Естетични процедури за лице и тяло – 42 тема

  • 51 784
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Има мускули, които повдигат веждите, и мускули, които ги свалят. Ако се блокира мимика на "грешните" мускули,  става този фал. Лекарят ще те подкани да правиш мимика, за да види къде да инжектира. Ако направи грешка в преценката си...

# 91
  • Мнения: 1 804
Както съм писала и друг път - недоволна съм от jawline с 3 мл продукт при Георгиевски. Двама лекари отказват разграждане, защото не е ясно къде колко ще дръпне и да не стане на вълни контура ми. Препоръчват ми единствено радиочестота в зоната, за да стопя по-бързо.

# 92
  • Мнения: 129
Намирам темата за изключително полезна, макар че малко се депресирах честно казано. Изключвам всякакви апаратни процедури, просто от страх. Правила съм акцент прайм за стягане на контура, но получих двойна брадичка и отпуснатост (може и да съм напълняла, но едва ли). От Со2 съм доволна, изравнява тена, освежава, но временно, не знам дали си заслужава даунтайма..а и тези пикселчета които ми останаха, след втората процедура, така че също отпада. От микронидълинга съм доволна, но пак се белиш и лющтиш, доста боли в сравнение с Со2то, кожата става сияйна, но пак временно, самите процедури са скъпи и не знам дали си заслужава за този временен резултат. И сега не знам накъде след всичките тези коментари за филъри и ботокс?! А за конци и дума да не става.

# 93
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
Какви са тези 3 мл. в челюст, това не е ли прекалено много?😒

# 94
  • Мнения: 59
Не съм правила досега нищо по-сериозно. Изчаквам за ботокс и мезотерапия, като по съвет на клиниката най-добре е хормоните ми да се балансират, аз все още кърмя. Съветът беше буквално: мезотерапията няма да постигне максимален ефект, ботоксът ще "те хване" , но най-добре изчакай и направи всичко поне 2 месеца след като приключиш с кърменето.
a.l.e.n.a, любопитно ми е, ако лекарят направи грешка в преценката за блокиране на мускулите, какво може да се направи? Изчакваш да се разгърне и да отмине ефектът ли?

# 95
  • Мнения: 2 727
Имате ли поглед за работата на др. Етугов и какво ви е мнението за него, като специалист? По точно ме интересува поставянето на конци и ботокс. Веднъж съм го посещавала за други процедури и ми направи добро впечатление. Проблем ми е леко свличане на долната част на лицето по съвет на специалисти ще помогне блокирането на дъвквателните мускули с ботокс. Също виждам, че се задълбочават линиите под окото. Там какво би помогнало?

# 96
  • Мнения: 22 842
Моят лекар не иска да ми слага в месетрите ботокс защото смята, че
още
повече ще се отпусне кожата в долна част и шията.

# 97
  • Мнения: 2 727
Моят лекар не иска да ми слага в месетрите ботокс защото смята, че
още
повече ще се отпусне кожата в долна част и шията.
Ти при кой лекар ходиш и си доволна? Запомнила съм те, че и ти си с подобен проблем. Само не мога да си спомня имаш ли конци или го обмисляше?

# 98
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
a.l.e.n.a, любопитно ми е, ако лекарят направи грешка в преценката за блокиране на мускулите, какво може да се направи? Изчакваш да се разгърне и да отмине ефектът ли?

Доколкото ми е известно - да, изчаква се да отмине действието на токсина.

# 99
  • Мнения: 22 842
Моят лекар не иска да ми слага в месетрите ботокс защото смята, че
още
повече ще се отпусне кожата в долна част и шията.
Ти при кой лекар ходиш и си доволна? Запомнила съм те, че и ти си с подобен проблем. Само не мога да си спомня имаш ли конци или го обмисляше?
При Чилингирова .Обмислях го преди, но май се отказвам.

# 100
  • Мнения: 759
Често се споменава в темата, че радио честота може да помогне за разграждане на филъри, може ли да споделите коя би била най-безобидната такава процедура, която да има такъв ефект, без негативни други.

# 101
  • Мнения: 131
Записвам се и аз в новата тема. Blush
Не мисля, че имам неуспешни процедури, засега съм слагала филър в нос и брадичка - много ми харесва резултата. Все още се колебая за поставяне на филър в устните.

# 102
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Често се споменава в темата, че радио честота може да помогне за разграждане на филъри, може ли да споделите коя би била най-безобидната такава процедура, която да има такъв ефект, без негативни други.

Почти във всяка клиника има някакъв RF апарат. Венус Легаси, ексилис, Inmode Forma... Последният е доста силен. Бих го препоръчала за тази цел.

# 103
  • Мнения: 1 804
Често се споменава в темата, че радио честота може да помогне за разграждане на филъри, може ли да споделите коя би била най-безобидната такава процедура, която да има такъв ефект, без негативни други.

Почти във всяка клиника има някакъв RF апарат. Венус Легаси, ексилис, Inmode Forma... Последният е доста силен. Бих го препоръчала за тази цел.
A Венус вива дали ще свърши работа или ексилис?

# 104
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Венус Вива е аблативен фракселен лазер - подобно е на CO2 лазер, но енергията не гори кожата отгоре (епидермиса), а се изстрелва в кожата - пробива я и се депозира по-дълбоко. Поради това и възстановителният период е много по-кратък, с много по-слаба травма по епидермиса. Няма бодене с иглички.

Посочих Венус Легаси и Ексилис - не ги усетих толкова агресивно, но и нямах филъри, когато съм ги правила.

След  Inmode Forma - имах много особено усещане, като световъртеж, което продължи 3 дни. Ефективно топене на мазнини и филъри.

Общи условия

Активация на акаунт