Естетични процедури за лице и тяло – 42 тема

  • 51 927
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 647
Понеже темата е за неуспешни процедури.....
Само да не прозвучи като заяждане, но защо темата да е за неуспешните процедури? Уж е за процедурите по принцип, а се набляга само на неуспешните. То е ясно, че недоволните са по-склонни да се оплакват, отколкото доволните да се хвалят, но като че ли се измества фокуса. Честно казано от доста време чета, бях се насочила към Морфеус 8, тук наистина тотално се разколебах и се отказах от всичко. Чак се чудя след всичкия ботокс и филъри в лицето как още мърдам Simple Smile Като че ли само А.л.е.н.а поддържа оптимистичното настроение в темата. За протокола филъри и ботокс поставям при Мирчевска. От филърите съм доволна, за ботокса съм 50:50.

# 76
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 431
В началото на всяка тема има въпрос, на който по желание може да се отговори, вместо "Запис", което е против правилата на форума и се трие. Въпросът в тази тема е за неуспешните процедурите. В предните са коментирани други процедури или теми.

# 77
  • Мнения: 3 416
Категорично се убедих, че поне при мен ефект от спираловидни конци-0.
Явно си трябва тежка артилерия вече, от 20 бр ефект не видях.

# 78
  • Мнения: 2 878
Благодаря, Алена за новата тема.

Аз до момента неуспешни процедури нямам. Много премислям всичко и внимавам

Може би бузите при Георгиевски първият път изобщо, в който си сложих филър. Беше ме напълнил без никаква нужда.

# 79
  • Мнения: X
Darma4, аз също съм доволна от процедурите, които съм правила и забележки нямам (само с едно падане на веждите от ботокс и това е).  

А въпросът ми, по-скоро, беше чисто информативен, защото грешки се случват и не съм запозната (а и не съм се сещала да питам лекарите, при които съм била) как се коригират неправилно поставени филъри и мезоконци и дали услугата е безплатна. Толкова.

Тъй като си попитала за Morpheus8 - апарaтни процедури с иглички, които пробиват кожата като "печат", имат по-добро сцепление с кожата, навлизат на дълбочина и ефектът е в пъти по-добър, отколкото тези с въртящи се глави (като iRF Pixel-a, който аз съм правила). Затова и не съм видяла резултат от него - игличките минават много повъртностно и не коригират белези и бръчки по кожата.

Последна редакция: нд, 10 окт 2021, 10:05 от Анонимен

# 80
  • София
  • Мнения: 1 262
Здравейте! Имате ли опит с д-р Йорданова от Skin консулт? По препоръка ще ходя на консултация за някакво освежаване и малко ботокс може би, досега не съм правила процедури 😏

# 81
  • Мнения: 684
Аз през м.юли ходих при д-р Йорданова и останах много доволна.
Прави ми ботокс и бустер.
Ботоксът държи идеално, от бустера усетих освежаване на лицето.
Нямах нито една синка ( а при мен обичайно се получават).

# 82
  • Мнения: 39 414
А поради каква причина от ботокса падат веждите?

# 83
  • Мнения: X
Има "точки" на челото, които не трябва да бъдат инжектирани с ботокс. При повечето хора, това са слепоочията, близо до линията на косата и началото на веждите отгоре.

# 84
  • Мнения: 39 414
Благодаря. А дерматологът като знае това защо го прави в точно тези точки и сега вместо ефект има дефект?

# 85
  • Мнения: 6 930
Благодаря. А дерматологът като знае това защо го прави в точно тези точки и сега вместо ефект има дефект?

Щото някои толкова си могат или не внимават.
Ей този обяснява много добре нещата и колко е тънка тая работа всъщност. Открих го покрай едно негово видео за мигрирането на филтрите (да, помного малка част се разграждат, повечето само мигрират) https://youtu.be/qJ-xyFaOFjU

Последна редакция: нд, 10 окт 2021, 14:34 от tuali

# 86
  • Мнения: X
tuali, е права. Някой път пък причината е, че производителите дават схеми за инжектиране на техния продукт, които обаче не вършат работа при всички хора.
В  други случаи пък - ако приемем, че веждите на някой човек са по-повдигнати (учудено изражение) и лекарят съзнателно иска да ги омекоти, ако се боцне ботокс точно на местата, където по протокол не трябва - пък ще има добър резултат.
Има значение също дали челото е по-голямо, по-изразено, по-дълго, по-малко, по-широко....
Може да стане сложна работата. JoyAstonished

# 87
  • Мнения: 39 414
Ох, чак съжалявах че попитах. Все отлагам ботокс от страх, а сега страхът се засили повече. Но ще трябва да рискувам.
Дъщеря ми беше на преглед в Скин косулт при Йорданова. Видя ми се много нормална на вид и ако е имала корекции- не съм ги забелязала.

# 88
  • Мнения: 6 930
Въпросът е да има човек реалистични очаквания, особено спрямо индивидуалните си особености и все си мисля, че малки и премислени дози по-рано е по-добре от ударно третиране по-късно. Вече врязани бръчки и свлечена кожа много по-трудно се повлияват с ботокс, доколкото разбирам.

Последна редакция: нд, 10 окт 2021, 15:13 от tuali

# 89
  • Мнения: X
mariat, няма за какво да се притесняваш от инжектиране на ботокс. Simple Smile

Това са бели кахъри, както се казва.
Отиди на консултация при лекар-два, виж какво ще ти кажат, прецени лекаря и ако си подходящ "кандидат", можеш да си сложиш спокойно.

Падането на веждите (или клепачите) е проблем само и единствено, ако се случва няколко поредни пъти и лекарят е запознат и пак продължава да го инжектира по един и същи начин.

На мен просто ми създаде дискомфорт, защото трябваше да си правя очни изследвания. Иначе в ежедневието всичко си беше ок.

Общи условия

Активация на акаунт