КАУФЛАНД - тема 51

  • 52 374
  • 882
  •   1
Отговори
# 105
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Насито, благодаря! 🙂
Да ви питам нещо за кафемашините...защо имат отдолу (не знам дали всичките са така) опция за 2 кафета едновременно? Или тече от 2 места, а трябва да се сипва в една чаша? Сама се смея на въпроса си, но наистина не ми е ясно...😆 Това не влияе ли на вкуса и плътността на кафето (ако се направят 2 чаши с едно количество кафе)?
Не е с еднакво количество кафе. Дупките са две, да, но има и две цедки -за 1 кафе и за 2 кафета. Съответно при двойната цедка се слага двойно повече кафе отколкото при цедката за едно. Simple Smile И пак идва същото.
Поне при моята е така.

# 106
  • Мнения: 27 486
Snow, според мен не са тенекиени. Поне лъжиците и вилиците им не са. Подобни са на любимите ни прибори от едно време (със същия мотив на дръжките), разликата е, че на Брио на е отпечатано на дръжката "stainless steel" (но мисля, че го пише на опаковката им). Мисля, че и лъжичките за чай и кафе са хубави, заглеждала съм го понякога.

# 107
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Мерси, Долче! Ако има останали когато (изобщо успея да) отида ще взема 😁

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 40 749
Хубави са им приборите. Не са тенекия.

# 109
  • София
  • Мнения: 19 249
Гледах и тенджерите на които бях хвърлила око - бриото. Ще ме извиняват но тази тенджера фи 22 не може да побере 5 литра. Голяма дезинформация е това. На кутиите не пише нищо, в брошурата - 5 литра и кусур.
Тенджера с фи 22, т.е. радиус 11 см и височина 14 см е с обем 5 322 куб. см, т.е. малко над 5 л

# 110
  • Мнения: 13 799
[quoАз като надникнах вътре, с този лят алуминий със покритие , нито дъното е 22 сам (доста е заоблено по ъглите  заради изработката) , нито височината е реална заради дебелото дъно. Ненапразно на кутиите (защото ги огледах внимателно) няма указано колко литра е. А Кауфланд дори го дават 5,6 литра в брошура. На око ми малее литража. Имам тефлонирана 5,5 литра която използвам нон стоп и й търсих замяна - тази от брошурата като я гледам отвътре е по-малка.

Последна редакция: ср, 13 окт 2021, 14:50 от _re_ge

# 111
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Взехме тази прахосмукачка за 60лв. ММ я сефтоса, каза, че дърпа яко, но за големи пространства не е много подходяща, понеже четката била малка и кабелът - къс. Но за временно ползване след ремонт е идеална Blush да не ни е яд, ако се развали

# 112
  • София
  • Мнения: 3 166
Аз днес случайно минах през Практикер. Там сушилника за съдове на Брио си е на съвсем редовна цена 28лв. https://praktiker.bg/bg/Sushilnici-za-s%C3%A0dove/SUShILNIK-ZA-S … N-VERTEX/p/476719 Не е лош, но и толкова си му е реалната цена.
Другата серия прибори на Брио ми допадат повече. На тези малките лъжички, са от най-малките. Материала е хубав.

# 113
  • Мнения: 3 960
Аз днес случайно минах през Практикер. Там сушилника за съдове на Брио си е на съвсем редовна цена 28лв. https://praktiker.bg/bg/Sushilnici-za-s%C3%A0dove/SUShILNIK-ZA-S … N-VERTEX/p/476719 Не е лош, но и толкова си му е реалната цена.

Ама той тук е на 19,99лв.

# 114
  • София
  • Мнения: 3 166
Да, просто намалението не е 50%. Това ли не разбрахте?

# 115
  • Мнения: 3 960
За Кауфланд намалението е 50 % по подразбиране, не че го предлагат постоянно, но извън акцията това ще му е цената. Как е по другите магазини е отделен въпрос. А и аз видях да се обсъжда цената, не процент намаление.

# 116
  • Мнения: 68 642
Като помпат цените К, много ясно. Те и 70% могат да му пишат, въпросът е че не това му е реалната зена...
Потвърждава се тоест това, което е коментирано и тук...че промозиите им са накак..измислени Wink

# 117
  • Мнения: 8 215
Като помпат цените К, много ясно. Те и 70% могат да му пишат, въпросът е че не това му е реалната зена...
Потвърждава се тоест това, което е коментирано и тук...че промозиите им са накак..измислени Wink

Навсякъде промоциите от типа купи 2, плати едно или 50% намаление са измислени

# 118
  • Мнения: 10 210
Бях взимала звукова четка за лице, 35 лв., уж намалена с 50%. И после гледам по всички дрогерии четката налична с 2 лв. по-висока цена от "промоционалната" на К. Плюсът е, че ако размислиш до 30 дни, в К може да я върнеш без проблем. А за гаранционни продукти имаш 3 години, които никой не ти ги дава (освен също и Лидл).

# 119
  • Мнения: 68 642
На мен всичко от брошурата с 50%, още  когато излезе, ми се видя скъпо. Тоест..и без да проверявам цени, знам, че е фалшименто промоцията им.

Общи условия

Активация на акаунт