💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 6 (03.10.-10.10.2021)

  • 71 959
  • 1 729
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 551
Много бързо се забрави, че Симеон след като загуби, беше справедливо да си ходи вкъщи. А преди това лежеше цял ден, независимо къде, и участваше само веднъж седмично в някаква битка.
А не само не си отиде, но и получи награда - отиде на по-добри условия от тези на победилия в битката - Мартин. Да не говорим за потенциалния му престой в Резиденцията... Загуби, за да спечели. 🤡

# 31
  • София
  • Мнения: 1 891
Идвам в новата чудна темичка. Смайли,Бенгън-железни сте!
За никой не гласувах.Симеон е бутан от продукцията( веднъж в трибоя,втори път след загубата му).
Калоян и Кремена -нямам още впечатление за тях.
Мечтаем си ние за Мани на елиминация,но си мисля,че и тази седмица няма да са на съвет.
А стигнат ли -ще се избият да ходят да се бият с нея.По-сигурни 100 гроша просто няма.Тоест никой от останалите племена няма да се докопа до тях,преди нея ще се пуснат дето се казва на спасителната битка,но парите ще останат в червеното племе.

# 32
  • Мнения: 6 171
Благодаря за новата тема! Гласувах за Симеон, но ми е все тая за него. Просто другите двама са ми безразлични, а той стана по-интересен откакто е при Шампионите.
Искам тази седмица Шампионите в резиденцията, Приключенците в стопанството (Поли да ходи при другите кокошки), а Мани и ко на реката. Със сигурност ще има драми с нея там, а Неделчо очаквам да беснее повече от обичайното.

# 33
  • Мнения: 9 700
А стигнат ли -ще се избият да ходят да се бият с нея.По-сигурни 100 гроша просто няма.Тоест никой от останалите племена няма да се докопа до тях,преди нея ще се пуснат дето се казва на спасителната битка,но парите ще останат в червеното племе.
Шегата настрана. В битката за спасяване от елиминация, ако Мани отпадне първа може да има нужда от фотофиниш за да се определи кой е успял да загуби втори.

# 34
  • Мнения: 2 568
На никого не симпатизирам от тези тримата.
Смайли, благодаря за темата.
И аз искам бойците на реката. Хем им е ред, хем им се пада, но някак и Поли ми се ще да развее руси коси на брега. Да видим от продукцията какво са решили за тази седмица.
Супер ясно е, че могат да нагласят всяка игра, така че да се спечели от желания от тях отбор. Смятам и че бойци на елиминация тази седмица няма да има. Да видим.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 891

Шегата настрана. В битката за спасяване от елиминация, ако Мани отпадне първа може да има нужда от фотофиниш за да се определи кой е успял да загуби втори.

Аз още на съвета очаквам зрелища и подлагане на крак Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 568
Никакви стратези не сте. Ако се стигне до елиминации, всички дружно ще паднат още на десетата секунда, за да може Мани да оцелее и да грабне парата. Другите ще ходят да се трепят, кой да отиде при Мартин.

# 37
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз мисля, че Мани вече не е интересна така че не виждам за какво й е на продукцията повече ....Предвиждам скоро да отпадне по каналния ред.

# 38
  • Мнения: 14 828
Аз мисля че е време Мани да иде на реката, поне за малко
Та в понеделник се надявам това да стане

# 39
  • Мнения: 9 700
Да, и според мен тази семица са Бойците и Приключенците на съвет.
Бойците - защото отдавна не са ходили Simple Smile, а Приключенците - защото фокуса на Продукцията и Женския пазар е там тази седмица.
Заредил съм пуканките и чакам да видя до колко съм разчел сценария за техния съвет.

За територията - Симеон отива на захранване, Мани на диета за отслабване. Не съм против и Поли да изкара един бърз отслабващ цикъл на реката, няма да е за лошо. Simple Smile

Последна редакция: нд, 03 окт 2021, 19:44 от Bengun

# 40
  • София
  • Мнения: 12 353
Благодаря за темата!
Гласувах за Симеон. Аз не мисля, че тази седмица ще отпадне Мани. Пак ще измислят нещо.

# 41
  • Мнения: 4 435
Благодаря за темата!
В анкетата гласувах за Калоян. Най-симпатичен ми е за момента, но нямам нищо против Кремена и Симеон.

# 42
  • Мнения: X
Аз пък смятам, че е справедливо, че дадоха втори шанс и на Симеон. Всички останали отпадат от племената си и имат шанс за плажа на отшелника. На Симеон също това му беше първа загуба и беше логично, че щом на другите се дава възможност пак да опитат, и на него ще дадат. Това си го мислех още от началото и въобще не ме изненада, че де факто така се случи. Иначе какво щеше да му е интересното на някакъв изолиран участник, който си стои сам, губи и си тръгва, абсолютно щеше да е излишно вкарването му първоначално, така че според мен беше повече от ясно, че в един момент ще го вкарат в играта и е логично да бъде, когато загуби първата си битка. Иначе не ми е особено интересен, гласувах за Калоян.

# 43
  • Мнения: 896
Мерси за темата, Смайли!
Не гласувах за никого!
Ако може след някой ден, да я пуснеш пак, да видим първо как ще се "овъртолят".Stuck Out Tongue Winking Eye

# 44
  • Мнения: 6 200
Доста се подсилиха бойците,не мисля че ще идат на реката,колкото и да се изложи Мани.Иначе и е крайно време да си ходи вече.В анкетата гласувах за никой,не ми харесват новите попълнения въпреки че и тримата не се скатават поне.

Общи условия

Активация на акаунт