Прибра ли ви се коремът напълно след секцио?

  • 3 276
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 428
И моят корем не се е прибрал още, но и аз имам поне 5-6 кг за сваляне  Tired Но при мен проблема е по-скоро в долната част под пъпа. То и преди там ми беше по-изпъкнал от това, което исках, но сега е все едно съм в 3-и мес. бременна Tired

Според мене,докато кърмиш нямаш шанс да си върнеш напълно старата форма.
Ами, напротив - знаеш ли кърменето колко калории изгаря Simple Smile

Подкрепям Дона PeaceНа мен именно кърменето ми помогна по-бързо да си възстановя предишната форма Grinning

Това ми напомня на последния епизод на "Отчаяни съпруги" /ако някой го гледа/  Laughing Там една майка кърмеше дете на 5год и разгорещено обясняваше как кърмата повишавала имунната защита и интелигентността на кърмачетата. Накрая една от колежките й даде на детето да опита за първи път обикновено мляко с какао и то повече и не помисли за кърма. Тогава майката-кърмачка се разрева, защото щяло да й се наложи вече да ходи на фитнес, за да си поддържа фигурата. А преди просто накърмвала детето  Laughing

# 16
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
След първото секцио коремът ми се "прибра" след шестия месец.Кърменето определено помага. Peace
Сега,след второто секцио е малко по-сложно,но смятам,че след месец-два и това ще стане. Wink

# 17
  • Мнения: 5 103
Да прибра ми се , след 2 месеца.

# 18
  • Мнения: 3 216
Ами моят не се е прибрал( минаха почти 8 месеца). При все ,че вече спортувам и все още кьрмя.

# 19
  • Мнения: 2 237
Моят се прибра моментално,ама аз бях и много слаба де ....После обаче от много плюскане направих корем по-голям и от когато бях бременна.Много ме е срам от което  Embarassed
Не се притеснявай,при всеки е различно,но корема се прибира.

# 20
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
При мен се прибра напълно 2-3 месеца след раждането. Не спортувах нищо, но кърмех.
Успех и мъъъъничко търпение  Hug

# 21
  • Мнения: 1 101
Коремът ми се прибра някъде през 3-ия месец. Не съм слагала колани, нито пък съм кърмила, а просто след като минаха два месеца от операцията, започнах да правя коремни преси, разбира се съчетано с диета. Още ти е много рано да се притесняваш, все пак минали са само 17 дни  Wink  Имай повече търпение, постепенно коремът ти ще се прибере.

# 22
  • Мнения: 2 309
Незнам от колана или не,който носех 4м плътно,стомаха ми е плосък.Кога точно се прибра не съм засичала.Въстанових се напълно за една година,като през този период не съм пазила диети.Храних се нормално и средно на месец свалях по-малко от кило.Така мисля,че е най-добре за организма...

# 23
  • Мнения: 966
и моят се прибра накъде към 3 месец.Без да правя нищо по въпроса Wink

# 24
  • Мнения: 122
Аз отслабнах и корема ми се прибра 15 - 20 дни след като ми спря кърмата. Сега изглеждам както преди да забременея.

# 25
  • Мнения: 4 076
О,съгласна съм,че кърменето изгаря калории(колко точно-не знам наистина),но аз поне през 12те месеца кърмене,ядях и пиех много,пък и нямах сили дълго след секциото за спорт.А това са нещата,които ми помагат да вляза във форма.

# 26
  • Мнения: 1 059
Моят след 1 месец се беше прибрал.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Моят още не  Sad

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз започнах да отслабвам чак 4я месец след раждането,защото се тъпчех/уж за кърма/.Сега нсъм по-слаба и от преди забременяването,и корема също го няма/стана към 8я месец след раждането/.

# 29
  • Мнения: 7 186
Дали ще се прибере или не корема зависи не от типа раждане, а от структурата на тялото, типа кожа и гена.  За 20 дни е твърде рано да искаш плосък корем, имай малко търпение. Започвай коремните преси при първа възможност- когато лекарят разреши.
Моят корем си се прибра, не мисля, че ми е по- различен от преди. Колан не съм ползвала.

Общи условия

Активация на акаунт