Какво бихте рекламирали най-добре?

  • 2 803
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 447
Ех, тия бабалюги, бе Joy

# 31
  • Мнения: 5 622

Без бабалюгите......  Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 819
И аз искам червило, имам хубави устни, а и обичам да се рисувам, по думите на Фил - да си слагам лице Joy
@ кросамая - бравос, добре ги докарваш, да нямаш рекламна агенция? Peace

# 33
  • Мнения: 1 629
Хммм, нещо 'направи си сам', най-вероятно. А, ако можех да избирам готова реклама, влизам в клиповете на Спрайт Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2 070
Не съм фен на рекламирането, макар че работя в рекламна агенция...
Бих измислила или участвала в разни социални реклами...
Има един по-добър бг PR - клюката и предаването колко си доволен от нещо или не ат уста на уста - ей от това в БГ по-успешна реклама няма... И в тази връзка естествено форума е най-доброто място за реклама/антиреклама на нещо....

Някой чел ли е Наоми Клейн?

NO LOGO   бих казала още по въпроса с рекламата....    Peace

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
Бих рекламирала очила,много ми отиват  bowuu и ще съм добър модел  Sunglasses

# 36
  • Мнения: 8 505
Спрайт,но старите реклами-онези ,на които се пребиваха зверски...отвътре ми идва.Спортни облекла/обувки също.Може да се спретне и комби-реклама.

# 37
  • Мнения: 3 447
А, ако можех да избирам готова реклама, влизам в клиповете на Спрайт Mr. Green
Онези за чуждото нещастие ли, бе Мю Mr. Green

# 38
  • Мнения: 6 155
Оръжие  Crazy

# 39
  • София
  • Мнения: 1 481
Бих рекламирала добре дънки, кецове и спирала за мигли. Някакъв хубав алкохол също  Mr. Green
И Ауди.

# 40
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
хапчета за отслабване.
Идеална съм за ролята "преди употреба". А сега кажете коя от вас ще играе ролята " след".
Айде казвайте, че снимките започват след малко.... Mr. Green

# 41
  • Sf
  • Мнения: 808
@ кросамая - бравос, добре ги докарваш, да нямаш рекламна агенция? Peace

и-хи, не имам виртуална гла/е/дачница с гледане на търкулнати карти, смилянски боб и червени печени чушки, но понеже се хвърлям от идея на идея и сега реших една рекламна виртуагенция да отворя  Mr. Green

Не спя аз следобед, стисках очи, зъби и кълки, но не можах да задремяяя... И измислих следната реклама: Неподходяща за хора със слаби нерви или на такива, на които им предстои да хапнат:

Всички помним рекламите за дамските превръзки, нали  Mr. Green Та значи в мой вариант:

Секси вампирка излязла на лов. Изведнъж й идва... Тя изважда невъзмутимо една дамска ангелски бяла превръзка с крилца. Прави сравнение между тази с крилцата и тази без, течността е алено червена. Огладнява, очите й заискряват и зловещо прошепва:
Нито капка кръв загуба

Ароматът се разнася, в здрача се вижда самотната фигура на новия вампир в района и тя отново си мисли с усмивка, закачила горния й кучешки зъб: "Познай с кого имам среща?"

# 42
  • Мнения: 3 098
Мисля 4е бижута,4асовници и козметика бих рекламирала най-добре.

 "Бира Еди коя си. И русалките знаят защо" _ей това е супер. Wink

# 43
  • Мнения: 705
Спалня, матраци, нещо за спане. Ще легна в магазина, в леглото на витрината и няма да стана 3 дена  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 14 654
боички, пастели, моливи, пластелин... с моите боички всичко ще се рисува лесно и картинките ще танцуват и ще преминават една в друга
с известни тренировки бих могла да придобия глуповато изражение и тогава ще мога да рекламирам прах за пране или белина

Общи условия

Активация на акаунт