Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 15

  • 83 354
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 823
Мокриш, слагаш доза насапунисващ продукт , който имаш и ползваш както гъба за тяло.

# 736
  • Мнения: 1 239
Миналата година в освежаващите водни спрейчета имаше ли други съставки? Вчера взех това с кокос, обаче има глицерин и други две съставки, освен парфюма. Исках да си пръскам лицето, но явно няма

# 737
  • Мнения: 2 133
Аз си пръскам лицето с лавандулова или розова вода.

# 738
  • Мнения: 15 356
Миналата година в освежаващите водни спрейчета имаше ли други съставки? Вчера взех това с кокос, обаче има глицерин и други две съставки, освен парфюма. Исках да си пръскам лицето, но явно няма
Аква спрейчето няма,не знам дали го има още обаче.Навън го ползвах много когато детето беше бебе и брисах улиците с количката

# 739
  • Мнения: 131
В някой варненски Дм да сте го засичали това, че го търся?


И аз също я търся. Вече в трети дм проверявям в София и я няма и не могат да ми кажат дали ще получават пак.

# 740
  • Мнения: 1 239
Миналата година в освежаващите водни спрейчета имаше ли други съставки? Вчера взех това с кокос, обаче има глицерин и други две съставки, освен парфюма. Исках да си пръскам лицето, но явно няма
Аква спрейчето няма,не знам дали го има още обаче.Навън го ползвах много когато детето беше бебе и брисах улиците с количката


Това същото ли е?

# 741
  • Deutschland
  • Мнения: 5 542
Има нов спрей тази година. Аз си ползвам с кокос и един с алое вера от миналото лято.

# 742
  • Мнения: 7 050
Къде стоят тези спрейове?

# 743
  • Мнения: 92
Автобронзант за тяло от DM може ли да препоръчате,благодаря 🍀

# 744
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 430
Мога да ти препоръчам на Палмърс, продават го в Лили. И от на ДМ продуктите съм купувала, но този ми е фаворит.
Скрит текст:

# 745
  • Мнения: 960
А лесно ли се разнася, попива ли не твърде бързо, за да успея да разнеса, става ли на петна, твърде оранжев ли е за супер бяла кожа? Заглеждам го от известно време, но все не смея да го взема...

# 746
  • Мнения: 5 160
С кокоса май е по-деликатен, този го имах, но на кокалчетата и лактите ми ставаше оранжево.
https://www.palmers.bg/producti?product_id=100

# 747
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 430
Лосиона изобщо не оранжавее. Не става на петна, разнася се добре и придава един много естествен и деликатен тен. Идеален е за в момента, хем не ставаш много черен, хем не си бял като сирене. Моята кожа не е супер бяла, бих казала, че е нормална и в момента съм с лек, естествен тен. Вече втора година ползвам въпросния лосион и съм много доволна.

# 748
  • Мнения: 5 160
Моята кожа е супер бяла и ставаше оранжева на кокалчетата, така, че да не генерализираме само от своят опит.

# 749
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 430
Аз разбрах, че ти говориш за друг лосион. Иначе естествено, че споделям само и единствено моят опит и не генерализирам. Просто в лосиона изобщо няма оранжева нотка, затова така се изказах. Имам и други вкъщи от ДМ, те седят по друг начин и не мога да се прехласна така по тях.

Общи условия

Активация на акаунт