Какво бихте рекламирали най-добре?

  • 2 799
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
Червило. Flutter

# 16
  • Sf
  • Мнения: 808

А, Кейси я виждам предлагаща наръчници за психично здраве и житейска удовлетвореност. Бонус- билет за Гънс.

Или в сезона на ураганите, Кейси - застанала смело на прозореца с усмивка на лице, твърдо убедена, че всичко тече и се променя, всяваща спокойствие и непоколебимост в очите на панирани /моля, не бъркайте с цитати от Готварския форум/ американци, които палят семейните ванове и стиснали кучето през гърлото, дигат мръсна скорост я на север, я на запад, щото нали този Wild Wild West. Кейси следва значи да рекламира будната съвест и загриженост на общината Simple Smile После се явява Арнолд и казва: Ако не вярвате на Кейси, елате всички в слънчева Калифорния /там ли беше губернатор  newsm78/, но знайте че от земетресения няма да се оттървете  Mr. Green Аз вярвам на Кейси!!!

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Имаше една руса мацка някъде по каналите, която рекламираше какво ли не - чайници, дюшеци, покривки и саксии, примерно. Голям майтап, много весело беше. Party
Да оставим рекламата на професионалистите.  Mr. Green

# 18
  • Sf
  • Мнения: 808
Да оставим рекламата на професионалистите.  Mr. Green

Ти "уби" в нас творческия плам на рекламописеца... Mr. Green
шегичка

# 19
  • Мнения: 2 792
 Примерно отлежали вина, скъпи парфюми/козметика (с удоволствие ще се жертвам да ги изпробват върху мен за имени родину), различни видове сирена (при това хич няма да придирям дали са италиански или френски, космополитна личност съм аз), спирам до тук, щот се се щам за още сумайти, като единственото условие да ги рекламирам е предварително да ми се предостави определено (скромно, не съм нахална) количество за дегустация  Mr. Green

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Аз като бивш "рекламист" бих рекламирала най-добре и успешно всеки продукт или услуга, които имат само до 20-тина процента лъжа в преставянето си Mr. Green.

# 21
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
ммм, някоя марка хапчета за отслабване-аз съм мечтата на анорексичките

Но най-се вписвам в рекламата на фирма, произвеждаща чанти, портофели и ръкавици (нека има удоволствие, все пак)

# 22
  • Мнения: 3 405
Аз като бивш "рекламист" бих рекламирала най-добре и успешно всеки продукт или услуга, които имат само до 20-тина процента лъжа в преставянето си Mr. Green.

Е, няма да преувеличаваме много Whistling
Кросамая, много си продуктивна Joy сега да не искаш процент от печалбата Joy

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Зависи на какъв кеф съм Mr. Green Бих рекламирала домакинска техника или почистващи препарати, но бих рекламирала и кола, тип "баничарка" - удобна, многофункционална и прилично изглеждаща - точно като мен Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 405
И аз да си кажа, в момента ставам само за реклама на "бременни" дрехи, но бих рекламирала с кеф някой изтънчен аромат (не Евтерпа Mr. Green, мяу) или спирала за мигли, имам идеални очи за тази цел Joy

# 25
  • Sf
  • Мнения: 808

Е, няма да преувеличаваме много Whistling
Кросамая, много си продуктивна Joy сега да не искаш процент от печалбата Joy

Хи-хи, ами изчерпах се откъм Как си представяте съфорумката Х  Mr. Green

ПроцентИ, драга, процентИ  Sunglasses

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Шоколад може би........ Wink

# 27
  • Мнения: 2 353
  Един безкраен път и мараня. На него стои човек с раздрънкан мотор и рови в двигателя. По челото му се стичат капки пот. Поглежда към пътя. Привижда му се нещо. Човекът се взира. Вижда басейн с бира, в който плувам аз. Басейнът става все по-реален. Чува се равномерно дишане. Човекът трескаво отваря кутия и вади биричка. Отпива. Поглежда към пътя. В басейна с бира вече плува и той. Изплува надпис: "Бира Еди коя си. И русалките знаят защо" beer

# 28
  • Мнения: 4 473
Дънково облекло от - до Heart Eyes, Джак Даниелс Sunglasses и още нещо, което няма да спомена Blush

# 29
  • Мнения: 5 622
 Мъжко бельо. Ще ми партнира мускулест мъжага, разбира се  Wink

Представям си го той да е по гащи (прилепнали боксерки да речем) и да върви напред с гръб към мен. Не ме вижда, че съм отзад. Аз протягам ръка и вкарвам показалец отзад на ластика на гащите(той е само по гащи) и го дръпвам назад към себе си. обръщам го с лице към мен и...от там вече сценаристите ще кажат какво следва  Wink

Общи условия

Активация на акаунт