Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 77

  • 58 762
  • 741
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 28 559
Абсолютно попадение е тази пудра.

# 226
  • Мнения: 1 167
Може ли пълно наименование или снимка на тази пудра?

# 227
  • София
  • Мнения: 28 559
Ето я - https://www.dodis.bg/wibo-fiksirashta-pudra-za-pod-ochi-i-litze-s-kolagen.html
Гледам, че пак са я заредили.

# 228
  • Мнения: X
В онлайн магазина на Лили има 20% отстъпка на ненамалени неща.

# 229
  • Мнения: 4 012
До сега разглеждах сайта, но по няккава случайност всичко което от преди си бях набелязала го няма. Исках комплект червила на НиЛо (има наличен друг комплект не моят набелязан, тоест сега е само 1, апреди бяха два) и СС крема на Лумене. Явно ще пропусна Simple Smile

# 230
  • Мнения: X
Допълвам за базата на Essence - много е хубава, защото е хидратираща, но за по-мазна кожа като моята, е добре да не се слага върху крем. Или ако се слага крем, то да не е непосредствено едно след друго - крем -> база -> СС или фдт, защото крема утежнява. Поне при мен вчера така се получи. А днес направо на почистена кожа сложих базата и Lumene CC върху нея заспа.

Струва ми се, че Лили онлайн не за пръв път при промоция покриват доста неща... Много тъпичко така! И някак евтини ми изглеждат с тия номера. Ще речеш, че страшна отбивка от цената дават, ама... дрогерия, какво да ги правиш!

# 231
  • Мнения: 15 356
Някой има ли Манго и Лейди бос на Николета?Ако може да снима някой суоч.

# 232
  • София
  • Мнения: 17 775
Скрит текст:
Най- светлото е Boss Lady. На мен доста ми допадна, не знам защо взех друго. Но аз имам поне още 10 оранжевеещи и керемидени, та няма да го взема.

Последна редакция: сб, 23 окт 2021, 16:58 от The Catcher in the Rye

# 233
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Мога ли да върна неупотребяван продукт с касова бележка в Лили?

# 234
  • София
  • Мнения: 22 728
Лятото върнах един продукт. Нямах проблеми. Но задължително и касова бележка трябва да се представи.

# 235
  • Варна
  • Мнения: 89
Здравейте,
Не знам дали е за тук питането ми, но не успях да намеря подходяща тема.
Препоръчайте ми крем за дете на 9 г за лице за суха кожа?
Благодаря предварително!

# 236
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Не успях да върна продукт с касова бележка в Лили! Става въпрос за пилинг за лице на Bioten, който няма защитно фолио на гърлото и който не съм и използвала, не съм и пробвала. Тази на касата отиде да се консултира с някой и после пристигат двете и другата ми казва, че продуктът е използван, отвори един друг гел и ми показва как с един и същ натиск от единия излизало продукт, а от моя, който твърдят, че е използван, не излиза. И до какъв извод стигам - че те продават използвани продукти.

# 237
  • София
  • Мнения: 22 728
Да, в Лили продават използвани продукти. СС кремовете на Лумене в едно от Лили-та в Люлин, София лично видях използвани и ползвани като тестер да се продават за редовна стока. Казах го на управителката, тя не реагира по никакъв начин.
Преди години видях продавачка в Лили как взе крем за ръце, сложи на ръката си, затвори го и остави на същото място. Някой клиент, който бърза, няма да обърне внимание, че в тубата има по-малко количество и ще купи крема. Тогав пак направих забележка, все едно говорех на дърво.

# 238
  • Мнения: 1 948
Преди в лили, като ги питах мога ли да върна нещо, понеже се оказа, че вкъщи съм имала същото, но забутано нейде, ми бяха отговорили, че може да приемат запечатан продукт само.

# 239
  • Мнения: 5 832
Преди в лили, като ги питах мога ли да върна нещо, понеже се оказа, че вкъщи съм имала същото, но забутано нейде, ми бяха отговорили, че може да приемат запечатан продукт само.
Да, но повечето им продукти самите те ги продават незапечатани. Значи не е проблем да го купиш незапечатан, но пък изискват да е запечатан при връщането Satisfied
Започнах много да се отвращавам от тази верига.

Общи условия

Активация на акаунт