • Мнения: 9 713
Яни, как е на баба златото?

# 707
  • Мнения: 18 640
Фил, свържете се с адвокат и медицинско от съдебна медицина веднага да си извади.

# 708
  • France
  • Мнения: 13 058
Майка ми вече се е свързала с адвокат.
Благодаря ви за съветите Kissing Heart Но предлагам да сменим темата. Мисля го 24/24, та дори и на сън. Имам нужда да се разсейвам тук.

# 709
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Яни, как е на баба златото?
Расте като гъбка. Кротък, любопитен и усмихнат, пу-пу. Вчера се гледахме двамата с него.


Това го видях, когато се разхождахме. Фигурата е направена от стари лъжици, вилици и съдове. Пред един дневен център за хора с увреждания. И е изработена от тях. На прозорците имаше и други неща, сътворени от посетителите на центъра.

Последна редакция: пт, 08 окт 2021, 12:01 от 𝒀𝒂𝒏𝒂𝑫𝑮

# 710
  • Мнения: 6 326
Съдомиялната дава грешка,уффф.А е пълна и чака да я пусна.Мразя да мия съдове на ръка!Ма ще си чакам скъпия да я види, чиниите и те ще чакат,пък!

# 711
  • Мнения: 6 496
Ден.
Яна, ама той същински принц 🙂

Що да не ми звъннат на домофона и да търсят бившия 🤨 От преброяването ли бяха, отде не знам.. събудиха ме.
Днес е ден за ежегодните прегледи от службата, ъффф.. Мн ме мързи, а ще трябва се замъкна. Не, че нещо, но отде ги намират тез докторЯ из Софията, дето идват да ни преглеждат не знам, но за очния и гинеколкога всяка година се притеснявам, че по време на прегледа ще се наложи аз да ги спасявам. Имам чувството че са на сто години.
Пия кафе, банята и годишен технически преглед 🤗 Да видим колко амортизация ще намерят из мене си.

# 712
  • Мнения: 12 129
Обществото, да ми препоръчате мелатонин. Нещо сдавам багажа.

Vaychka, как сте?

Ренко, ан тъй. Не е си работа миенето на чинии.

# 713
  • Мнения: 2 268
Сирос, мелатонин на мен не ми е помагал, ама откакто открих дефицита на вит Д  и Б-та и ги пия редовно, спя като пън вече три години.
Благодаря, че питаш. Болните пооздравяха, а финансовият проблем го реших на 1/3. Явно на части ще става, ама дано успея все пак, че притеснението си остава.
Много мрачно днес, да ти се прииска да се заровиш в леглото и да станеш след седмица.

# 714
  • Мнения: 6 326
Сирос,пила съм Сладки сънища, само мелатонин не.На мен ми действа добре,на скъпия не.Един мг според мен е малко,поне три.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 40 911
Привет!
Натиснаха ме със справки на ранина...

Фил, гуш! Всичко ще е наред!

# 716
  • Мнения: 1 463
Добър ден!Ето за това си мисля в такива дни.


Пуснах и аз миялна,може би ще трябва и Пенка да поработи днес.И после познайте какво - ще трябва да готвя Grinning Да,точно така,отново няма нищо за ядене.То вярно,че аз напоследък постоянно тропам вратата на хладилника и на шкафовете, ама пък не очаквах да сме толкова ящни.
Шефчето вчера си изяде всичко,да видим днес как ще е.Не ми харесва ,че пустите пюрета не подействаха на перисталтиката ,но все се надявам и това да се случи.
Простете, че ви занимавам с бебешки неволи,амааа ей на,станАх си типичната отегчена и мърмореща майка и домакинка.

# 717
  • Мнения: 7 369
Ох, при Ренко съдомиялната, при мен климатикът. Отново. След онзи ден си работеше нормално, днес пак не тръгва. Аман. По принцип сме на газ, още не съм го пуснала, но май ще се наложи, а МУ да се оправя с климатика.
Няколко пъти в последните дни влизам в зеленчуковия магазин и забравям да си купя джинджифил. Дано този път се сетя като стигна в магазина. Бягам, че ме чакат 100 задачи.

# 718
  • Мнения: 18 640
Аз нещо не се разбрах с мелатонина. Пробвах преди няколко месеца този от 3мг., но сутрин се будех като с махмурлук - една особена тежест, като те извадят от дълбокия сън.

Сирос, спри кафето следобед или мини на безкофеиново, при мен тази стъпка доста подобри качеството на съня. И добрите стари мента, глог и валериана на капки преди лягане, плюс някакъв чай от тези, които се водят отпускащи.

# 719
  • Мнения: 1 191
Редактирам се: Сиросче,  аз пия този. В сладки сънища е само 3 мг, в други е по 1 мг. Пия и магнезий за повече ефект. Е го днес не ми се получи много спането, но иначе действа.
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 08 окт 2021, 11:51 от Salilinda

Общи условия

Активация на акаунт