Въпрос към раждалите секцио!

  • 2 058
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 555
При мен беше така доста дълго време ! Знам, че е нормално, все пак 7 пласта тъкани режат , но  ако болката стане нетърпима отиди веднага на лекар !  Иначе някъде 7-8 месеца след операцията мястото там ми беше безчувствено !

# 16
  • във фурната
  • Мнения: 596
И при мен е така,но ме дърпа по цялата дължина на белега-операцията ми беше на 05.10.06г.,но като се пораздвижа,дърпането намалява.

# 17
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Нищо не ме е придърпвало  newsm78. Ама знам за мами, които си имат проблеми с това дълго време след операцията. Мен ме дразни само когато се опъне кожата около белега иначе всичко си е ОК. Ако се притесняваш  консултирай се с лекар, но едва ли има повод за притеснение.

# 18
При всяка майка е различно. Но не мисля, че има нещо тревожно в това, че те придърпва от едната страна. Така или иначе ще трябва да направиш контролен преглед след 40 дена.

# 19
  • Мнения: 396
Една консултация с лекаря ти ще те успокои,но мисля ,че е нормално!  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 897
Нормално е,не се притеснявай Peace
За свое успокоение иди да те види гинекологът ти Peace

# 21
Родих второто си дете преди 11 месеца и все още понякога ме придърпва при по резки движения.Моят лекар казва,че е нормално,но за твое спокойствие те съветвам да се консултираш.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 119
Интерсно ,и при мен има леко придърпване отдясно и се бях притеснила ,само че гинекологът ми ме успокои ,че е нормално.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 056
А при мен има едно болка около белега,кожата е много чувствителна при съвсем лек допир някой имал ли е такова усещане?






да, аз имах до скоро точно така - чувствителна кожата по операцията, все едно е опарено мястото,но мина. Все пак си остава неприятното усщане при допир там, де!
Но нищо не ме е придърпвало...

# 24
  • Мнения: 191
и мен досега си ме придърпва от време на време,а самото място е изтръпнало и безчувствено...да ти кажа от няколко дни и сериозно си ме боли при навеждане и изправяне,та съм решила да ида на консултация при лекаря да видим какво може да  е ............

# 25
  • Мнения: 295
А при мен има едно болка около белега,кожата е много чувствителна при съвсем лек допир някой имал ли е такова усещане?

При мен беше изтръпнало и абсолютно безчувствено мястото около разреза.

И при мен беше изтръпнало и на места безчувствено, но вече всичко е ок.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И аз усещах такова придърпване.Постепенно ще отшумява!
Пази се и не вдигай тежко.

# 27
  • Мнения: 4 621
Нормално е , не се тревожи. Ще отмине Grinning

# 28
  • Мнения: 7 186
Нормално е!
Все пак са ти разтваряли стомаха...

Хм, при секцио стомахът няма отношение, камо ли пък да го отварят... Shocked

По темата- придърпването е нормално, все пак си прясно оперирана.

# 29
  • Мнения: 596
До момента не съм имала оплаквания от операцията. Може би трябва да питаш оператора си за проблема.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт