Лидл 156 - Октомврийски заигравки

  • 111 794
  • 2 440
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 703
Само за био претендират, не за нисковъглехидратни, и сурови.

# 961
  • Мнения: 68 783
Ами да претендират....ама не е ясно за какво точно претендират.

# 962
  • Мнения: 10 191
Леми, показаният от теб шоколад го има във Ф., като още сме на темата- взех друг черен, с малина, такъв
Скрит текст:

И са изравнили цената само на Рафаело малина с тази на Рафаелото в Лидл (еднакъв грамаж, само че там няма малината)- на 5.99 след намалението 🤷🏻♀.
Имат и Бурата - но пак е само от краве мляко и е по-скъпа от лидълската.

# 963
  • Мнения: 1 032

Teta75 това е състава и мисля, че е по добър от кренвирши, нали? Или вие не ядете въглехидрати?

# 964
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Много са хубави биоблокчетата. Всички видове съм пробвала и всички ми харесват много.

# 965
  • Мнения: 5 133
ГФС какво е?

# 966
  • Мнения: 27 607
Глюкозо-фруктозен сироп. 🙂
Съставът на тези барчета изглежда доста по-добре, отколкото този на повечето подобни които съм поглеждала. Какво е количеството на оризовия сироп и това на въглехидратите и захарите? Явно от него идва сладостта...
С кокосово брашно, стърготини и масло+ малко разтопен шоколад също стават много приятни домашни барчета (за нашия вкус). 🙂
SKK, вярно, за никой вече не е тайна какво ще има следващия четвъртък...Но е много сладко как ТМ се чувства привилегирован! 😃

# 967
  • Мнения: 47 998
Хубави са барчета, едни от малкото десерти, които синът ми яде. Имаше преди едни като силен мармалад , пак много се ядяха у нас

# 968
  • Мнения: 7 856
Да похваля малкото прасенце. Купих предна четвъртина, изпекох половината, другата отиде във фризера. Голяма вкусотия и си заслужава.

# 969
  • Мнения: 27 607
О, Боже! Чак сега видях, че заглавието на темата е "Октомврийски заигравки"! 😅 Вероятно заради новата им политика за връщане и замяна на стока...досега все го четях като "Октомврийски подигравки" и даже ми се струваше много подходящо! 😆😆😆

# 970
  • София
  • Мнения: 9 933
Хубави са барчета, едни от малкото десерти, които синът ми яде. Имаше преди едни като силен мармалад , пак много се ядяха у нас
бе то че е хубаво хубаво...ама тук мисля обсъждат колко е невреден...

# 971
  • Мнения: 47 998
Е Линд е по-добре сигурно, или еклери
Темата е за Лидл, не за нисковъхидратен режим

# 972
  • София
  • Мнения: 9 933
Е Линд е по-добре сигурно, или еклери
Темата е за Лидл, не за нисковъхидратен режим
между ГФС и захар има разлика...и не е свързана с режими...

# 973
  • Мнения: 47 998
И къде има ГФС? Всъщност по темата ли сме?

# 974
  • Мнения: 911
На бисквитките Траяна не е само опаковката ..то всъщност на нея се вижда, че бисквитките са оранжеви..и не знам, но според мен са по хубави, някак "лекички"..😋започваш да ядеш и не знаеш колко си хапнал...а то кутията свършила😊😊😂😂

Общи условия

Активация на акаунт