Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 15

  • 95 572
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • Pazardjik
  • Мнения: 276
Солта последно май беше около 4лв.


Да , купих 4,15 лв.

# 691
  • Мнения: 557
От доста време не намирам таблетките за миялна Revolution, някой друг има ли такива наблюдения или да обикаля повече от двата магазина, в които обичайно ходя?

# 692
  • Мнения: 435
Има ли в DM спрей за блясък на косата, за по официален повод, да стои лъскава, като гланц.

Доволна съм от този пилинг за лице
https://www.amazon.de/Balea-Hautrein-Reinigung-Peeling-Maske/dp/B07H6ZJ1RH
Не знам как да добавя картинка Blush

# 693
  • Deutschland
  • Мнения: 8 436
За спрей не знам, но има едно репейно масло, дава невероятен блясък. Само да не се прекалява, че омазнява. Дано го има и в ДМ България

Последна редакция: сб, 28 май 2022, 02:10 от Фрау С

# 694
  • Мнения: 7 916
Аз си търся хубав пилинг за  суха кожа с кремообразна тестура и много, фини частици.

# 695
  • Мнения: 1 160
Ако е за лице - мога да препоръчам ензимен пилинг на Dermedic Hydrain3 Hialuro.

# 696
  • Мнения: 7 916
За лице, да. Но не мисля, че съм виждала тази марка в ДМ, а и доколкото прочетох няма частици. Как по-точно излющват мъртвите клетки подобен тип продукти?

# 697
  • Мнения: 1 160
Не, този няма частици - ензимен е. С AHA киселини и L-аргинин е - те спомагат за излющването на кожата, но по деликатен начин.
Аз съм го взимала от Лили, но не във всички физически магазини го има. 
Извинявам се ако съм те подвела, мислех, че съм в другата тема за евтините продукти Wink

# 698
  • Мнения: 7 916
Няма проблем, ще си го запазя за някой път като поръчвам от там и ще го пробвам, не съм ползвала досега ензимен пилинг.

# 699
  • Мнения: 1 867
Препоръчайте ми препарат за почистване на хладилник, от който сте доволни.

# 700
  • Мнения: 7 916
От известно време много употребявам един универсален обезмаслител, който за съжаление го няма в ДМ, но в комбинация с техните микрофибърни,  чисти всичко с лекота и оставя много приятен портокалов аромат.

Последна редакция: нд, 29 май 2022, 07:51 от Г-жа Шантал

# 701
  • София
  • Мнения: 485
Някой може ли да ми каже на каква цена е в DM балмът Banila clean it zero?

# 702
  • Мнения: X
Около 36 лв някъде беше...

# 703
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 9 365
Хубаво ли е това нещо и за каква кожа е подходящ?

# 704
  • Мнения: 1 519
Хубаво ли е това нещо и за каква кожа е подходящ?
Ако става въпрос за гореспоменатия Banila Co, аз много го харесвам,имам изхабени няколко опаковки. Представлява дегримьор в твърда форма който се загребва с шпатулка, разтрива се в кожата и се превръща в течен при контакт с вода. Подходящ е за всякаква кожа.

Общи условия

Активация на акаунт