Звездни компромати - Октомври'21

  • 264 841
  • 2 778
  •   1
Отговори
# 2 700
  • Мнения: 5 300
Родителите на Денис са създали канал, в който ще качват негови песни, събраните пари ще отиват за развитието на млади таланти. Това е последната песен на Денис, която няма видеоклип.

# 2 701
  • Бургас
  • Мнения: 6 623
Проксима,много ти благодаря за прекрасните снимки!

# 2 702
  • Glasgow
  • Мнения: 4 608
Кали каза доста неща по темата в сутрешния блок на Нова.
може ли сбит преразказ, интересно ми е

# 2 703
  • Мнения: 3 059
Проксима,много ти благодаря за прекрасните снимки!

Удоволствието е мое, Ким! Flowers Hibiscus

# 2 704
  • Мнения: 5 300
Гледах и аз интервюто, в общи линии нищо съществено не каза Кали, нямало е алкохол и наркотици в кръвта на Денис, другото бяха общи приказки.

# 2 705
  • Мнения: 10 760
Кали каза, че договорите с продуцентите са с жестоки ограничения и глоби. Че за един млад човек е трудно да вникне в клаузите и да си даде сметка какво подписва. Тя самата наела адвокат за нейния договор и не би допуснала да й налагат ограничения - предпочитала да напусне.
Забранено им било да пеят без знанието на продуцентите където и да е. Тя лично предупреждавала нейните, когато ще пее на приятелски рожден ден безплатно.
Още в самото начало каза, че по принцип не се притеснявала да дава интервюта, но днес много внимавала какво ще говори.

# 2 706
  • Мнения: 39 624
Алек и Ким прекрасни. Хилария да тича срещу нея не мож да стигне.

# 2 707
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
Ето го коментираното интервю на Кали :
Скрит текст:

Не съм го гледала още, но според това, което чета тук, май наистина ще излезне самоубийство ...

# 2 708
  • Мнения: 4 614
Аз лично с нетърпение очаквам визията на Хайди Клум за Хелоуин.
Питър Андре ми беше любимец преди 20 години.
Скрит текст:

# 2 709
  • Мнения: 13 033
Тези дни гледах няколко клипа, момчето е видимо неадекватно… Не е бил добре, жалко че не са могли близките му да го откачат.
Вероятно заради въпросният договор… кой знае.
Адмирации за Башур, че е поел разходите, да го изпратят поне достойно, снимките на родителите са покъртителни Sad((( Да погребеш детето си е най- страшната мъка… част от теб, как се прежалва:((
Не знам дали имат други деца.

# 2 710
  • Мнения: 5 300
В момента това е най-актуалната тема, нормално е да се обсъжда, дори е хубаво да се дава гласност на психическите проблеми, а не просто да се замитат.

# 2 711
  • Мнения: 1 117
Окей е да се коментира задника на Николета, ноктите на сестрата на Зейн, стъпалата на Гущерова, но ви дразни, че се говори за смъртта на Денис. Close
Има-няма и някой изскача с оплакване за нещо. Всеки е свободен да коментира това, което иска. Ако не ви изнася- пропускате поста и готово.

Последна редакция: нд, 31 окт 2021, 20:00 от Madison.

# 2 712
  • София
  • Мнения: 6 480
Защо не си направите тема за Денис? Явно се вълнувате, запознати сте с творчеството и продуцента му.....
Ти къде видя някой да обсъжда творчеството му?

# 2 713
  • Мнения: 3 801
Кали изглежда чудесно в това интервю. Има нещо правено по устата, но е с мярка и не е дразнещо. Направи ми впечатление, че е облечена съвсем нормално, което за човек от нейните среди си е за адмирации.
Денис за първи път го чувам, не съм фен на този тип изкуство, но трагедията е страшна и е добре да се говори колкото може повече за причините довели до нея, за да може евентуално да се помогне на други деца. Да се даде гласност на това, което се е случило, за да са информирани хората, родителите, самите изпълнители за да могат да реагират адекватно при подобен натиск от страна на алчни, самозабравили се псевдо-мутри. Дори един живот да се спаси така е голямо постижение.

Не мога да си представя какво е на родителите. Никога не трябва деца да си отиват преди родителите си. Това за мен е най-страшното, което може да се случи на човек в тоя живот.

# 2 714
  • Мнения: 4 717
Хванали са Шеф Андре Токев да шофира пиян с 1.7 промила алкохол.
Много тъпо, мислех го за свестен.

Общи условия

Активация на акаунт