Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 77

  • 58 781
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 070
Момичета, някой знае ли какво се случва с Rimmel? Няма нито в DM, нито в Lilly. Исках да си подновя някои неща, а вече не намирам техни продукти.

# 736
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз на Revolution исках тази палитра
Скрит текст:
но щом не са им хубави сенките ,няма да съжалявам.
Интересно ми стана,че в сайта е на тази цена ,а в брошурата им е дадена на промоция 9лв.
Във физическия им магазин са намалени,гледах ги скоро.
За цената може и да биват сенките,но аз искам мазни,лъскави сенки.Ако е за лек, по-скоро матов грим,става,някои дами харесват Революшън.
Аз имах от размяна една от "шоколадовите" палитри и не видях нищо особено в нея.
Аз държа да съм блестяща и например на Ревлон и Дъглас сенките много ми харесват.Дъглас имат в момента намаление и палитри на съвсем прилични цени.

Ско,за съжаление постоянно обновяват асортимента и някои марки спират да ги внасят.Това е положението.В Ивис или Елитис ако няма,може евентуално онлайн да се поръча...
Аз така и не станах голям фен на Римел,нито на Флормар...

# 737
  • Мнения: X
Аз на Revolution исках тази палитра
Скрит текст:
но щом не са им хубави сенките ,няма да съжалявам.
Интересно ми стана,че в сайта е на тази цена ,а в брошурата им е дадена на промоция 9лв.

Лично аз работя като гримьор и съм доволна от тях. Имат попадения, ако искате наистина хубави сенки на Революшън, купувайте колаборациите им, там влагат повече и не съм била разочарована. Simple Smile

# 738
  • Мнения: 1 948
Имам 2 палитри на революшън от тези дето този месец са на промоция. харесват ми, държат ми цял работен ден. Слагам снова за сенки.

# 739
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Аз съм имам една палитра на Революшън, но ми се събираха в сгъвката на клепача, иначе са ми държали над подвижния клепач цял ден на работа. Но от онзи ден съм с основата за сенки на Wibo и не мръднаха цял ден.

# 740
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Имаше основи на Wibo намалени,да.
Аз имам само на Ейвън Марк основа,втора от Ейвън ми е.С основа пак не са ми много ок тези сенки.
Основи съм имала на Катрис,Есенс и She от DM.

Вероятно при всеки е различно,но на мен лично,пигментите на Революшън не ми харесват.
Преди имах на Sleek палитри,по-хубави ми се струваха.
Аз,както казах,търся бляскави сенки с плътно покритие.

# 741

Общи условия

Активация на акаунт