Време е за ИКЕА! - Тема 35

  • 33 831
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 22 867
И аз нямам наблюдения (teta75, мислех, че само аз не съм стъпвала в магазин на Икеа. От години се глася и все не се нагласям да го направя. Joy).
drago_2008, да ти сложа едно мнение, може да помогне: Simple Smile
"Diamond in the rough. I lucked up and found this beauty in clearance. I guess it was display model. Not one issue. Love it".
Търсех бял вариант, та попаднах на ревютата.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 3 554
Много симпатична пейка, обаче черните мебели “не носят” на прах. Ама това и вие го знаете Blush

# 62
  • Мнения: 9 856
Имаме пейка с чекмедже в детската, от детския щанд. Бяла е, супер удобна. Цветовете на челото могат да са всякакви.

Имаме и метален шкаф, с чекмеджета. Първо беше у дома, децата да го ползват за учебниците. Обаче е много недомашен, и просто го занесохме в офиса. Там пасна идеално.

# 63
  • Мнения: 68 584
Е да де, ама се пита виждал ли е някой точно тази металната пейка, в задачата..Grinning

# 64
  • In transit
  • Мнения: 11 778
Е да де, ама се пита виждал ли е някой точно тази металната пейка, в задачата..Grinning
Тези дни ще ходя до Икеа, ако не забравя ще я погледна.

Оня ден някой питаше за един бял килим с ресни по него...видях го на живо. Интересен е, дебелък, но тия ресни по средата са ми малко странни.

# 65
  • Мнения: 68 584
Може да я щракнеш даже, ако не е твърде нахално от моя страна, ама някак си друго си е да я видиш, дори и на фото, освен в сайта на стерилна картинка....Simple Smile

# 66
  • Мнения: 6 281
Е да де, ама се пита виждал ли е някой точно тази металната пейка, в задачата..Grinning
Тези дни ще ходя до Икеа, ако не забравя ще я погледна.



Ще съм много благодарна,че я обмислям за спалня! Ако може наистина да я щракнеш в интериора, където са сложили, ако въобще са я нагласили някъде, а не е просто бутната някъде на дисплей.

# 67
  • Мнения: 68 584
И дали много дрънчи като се затваря ...евентуално Simple Smile

# 68
  • Мнения: 5 084
Отгоре на тази закачалка за шапки колко кошници (кутия) според вас ще и отиват да се сложат отгоре. Харесала съм едни с капаци от юс по 26см са. Колебая се между 2 или 3 кошници. https://www.ikea.bg/products/small-storage-organisers/children-h … b229-0bd258ccd6bc

ето я кошницата-кутия
https://jysk.bg/skhranenie/koshnici/pleteni-koshnici-i-dr/kutiya … n-sh26xd26xv17-sm

# 69
  • Мнения: 68 584
Ми 3 броя. 6 см ти остават.

# 70
  • Мнения: 5 084
Да за това да, но дали ще стои хубаво да са нагъчкани и да е пълен целия рафт.
Такъв мерак за този коридор, още нищо не е сложено, но искам всичко да си накупя и после само да нареждам като пъзел, огледала, шкафове, закачалки.
Мисълта ми беше, че визуално няма как сега да го видя или да си го представя, но пък искам кутиите да си ги купя.

# 71
  • Мнения: X
Според мен с две кутии ще изглежда незавършено и полупразно. С три няма да е нагъчкано, тамън ще си е.

# 72
  • Мнения: 68 584
Аааа, не му разбирам тогава..аз помислих че колко ще се хванат питаш.

# 73
  • софия
  • Мнения: 25 408
Бих купила 3 и преценила дали да ги оставя или върна 1. Може и обратното - купувам 2 и преценявам дали ми трябва още 1.
Ти знаеш най-добре какви са навиците във вашата къща и дали няма да е удобно да има място, на което да се слага нещо извън кутиите.

# 74
  • Мнения: 5 084
Звънче, чак след 1 година ще мога да ги налагам, ама ми грабнаха окото тия кутии и веднага взех да си ги представям за над закачалката.

Общи условия

Активация на акаунт