Тайната на дългата и гъста коса-6

  • 71 903
  • 362
  •   1
Отговори
# 330
Аз си правя тази маска почти всяка седмица, но наистина боята ми пада много бързо. Отначало се радвах, че косата ми расте много бързо, но се оказа, че просто боята се отмива по- бързо от маската.
 Аз от моятя фризьорка зная,че желтька е този който бута цвета от косата,затова желтьк слагам преди да се боядисвам.Успех.

# 331
  • :)
  • Мнения: 337
А ако в маската сложа Геритамин, нали съдържа вит. А и вит. Е? Може би трябва да сложа няколко капсули Thinking А от киселото мляко също пада боята.

# 332
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Iskam da popitam sled kolko wreme macane se nabludawa efekt? Simple Smile
След първия-втория път при някои (а най-вече май някой беше писал след година).Зависи в какво състояние ти е косата.Различно е при различните коси.При мен си пролича още от първият път.Стана мека, гладка, страхотна на допир.На татък забелязах, че косъмът става по-дебел, а не е така тънък, но за бързо растене-мисля, че при мен си расте нормално (нямам ускорение).
П.П.Маската вече не си я правя Cry

Този ефект вече е на лице, косата ми наистина има блясък и е много мека, като копринена. Другото готино е, че вече не се омазнаява както преди, аз си правя маска само с кисело мляко, мед и жълтък. Интересува ме ..защото мисля че го бях чела някаде из темата че на някои косата е почнала да се сгъстява  #Crazy, та ме интересува след колко време ли??? сигурно много  Rolling Eyes Rolling Eyes
Аз писах, че самият косъм на косата ми стана по-плътен.Но аз я правих много-много малко време.Един месец я правих, после един месец почивах и после още 3 седмици си я правих.Така, че не мога да пиша за сгъстяване и др. неща.За времето, през която я правих, пак повтарям-самият косъм ми стана като по-плътен.

# 333
  • Мнения: 1 167
Много бих искала и аз да си направя прословутата маска на Деси, но наистина ли не може да се прави от кърмачки? Някой консултирал ли се е с д-р?

# 334
  • :)
  • Мнения: 337
Kosata mi e kudrava, a ot maskata na Desi stana meka i mnogo prava, vse edno ne e moiata kosa. Az si haresvam kosata kato mi e kudrava,  Rolling Eyes taka sum sviknala... Niakoi znae koia ot sustavkite v maskata moje da e pricina za izpravianeto, za da moga da ia izkliucha ot sustava   Laughing

# 335
  • Мнения: 96
здравеите,искам да ви попитам къде мога да намеря тези лекарства,живеея кв.редута.

# 336
  • Мнения: 811
Niakoi znae koia ot sustavkite v maskata moje da e pricina za izpravianeto, za da moga da ia izkliucha ot sustava   Laughing

Ако слагаш газ в маската,изключи я

# 337
  • София
  • Мнения: 310
Извинявам се много  Embarassed Ограничена съм от към време и не мога да прочета всичко по темата. Ще може ли някой да ми каже от къде в София да си закупя Тривитаминол. Става въпрос за Овча купел, Красно село и околност.  Hug
Благодаря!   bouquet

# 338
Кери, тривитаминол има във ветиринарната лечебница,която се намира точно срещу автогарата на Овча Купел, зад магазин "345". Струва 3,60лв. за 100гр.

# 339
  • Мнения: 1 798
Момичета, кажете около Централна гара къде има тривитаминол,защото пребродих София, казват ми че няма вече по складовете, май щели да си спират..Някой знае ли нещо.... Tired

# 340
  • Мнения: 7 114
Сигурно защото не могат да произведат толкова, колкото една суетна жена може да изразходва  Mr. Green

# 341
Извинявайте за безпокойството,но можете ли да ми кажете тази маска с Тривитаминола с какво я нанасяте на косата.Може ли с памук??????????? И още нещо аз като разбьрках маската не ми се полу4и хомогенна смес маста остана на повьрхността а вси4ки други сьставки на дьното. Така ли трябва да се полу4и??????  newsm78

Благодаря ви предварително!!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 342
  • Мнения: 24
 с ръце се нанася. Втрива се хубаво в корените и каквото остане -> по дължината на косата
за да се хомогенизира, порзтопи леко маста преди да я смесиш с останалите продукти (ако слагаш жълтък, внимавай маста да не е прекалено гореща, за да не свариш яйцето  Confused )

# 343
  • Мнения: 812
Здравейте на всички,заболяха ме очите докато изчета всичко #Crazy Реших се и аз да се запиша като привърженик на експериментите с маските.Сега съм намацана с маската ,ефекта е супер.Витамините си ги взех от Обединена ветеринарна клиника за 4лв.Свинската мас не е проблем за набавяне,просто си купете едно прасенце и проблема ще се реши. Laughing.

# 344
  • София
  • Мнения: 1 326
........Витамините си ги взех от Обединена ветеринарна клиника за 4лв...........
А къде се намира тази клиника?

Общи условия

Активация на акаунт