Накратко за моята история

  • 3 852
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 299
Е, аз съм си смотана (романтичка). RelaxedRelaxedRelaxed

# 31
  • Мнения: 14 862
Не знаеш кво изтърваш. 😅😅😅😅😅
Тука сме умни жени, стрино, и от чужд опит се учим 😛

Божинката? Михайлов?!
Златка !!!!
Коя?

Нещо не стана с цитатите.

# 32
  • Мнения: 3 727
Не знаеш кво изтърваш. 😅😅😅😅😅
Тука сме умни жени, стрино, и от чужд опит се учим 😛

Божинката? Михайлов?!
Златка !!!!
Коя?

Нещо не стана с цитатите.
Николета. Бъркам ги тия трите...☺️

# 33
  • SF
  • Мнения: 21 230
Тогава той стана от леглото и ми каза ,, Знам, че ме обичаш и какво и да ми коства един ден пак ще сме заедно. Обещавам ти, че никой нямо да разбере за тази нощ и ако някой ме пита нещо ще отричам до последно, защото те обичам и знам, че няма да е последната, защото и ти ме обичаш!” и си тръгна. Сега не знам какво да правя, моля за съвет!!!!!!

Съвет за какво?
Не разбирам каква е драмата? Ако ти го обичаш, а той теб не, да те съветваме. А така, всичко изглежда точно и готино. Като в роман на Арлекин. Само си ни спестила "прокарах нежно пръсти по стегнатото му тяло, докоснах с устни уханната му кожа, отместих кичур коса от лицето му и нежно му прошепнах: "И аз те желая, любов моя! И никой никога няма да разбере за тази нощ!"

# 34
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 121
Ох, толкова романтичен приятел си имаш, и така добре говори, направо си заслужава да си хванеш бохчата и да го следваш ако трябва пеша да изминеш цял континент да го намериш Two Hearts Вероятно в истинския живот ще ти е много по-лесно защото едва ли е заминал чак толкова далече, така че не се ослушвай, опаковай багажа и го следвай където и да е заминал! Всякакви несгоди са нищо в сравнение с такава всеотдайна любов, но все пак би трябвало щом толкова го тегли към гурбет и да изкарва по нещо по-така, едва ли ще сте съвсем на хляб и вода ако се съберете там заедно. Заминавай, не се чуди, намери го и го изненадай там където е, не е редно да сте разделени щом така всеотдайно мислите един за друг! Hug

# 35
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 212
егати и сватовницата си  rotfImbo

# 36
  • Мнения: 5 832
намери го и го изненадай там където е, не е редно да сте разделени щом така всеотдайно мислите един за друг! Hug
Само изненаданата да не се окаже тя. 😅

# 37
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
За мен си избързала да си хващаш нов приятел. Трябвало е да си дадеш повече време.

# 38
  • Мнения: 31 736
Мани, мани. Има парясници и трети си хващат.
Струва ми се, че авторката ще го направи Grinning

# 39
  • София
  • Мнения: 6 264
Е, аз съм си смотана (романтичка). RelaxedRelaxedRelaxed
Ааа не, по- романтична от авторката и бившия не мога да повярвам че си.
Благодаря иначе за темата , спести ми 500кал от шоколада дето си бях приготвила за лека нощ, по - захаросано няма как да ми стане ( на бившия репликите).

Той футболист ли е?

# 40
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Моме, не се отказва чак сабален. А Ромео, ако те люби ще бие тъпана. Он сака да се крие.
Нощ лИбов, после забрава. В тази сага си.

Последна редакция: пн, 04 окт 2021, 01:24 от Viviana91

# 41
  • Мнения: 1 274
Сега го обичаш бившия и си изневерила на сегашния ти приятел,което не е добре.След време бившия ще направи нещо и ще обърнеш плочата към сегашния и после ще съжаляваш и тази изневяра ще те изяде.На мен пред очите такава картинка ми се появява..
Или единия или другия..
Но според мен,ако много се обичахте нещата щяха да се получат с бившия.Единия не е обичал достатъчно.Или ти щеше да отидеш с него или той щеше да остане с теб.Няма какво да дърпате.Не наранявай поне доброто момче,което е до теб.Еуфорията като те напусне ще ти светне.

# 42
  • Мнения: 14 793
Къде изчезна авторката? Да не е пак на изневери?! 😆 По тази липса съдя,че май наистина е пързалка. 🙄

# 43
  • Мнения: 5 832
Къде изчезна авторката? Да не е пак на изневери?! 😆 По тази липса съдя,че май наистина е пързалка. 🙄
Поне си изкарва добре, вместо да ни чете тук глупостите. 😅

# 44
  • Мнения: 1 993
Може да е осъзнала постъпката си и да се е засрамила Smile

Шегата настрана, няма да коментирам изневярата, много подло. Бих се колебала дали да се връщам при бившия, при положение, че вече е взел избор да замине. Утре може пак да реши, че работата е по-важна от теб и пак да се повтори историята.

Общи условия

Активация на акаунт