За мъжете и за жените. Злото, без което не можем - Vol.2

  • 24 772
  • 1 862
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 36 089
свободата е в главата - на същото рафтче при секса и любовта
може да си окован физически, но да летиш в ума си

благотворителна не съм, паталогичен егоист съм
затова дори котка нямам

# 76
  • София
  • Мнения: 35 288
На Котка давам излишъка любов.

# 77
# 78
  • Мнения: 36 089
баз, малко по-едра и по-устата от котка си, за останалото - съвпадаш по котковост

# 79
  • Мнения: 17 643
точно че повечето хора сме оценили кинтите от детските години и ся като ги имаме ше знаеме кво да праеме. кат имаш много зарадвай други хора Лавичке

# 80
  • Мнения: 20 156
Аз установих, че благотворителността и милосърдието не са моето. Всеки има огромна вина за това, което му се случва и не се чувствам длъжна по никой начин да давам на никого. Ако е екстраординарно, роден така и знете – да, давам с цяло сърце, но иначе не съм милосърдна. И аз се боря с живота.
Това, че имам повече, е лично моя заслуга и не дължа на никого нищо, ако аз не пожелая.

# 81
  • Мнения: 36 089
милосърдието винаги свързвам с войници с разпрани кореми и откъснати крайници
думата силно се похабила, смисълът - също

# 82
  • Мнения: 20 156
А аз с просяците, клошарите и с хората, които познавам като изпаднали от социума. Знам историите им. Съжалявам, но всички имаме личните си борби. Повечето са просто неадекватни.

# 83
  • София
  • Мнения: 35 288
О, има толкова душераздаващи каузи извън социалните утепляци - държа се към тях и съм си окей.
Да даваш не значи само пари.

# 84
  • Мнения: 17 643
клошарите никак не са зле. 90% при тях е избор да са такива. особено в днешни времена те са много повече социум от всички нас

# 85
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз също не мога да припозная благотворителността такава, каквато я познавам. Не им вярвам на разните фондации и това е.

# 86
  • Мнения: 36 089
адекватна помощ, ако е търсена, желана и приета - да
и ако аз съм на кеф да я дам в конкретния момент или период
милосърдие - не

анди, не говорим за фондации и работна заплата, а за конкретен личен доброволен принос

# 87
  • Мнения: 17 643
защо изобщо се заговори за фондацйй и благотворителност. искаш ли даваш

# 88
  • Мнения: 20 156
Клошарите са зле. Бягство от реалността. Много по-силно е да се бориш с реалността. И аз съм искала да съм клошар. Изоставена, нещастна, отритната от света и самосъжалваща се.
Правила съм го. После съм си удряла шамарите и съм се вадила пак, на пангара на живота. Не оправдавам хората, които се спасяват чрез нещастието си.

Искам да давам само любов. Друго не давам. Ама любовта ми е скъпа.

# 89
  • Мнения: 36 089
убедена съм, че за част от хората клошарството е избор
самосъжалението е от нещата, които презирам най-много

Общи условия

Активация на акаунт