Банята - тема 39

  • 42 083
  • 747
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 255
Здравейте, търся черна душ система с термостат на хубава марка. Бюджет до 700 лв. Има ли такова животно?

# 241
  • Мнения: 9 800
Додо, виж в немския амазон hansgrohe Vernis серията, има я в черен мат. Като събереш всички части по душ системата, ще се вместиш в 700 лв. горе-долу. Сега предстоят и намаленията в амазона, не се знае колко и какви, но повечето батерии и душове са поне със 100 лв. по-евтини от същите в България.

# 242
  • sofia
  • Мнения: 58
Търся качествен линеен сифон до около 200 лв. Има едни чехски, но са пластмасови и не съм сигурна колко са ок. Има едни български на Патладжанов, но като качаство също не зная как са. Моля за насоки.

# 243
# 244
  • Sofia
  • Мнения: 2 368
Vilstein - уж немска марка: https://www.amazon.de/-/en/dp/B01NH9HSO6

# 245
  • София
  • Мнения: 1 532
...Има едни чехски, но са пластмасови и не съм сигурна колко са ок...

Тръбите, в които включваме сифоните, също са пластмасови, така че за мен това е ок.


Такъв имам вкъщи, от година и половина. Доволна съм, няма никакви проблеми.

# 246
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728

Такъв имам вкъщи, от година и половина. Доволна съм, няма никакви проблеми.
Колко трябва да е дълъг?

# 247
  • София
  • Мнения: 1 532
Колко трябва да е дълъг?

Колкото искате. Сифонът на практика е един и същ, дължината играе роля само в дизайна на банята. Моят е точно колкото душ пространството - от ъгъла на банята до паравана. Мисля, че 110 см беше.

# 248
  • София
  • Мнения: 1 255
Къде ще е удобно да се разположи поставката за тоалетна хартия при това разположение?

# 249
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 745

Моята е тук

# 250
  • Мнения: 39 396
Аз бих посъветвала да не се поставя още. Като пробвате няколко пъти на коя страна се простягате за тоалетна хартия- значи там ви е най- удобно.

# 251
  • Мнения: 3 777
Това с посягането е двуяко, аз съм левичар и за свичко посягам различно.
Нашата баня е същата, тоал. Хартия е на стената срещу тоалетната.

# 252
  • Мнения: 531
И ние сме с на Герака.Като търсих ми бяха с най-ниска цена.Като цяло имат доста добри решения и цени.

# 253
  • Мнения: 382
Здравейте, смях не смях, имам следния въпрос. В банята имаме осветление на таван, както и предвидено над мивката. Отвън има два ключа. Как мога да разбера дали вентилатора и осветлението на мивката са на един ключ или втория ключ е само за вентилатор. Питах на обекта, получих два различни отговора… а вентилатора, който сме избрали е този https://lightmarket.bg/ventilator-za-bania-cheren-pax-norte-sas- … o-upravlenie.html и за д сму използваме всички сензори и функции трябва постоянно захранване. Но ако осветлението на мивката е свързано с вентилатора това ще да значи нон стоп да свети…

# 254
  • Мнения: 1 998
Повечето лампи за стена са с копче. Аз сложих такава, но исках да се светва от ключа и така ми я направиха.

Общи условия

Активация на акаунт