Покрив със сирене тип Крема

  • 111 093
  • 423
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1
Мисля и аз да пробвам рецептата,но имам един въпрос..дали ще стане с крема сиренето на Clever  newsm78
http://www.valchev.bg/products_clever.html

# 376
  • Мнения: 22 867
Мисля и аз да пробвам рецептата,но имам един въпрос..дали ще стане с крема сиренето на Clever  newsm78
http://www.valchev.bg/products_clever.html

Ще стане, точно днес коментирахме, мисля, че pina писа, че го е ползвала, напълно възможно е и аз да съм го ползвала, защото от Била го купувам, но не се вглеждам на марките! Grinning

# 377
  • Мнения: 1
Labrex мерсиии   bouquet

# 378
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Благодаря за рецептата.   bouquetСнощи го направих.
Много се колебах за сиренето. Купих обикновено Крема сирене. Използвах обикновена захар. Стана много вкусно. На вид, обаче не можах да го докарам Joy Явно накиснах, малко повече бисквитите и като се опитах да го събера се разместиха.Не го оставих да се стегне в хладилника. Веднага ,го намазах с шоколада и бискидите  се до разместиха допълнително Joy Другата грешка ,беше че сложих 4бр. банани. Исках да имам  по голямо количество. Полакомих се. Joy Joy Joy
На сутринта се беше стегнал.
Важното е че децата го харесаха.

Последна редакция: сб, 07 яну 2012, 12:16 от Syn

# 379
  • Мнения: 45
Здравейте!  wavey
Имам една питанка! Ненавиждам банан, става ми лошо дори от аромата му. Поради тази причина трябва да го пропусна в рецептата. Ще стане ли без него? Или дайте изпробвана идея с какво да го заменя?
Благодаря предварително!   bouquet

# 380
  • Мнения: 22 867
Имам една питанка! Ненавиждам банан, ............

mamahama, самата Наталина е написала, цитирам я:
Цитат
(мисля обаче, че ще е вкусно и с други плодове, но се губи малко ефекта)
, така че, нареди други плодове по твой избор, пък разрезът ще е по-различен, но важното е да ти е вкусно! Peace

# 381
  • Мнения: 45
labrex Благодаря!  smile3525
Прочетох, че може да се замени с друг плод и попитах дали някои го е правил.

# 382
  • Мнения: 619
mamahama и без да слагаш някакъв плод пак ще стане хубав сладкишът, защото самият крем е с невероятен вкус  Peace

# 383
  • под тепетата
  • Мнения: 9 308
Ако са твърди плодове трудно ще се реже сладкиша. Подреди плодове от сладко - ягоди, вишни , кайсии...Сещам се, че в Била имаше замразени малки кутии плодове - отцеди ги и готово.

# 384
  • Австрия
  • Мнения: 28
Здравейте момичета,
тъкмо го паправих и аз покрива. Оставих го да се стегне и след това ще го поръся с лешников крокан. Неможах да намеря какаови бисквити и ги замених с пълнозърнести. Да видим какво ще стане.  Wink

Имам една питанка. В хладилника покривате ли го с нещо или го завивате в металното фолие, а може би и със свежо. Все пак хладилника изсушава, а ние няма да успеем да го изядем наведнъж. Може би 3 дни ще се борим с него  Wink
Снимки ще пусна по-късно.

# 385
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
И аз се надявах ,че ще стигне за 3 дена  hahaha Снощи щерката, го изяде.  Laughing
Можеш да го покриеш, но фолиото може да залепне и да ти свали глазурата.  Peace

# 386
  • Австрия
  • Мнения: 28
Syn, и аз започнах да имам опасения, че покрива няма да издържи три дни. След като се наобядваха предложих на децата да го опитат и пусто взема, че им се услади  Laughing и за още питаха.

Eто ги и снимките.



# 387
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
nudel33 Браво.  WinkМного е красив.
Този сладиш, ни стана един от любимите.
 Благодаря на авторката.   bouquet

# 388
  • под тепетата
  • Мнения: 9 308
nudel33, перфектен е! Моят покрив е 3 на 5 бисквити и няма да издържи 3 дена  Laughing Относно завиването - завивам го в ал. фолио като го построя и оставям да стегне 1 нощ в хладилника. Вчера го отвих и намазах с течен шоколад. Повече не го завивам, защото смятам, че шоколада го пази от изсъхване, а и няма да има толкова време.

# 389
  • Австрия
  • Мнения: 28
bilqna_69, Syn, благодаря ви за комплимента.   bouquet  bouquet  bouquet

Този сладкиш май и на нас ще ни стане любим, а за трите дни и дума да не става. Половинката като се прибра и той си хапна две парчета. Децата отново по още едно. Най-дълго до утре вечерта да изтрае. Аз започвам отново с моята диета и такива работи си позволявам само за обяд.

bilqna_69, моя също е 3x5. В хладилника го позавивам с ал.фолио, на което го правих. Оставих го да си почине само 1 час и го започнахме. Много е вкусен и бързо става. Около банана сложих малко сладко от череши. Чудесно стана.

Общи условия

Активация на акаунт