Пазаруване с кешбек карти

  • 1 388
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 267
Наскоро се сдобих с кешбек карта. Реших да създам тема, за да сме си полезни със съвети при пазаруване с карти на подобен принцип. Вече в няколко теми се опитах да получа отговор на някои въпроси, но ако има ентусиасти, които искат да обсъждаме по-ефективни начини за пазаруване, нека заповядат.Simple Smile И първият ми въпрос е към по-напреднали. Кога реално усетихте, че спестявате от направени покупки?

# 1
  • Мнения: 6 166
Не го усещаш. С едната цяла година трупам точки за едните 200лв. Гадовете не щат за ме офобрят за по-добра карта. А другата капят по някакви стотинки взеки ден, но за сега само веднъж съм си достигала лимита за кешбак за месеца.

# 2
  • Мнения: 267
Не го усещаш. С едната цяла година трупам точки за едните 200лв. Гадовете не щат за ме офобрят за по-добра карта. А другата капят по някакви стотинки взеки ден, но за сега само веднъж съм си достигала лимита за кешбак за месеца.

Вие две карти ли използвате? И какво означава, че не искат да Ви одобрят за по-добра?

# 3
  • Мнения: 6 166
Значи буквално. Сегашната ми е с 0.5 точки за всеки похарчен лев, а другите са им по 1 точка за всеки похарчен лев.

# 4
  • Мнения: 10 194
Значи буквално. Сегашната ми е с 0.5 точки за всеки похарчен лев, а другите са им по 1 точка за всеки похарчен лев.
И годишните такси са по-големи, обаче..
Моята е на ПИБ, ползвам я за всякакви плащания, на банкомат не тегля, всичко е ПОС терминал и онлайн.
2 пъти годишно по 100тина лева.
2014-15 бяха други ставките, нямаше лимит и доста повече връщаха...

# 5
  • Мнения: 267
Значи буквално. Сегашната ми е с 0.5 точки за всеки похарчен лев, а другите са им по 1 точка за всеки похарчен лев.
И годишните такси са по-големи, обаче..
Моята е на ПИБ, ползвам я за всякакви плащания, на банкомат не тегля, всичко е ПОС терминал и онлайн.
2 пъти годишно по 100тина лева.
2014-15 бяха други ставките, нямаше лимит и доста повече връщаха...

Искате да кажете, че кешбека Ви е два пъти по сто лева годишно? Аз ползвам тази на myWORLD. Понеже доста често пазарувам онлайн. Непрекъснато ми изникват въпроси- например как мога да ги осребря тези Shopping Points? Вие имате ли такива точки с Вашата карта?

# 6
  • Мнения: 10 194
Еми аз си ползвам проста българска карта от ПИБ.. С тези модерните не знам Simple Smile Трябва да си имате условия на сайта на издателя за кешбек програмата ви.. погеднете там.
За онлайн пазаруване ползвам Quidco - или ползвах преди брекзита де Simple Smile

# 7
  • Мнения: X
За плащане използвам кредитна карта от ПИБ, която винаги занулявам в срок от разплащателната сметка. Стремя се всички плащания да са с карта, а кешбекът, който получавам е 0.75%. С тези пари успявам да си покрия годишните такси по КК и разплащателната сметка, даже и остава определена сума след това.

# 8
  • София
  • Мнения: 261
Значи буквално. Сегашната ми е с 0.5 точки за всеки похарчен лев, а другите са им по 1 точка за всеки похарчен лев.
И годишните такси са по-големи, обаче..
Моята е на ПИБ, ползвам я за всякакви плащания, на банкомат не тегля, всичко е ПОС терминал и онлайн.
2 пъти годишно по 100тина лева.
2014-15 бяха други ставките, нямаше лимит и доста повече връщаха...

Искате да кажете, че кешбека Ви е два пъти по сто лева годишно? Аз ползвам тази на myWORLD. Понеже доста често пазарувам онлайн. Непрекъснато ми изникват въпроси- например как мога да ги осребря тези Shopping Points? Вие имате ли такива точки с Вашата карта?

My World e съвсем друга карта. Там са намесени инструменти на МЛМ-схемата. Не е банкова карта. Имайте го предвид.

За банковите карти с Кеш бек или в някои банки го наричат Мъни бек е така, както го е обяснила Kalter. Толкова е "връщането", за да ти излезе годишната такса безплатно и няколко обяда с колеги.Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт