Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 15

  • 83 018
  • 752
  •   1
Отговори
# 90
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 275
Само на Алверде имаше в петък в магазина на Славейков в София, и мъжки с продукти на Балеа.

# 91
  • Мнения: 8 522
Всичко е пуснато в продажба. Ако някой си е купил, да снима отзад съдържанието и да го пусне в темата. 🙏

# 92
  • Мнения: 15 356
Аз видях във Варна на Общината,но малко бутик работа .От всичко по една ,две бройки.Питах и за коледните кутии на Катрис,не знаеха нищо персонала
Вите,ако минавам ще го снимам.Пак като миналата година ми се стори на бърз поглед.

# 93
  • Мнения: X
Никога не съм си купувала такъв календар! Смятам, че повечето продукти ще са ми ненужни, ама се изкушавам от този на Nivea, ако го намеря някъде.

# 94
  • Мнения: 8 522
И аз не си купувам по същата причина, но щерката е мераклийка. По - конкретно ме интересува календара на Алведере.

# 95
  • Мнения: 2 258
Нивеа, Алверде и мъжки Балеа имаше много при нас. Аз чакам женският Балеа и чаеният, но още ги няма.

# 96
  • Мнения: 35 109
И при нас в Русе на центъра имаше всички калвндери. Съжалявам, че сега прочитам. Че искате снимка на съдържанието, щях да снимам

# 97
  • Мнения: 960
В ютюб вече има доста видеа с разопаковане на календари за тази година, може да се видят продуктите. Аз мисля да си взема на catrice, но още не съм го открила.

# 98
  • Мнения: 270
В ютюб вече има доста видеа с разопаковане на календари за тази година, може да се видят продуктите. Аз мисля да си взема на catrice, но още не съм го открила.
Не е по темата, но адвент календара на  Catrice го има в нотино Simple Smile

# 99
  • Мнения: 8 522
Снощи гледах ревю на календара на Catrice, много ми харесаха нещата и си заслужава цената. Но няма да го купя, защото поне 5 неща от продуктите от календара вече ги имам 🙂

# 100
  • Мнения: 960
Аз все повече започвам да им харесвам нещата и искам да пробвам още продукти, затова се спрях на него. Благодаря Villy-D, ще погледна в нотино!

# 101
  • Мнения: 15 356
Няколко са календарите на Катрис и коледни кутии има по 20 лв ,които повече май ме блазнят .

# 102
  • Мнения: 22 842
Няколко са календарите на Катрис и коледни кутии има по 20 лв ,които повече май ме блазнят .
Бобчита, а знаеш ли тези магнитни мигли на какъв принцип се поставят?

# 103
  • Мнения: 15 356
Само на клипчета съм гледала.Ще се пробвам.

# 104
  • Мнения: 22 842
Само на клипчета съм гледала.Ще се пробвам.
Сега видях, тези са отгоре и отдолу и правят клик.Не съм опитвала и аз.Харесаха ми кутиите, благодаря, че каза за тях.

Общи условия

Активация на акаунт