Тайната на дългата и гъста коса-6

  • 71 931
  • 362
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 857
Оууу много ме зарибихте.Утре отивам да търся препарата.Та искам да попитам,косата ми е много мека.Как мога да направя косъма по-твърд.Направо седи като някаква перушинка.

# 301
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Оууу много ме зарибихте.Утре отивам да търся препарата.Та искам да попитам,косата ми е много мека.Как мога да направя косъма по-твърд.Направо седи като някаква перушинка.
С малко хума Peace.

# 302
  • Мнения: 158
Iskam da popitam sled kolko wreme macane se nabludawa efekt? Simple Smile

# 303
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Iskam da popitam sled kolko wreme macane se nabludawa efekt? Simple Smile
След първия-втория път при някои (а най-вече май някой беше писал след година).Зависи в какво състояние ти е косата.Различно е при различните коси.При мен си пролича още от първият път.Стана мека, гладка, страхотна на допир.На татък забелязах, че косъмът става по-дебел, а не е така тънък, но за бързо растене-мисля, че при мен си расте нормално (нямам ускорение).
П.П.Маската вече не си я правя Cry

# 304
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Хей момичета и аз най накрая си купих стимулант за коса на Икаров. Вие колко от него слагате в маската 1лъжичка ли?

# 305
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Iskam da popitam sled kolko wreme macane se nabludawa efekt? Simple Smile
След първия-втория път при някои (а най-вече май някой беше писал след година).Зависи в какво състояние ти е косата.Различно е при различните коси.При мен си пролича още от първият път.Стана мека, гладка, страхотна на допир.На татък забелязах, че косъмът става по-дебел, а не е така тънък, но за бързо растене-мисля, че при мен си расте нормално (нямам ускорение).
П.П.Маската вече не си я правя Cry

Хей защо спря маската?
И моята коса не расте кой знае колко бързо, но все пак и на Деси и е било нужно 1 година да прави маската за да види резултатите с бързия растеж.
  newsm78

# 306
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Iskam da popitam sled kolko wreme macane se nabludawa efekt? Simple Smile
След първия-втория път при някои (а най-вече май някой беше писал след година).Зависи в какво състояние ти е косата.Различно е при различните коси.При мен си пролича още от първият път.Стана мека, гладка, страхотна на допир.На татък забелязах, че косъмът става по-дебел, а не е така тънък, но за бързо растене-мисля, че при мен си расте нормално (нямам ускорение).
П.П.Маската вече не си я правя Cry

Хей защо спря маската?
И моята коса не расте кой знае колко бързо, но все пак и на Деси и е било нужно 1 година да прави маската за да види резултатите с бързия растеж.
  newsm78
Свърши ми АДЗЕ-то Cry и Юни като си дойда в БГ ще си купя и пак ще я започвам bowuu

# 307
  • София
  • Мнения: 2 162
Накой купувал ли си е Тривитаминола/АД3Е наскоро?На мен ми казаха, че е спряно от производство и вече го няма и в търговската мрежа.

# 308
  • Мнения: 811
Та искам да попитам,косата ми е много мека.Как мога да направя косъма по-твърд.Направо седи като някаква перушинка

Моята е същата,слагам хума и става по-твърда наистина,но по-голям ефект има от поливане с бира-разреждам с вода 1:1,става твърда и обемна.Миризмата изчезва бързо.

# 309
  • Мнения: 1 029
Накой купувал ли си е Тривитаминола/АД3Е наскоро?На мен ми казаха, че е спряно от производство и вече го няма и в търговската мрежа.

Аз си купих преди десетина дни, аптекапката нищо не спомена за това...
То остава сега и да то спрат от производство и какво ще правим ние?! Аз тъкмо започнах да я правя и толко се ентусиазирах, че ще имам здрава и гъста коса  Rolling Eyes  Дано да не е верно  Praynig

# 310
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Аз си купих вчера и също не ми споменаха за такова нещо.Дано да не е вярно Praynig
Да купувам ли запаси  newsm78 newsm78

# 311
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Хей момичета и аз най накрая си купих стимулант за коса на Икаров. Вие колко от него слагате в маската 1лъжичка ли?
Аз слагам 1 супена лъжица Peace.

# 312
  • :)
  • Мнения: 337
Момичета, от Виалитона косата ви омазнява ли се? След маската моята изсъхна още повече, не знам аз ли нещо обърках...днес за първи път я правих. Сложих Вилиатон 2 суп. лъжици, жълтък, кис.мляко и зехтин. Нарочно не сложих гас, защото знам, че изсушава, а моята коса и без друго е суха  ooooh!  ooooh!  ooooh!

# 313
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Накой купувал ли си е Тривитаминола/АД3Е наскоро?На мен ми казаха, че е спряно от производство и вече го няма и в търговската мрежа.
и аз така разбрах от склада в "Стрелбище". много лошо

# 314
  • Мнения: 835
Къде е срока на годност на Мегадерма?

Общи условия

Активация на акаунт