Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 84

  • 51 297
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 290
Някой с разместен час при д-р Цветков за следващите няколко дни има ли? Казаха, че ще отсъства, имате ли някакво инфо?

# 736
  • Мнения: 273
Аз съм била на преглед при нея само веднъж (заместваше д-р Цветков) и бях много впечатлена от отношение, подход и знания.
Отдели ми може би 15ина мин при положение, че можеше да приключим за 5, и ме обгрижи все едно бях нейна пациентка. Чака я светло бъдеще като лекар Simple Smile

Може ли мнение за д-р Стела Чапанова?

# 737
  • Мнения: 6 051
Благодаря на всички, които ми отговориха за селекцията на сперматозоидите. Казах на ММ да прададе, че искам MACS или IMSI, по тяхна преценка и в крайна сметка са приложили и двете. Дано помогнат. Не сме правили SDI тест, защото малко бързо се случиха нещата след коментар на неуспешен опит. Отидох за коментар и направо насрочихме пункция. Blush
А д-р Чапанова наистина е страхотна. Не съм нейна пациентка, но ме е преглеждала и съм с добри впечатления.

Последна редакция: сб, 12 фев 2022, 11:12 от *Bobby*

# 738
  • Мнения: 80
Някой с разместен час при д-р Цветков за следващите няколко дни има ли? Казаха, че ще отсъства, имате ли някакво инфо?

На мен днес по телефона ми казаха, че се очаква да отсъства следващите 7 до 10дни по лични причини. Аз нямам записан час (чакам начало на следващ цикъл), но при обаждане по друг повод ме информираха.

# 739
  • Мнения: 793
Аз съм пациентка на д-р Чапанова и съм много доволна от нея като лекар, а и като човек. Предстои ни ЗЕТ скоро, при 1 опит 1 ембрионче се хвана, но го загубих в 7г.с Харесва ми че не бърза да претупа нещата, а се опитва и да открие причина къде може да е проблема. Винаги отговаря на въпроси,ако нещо определено те вълнува.
Аз съм била на преглед при нея само веднъж (заместваше д-р Цветков) и бях много впечатлена от отношение, подход и знания.
Отдели ми може би 15ина мин при положение, че можеше да приключим за 5, и ме обгрижи все едно бях нейна пациентка. Чака я светло бъдеще като лекар Simple Smile

Може ли мнение за д-р Стела Чапанова?

# 740
  • Благоевград
  • Мнения: 2 872
Е сега го втасахме.
Изписаха ми Линдинет и ме викнаха на 17 ден от цикъла. Поставиха ми блокираща на 03.02. И ми казаха да си допия Линдинет и при спирането трябва да ми дойде. Записаха ми час за 21-ви ча начало на стимулацията по дълъг протокол и ми казаха, че не е важно кой ден ще ми е, важно е да е минал първия.
Преди малко обаче ми дойде цикъла, та броим от утре 1-ви ден, на 21.02. Се пада на 10 ден от цикъла. За първи път чувам за такива късни стимулации. В другите клиники съм правила от 5 ден, а сега не знам защо Цветков е решил така. Друг някой с подобен случай? А казаха ли кой ще го замества?
Винаги съм знаела всичко с подробности как вървят дадени процедури на другите места, но доктор Цветков е доста пестелив откъм информация, а и аз самата не знам какво да го питам, та си живея в пълно неведение 😁 знам, че ще сме ЗЕТ и иска след пункция да ми направи трите биопсии. Нямам връзка с него, тези от кол центъра много ме напрягат като говоря с тях, защото доста често се случва да ми отказват съдействие да питат доктора за нещо важно и си налага да пътувам от друг град и да си запазвам час.
Ако някой може да ми даде повече яснота, много ще бъда благодарна Simple Smile

# 741
  • Мнения: 627
Спокойно Simple Smile няма проблем да започнеш на 10-ти ден, защото реално блокиращата спира нормалното нарастване на хормоните и те са мн ниски стойности. Моята стартира на 13-14 ден от цикъла. Не бях при Цветков, но такава е логиката на дългия протокол. Целта е после лекарствата да контролират изцяло нарастване на хормоните и фокулите. При мен резултата беше доста по-добър с този, спрямо късия.
Чспех!

# 742
  • Мнения: 465
Аз вчера към 14.30 успях да се свържа и ми запазиха час при д-р Цветков за 18ти (петък)  не ми казаха, че ще отсъства.... 😐🤔 Необходимо ли е отново да звънна,
понеже ще пътувам специално за биопсията ... много странно ...

# 743
  • Мнения: 242
signora_tina ,както са ти казали, не е проблем ,че те викат на 10ти ден от цикъла. Заради блокиращата инжекция, яйчниците чакат да им се каже кога да почнат да действат. А за кой ден - си е по преценка на лекаря и случая Simple Smile до сега съм започвала винаги 7-8 ден стимулацията Simple Smile
BellAaAa ,според мен,който и доктор да го замества, знае как да ти вземе биопсията. Не се притеснявай, всички там знаят какво правят. Не се тревожи Simple Smile

# 744
  • Мнения: 509
Има ли някой днес в болницата ?

# 745
  • Мнения: 290
Аз вчера към 14.30 успях да се свържа и ми запазиха час при д-р Цветков за 18ти (петък)  не ми казаха, че ще отсъства.... 😐🤔 Необходимо ли е отново да звънна,
понеже ще пътувам специално за биопсията ... много странно ...
Бела, каква биопсия ще правите? И аз се очертавам за тогава...

# 746
  • Мнения: 465
Desire

Микробиологична -  най-накрая да можем да започнем отнякъде с нещо съществено, че от 1 година влачех или е.коли или клебсиела.... Живот и здраве след това ЦС. Simple Smile

# 747
  • Мнения: 72
Момичета,  аз съм след трети неуспешен трансфер и д-р Цветков не ми предлага нищо. Чета, че вие правите биопсии, може би ще е добре и аз да направя след липсата на каквато и да е имплантация, но той не ми предлага нищо, само вдига рамене, че се случвало и ме пита дали ще продължаваме! Тези, които вече сте правили микробиологични, имунологични или вирусология биопсии, бихте ли споделили как протича, необходима ли е упойка и какви са актуалните цени? Знаете ли дали в Надежда прилагат вливането на интралипид преди трансфер? Защото и това не ми е споменавано там ...

# 748
  • Мнения: 509
Той въобще не обича биопсии и т.н моята приятелка се изместни п.и д-р Чапанова и се оказа с инфекция в матката. Излекува и 6 -ти успешен трансфер Simple Smile
Момичета,  аз съм след трети неуспешен трансфер и д-р Цветков не ми предлага нищо. Чета, че вие правите биопсии, може би ще е добре и аз да направя след липсата на каквато и да е имплантация, но той не ми предлага нищо, само вдига рамене, че се случвало и ме пита дали ще продължаваме! Тези, които вече сте правили микробиологични, имунологични или вирусология биопсии, бихте ли споделили как протича, необходима ли е упойка и какви са актуалните цени? Знаете ли дали в Надежда прилагат вливането на интралипид преди трансфер? Защото и това не ми е споменавано там ...

# 749
  • Мнения: 242
Аз също съм след 3ти неуспешен трансфер в болницата,но не при Цветков. И никаква имплантация. Сега ми казаха да пия противозачатъчни Линдинет, и цветна снимка да направим (моята изтече,доколкото знам има "срок на годност"). Надявам се да даде успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт