КАУФЛАНД - тема 51

  • 52 360
  • 882
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 27 475
Тази намалена с 50% звукова четка в нашия филиал май я видях наистина на редовна цена около 70 лева...😆😆😆 Иначе да, така е,на други места съм я виждала за под 40 лв редовна цена. 🙂
Някои неща наистина са на -50%, но съвсем не всички. И другото го има- забелязвала съм наистина, че понякога в брошурата надуват цените и на хранителни стоки от редовен асортимент (редовната им цена не е с +50%).
Ще кажете ли нещо за пресата за коса която е на цена около 10 лева? Имам съмнения, че е една която гледах наскоро (не онази Bravissimо/Мюлер)...

# 121
  • Мнения: 10 210
Долче, тази четка, но със зарядна станция, наистина е 70 лв. Обаче тук са увъртолили нещата и версията на батерии я пускат на 35 лв., уж 50% намалена, а тя си е 37 по магазините...които също ще направят намаление в някакъв момент, сигурно.

За пресата нищо не мога да ти кажа, но преди време бяха пуснали Ремингтън на такова сериозно намаление и беше реално. Чудна е. Жалко, че сега вече предлагат куче марки.

Онова ренде с държач, което гледахме, намалено...нали се сещате, пробвахте ли го вече, как е?

# 122
  • Мнения: 27 475
Соул, не помня да съм я виждала тази четка със зарядна станция. Ще погледна каква е в Кауфланд, но едва ли е със...
Кое ренде сте гледали? 🙂

# 123
  • Мнения: 10 210
В К е без.

Е, как кое ренде... Simple Smile Денилчето ли писа, че е налично намалено. Thinking Едно с ръчна врътка, кутийка да събира нарязаното...чакай да ти го потърся. Simple Smile Ти не каза ли, че го имаш....ти всичко имаш! Разбойничка. Money

Eто:
Скрит текст:

# 124
  • Мнения: 7 277
Аз бях със снимката, да. Долче, онова за спиралите, дето вие си го бяхте купили май с Йованка( дано не бъркам), за около 20лв., а при нас след това беше на 10лв. И тази вечер го видях-1 останала разпарчатосана кутия.

# 125
  • Мнения: 27 475
Ами, потърси ми го и като го видя на снимка ще ти кажа дали е като моето! 😃 Старая се да имам всичко хубаво/което му върши работа...😆
А, сега видях поста на Дени. Да, имам го. Но не е ренде, а спирализатор. 😃 Доволна съм, да. Добре реже и е компактно. Естествено, предвид компактността му, съдът за събиране на спиралите е малък и го изпразвам по няколко пъти. Но става лесно, не е драма. Предполагам, вместо него може да се подложи тава или друг съд, не съм пробвала.

# 126
  • Мнения: 3 960
Стратегията на веригите е да разчитат, че хората се влияят от големия % намаление. Аз лично гледам в момента каква е цената на артикулите, които ме интересуват. Ако ме устройва, купувам. То си личи, когато нормалната цена е нереално висока. Но всеки магазин има право да сложе каквато иска цена. Специално Кауфланд разчитат да се купуват нещата на намаление. Техните редовни цени на много артикули са по-високи от други магазини, ама като сложат голям %, цените стават по-изгодни от други места.

# 127
  • Мнения: 27 475
Да, и аз гледам дали цената в момента е изгодна. Не с колко точно % е намалението. Следя и редовните цени какви са също. Но пазарувам често в Лидъл и Кауфланд и горе-долу знам кое колко струва на редовна цена. Но не всички хора помнят редовните цени, на това разчитат също...

# 128
  • Мнения: 13 793
Цитат на: link=topic=1375425.msg43628001#msg43628001 date=1634144766
_re_ge Потребител # 7307 окт. 2021, 16:57 ч.
Взех от дългите чорапи подходящи за разширени вени. Малко се изхвърлих, взех 43-46 щото мислех че 39-42 ще са ми къси както обикновено се случва - с ръст около 180  съм в момента. Малко са ми дълги се оказа, което се случва рядко с такива чорапи - да са ми достатъчно дълги и да не ми се смъкват. На дължина другите бяха два пръста по къси и малко по - тесни и вероятно щяха да са ми на мамеца. С мускулест прасец съм. Бяха останали много малко черни чифтове от по-малките размери но 43-46 имаше достатъчно за да взема три чифта. Под анцунг са ок. Разбира се не са и близко до скъпи чорапи за разширени вени с коприна и еластан, но са 4 лв са перфектни.

Ъпдейт на мнението дано е полезно. След първото пране се свиха отвсякъде, някак уплътниха като фактура, ако мога да се изразя така. В момента от леко широки и дълги като нови, този размер - 43-46 ми пасва чудесно на моя 41.

# 129
  • При децата ми
  • Мнения: 6 056
Здравейте,

Някой може ли да сподели мнение за олекотената завивка на "Ditex" от брошурата?

# 130
  • Карлово
  • Мнения: 4 636
Някой опита ли кюнефето?  Бива ли?

# 131
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Отзив за кафените лъжички на Брио - материал - ок, размер - 🙄🤦 Това са огромни лъжици и да, сигурно за чай или голяма кафяна чаша ще са ок, но аз търся за мъничките, като тези на Лаваца за нормалното кафе

# 132
  • Мнения: 27 475
Snow, да не си взела от чаените лъжички? 🙂 Колко см са дълги?

# 133
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Snow, да не си взела от чаените лъжички? 🙂 Колко см са дълги?
Не са чаени, намерих ги и тях за да съм сигурна, че тези са кафени. И на картончето им си пише... Просто "едновремешните" кафени бяха наистина съвсем нюню и очаквах такъв размер, а тези са (според мен) средни между чаена и кафена. Такъв размер, който искам, намирам, но само тенекиени. Ще намеря и хубави, нямам бърза работа 😁

# 134
  • Мнения: 27 475
Видях ги и аз. Ето такива сладурчета имам от магазин тип левче, на бройка купувани. Не са тенекиени изобщо:

С около може би 1 пръст са по-къси от кафените лъжички в Кауфланд. Има надежда да намериш. 😃
Да питам за пресите за коса. Ако има разбирачки тук! 😃 Купих си тази от 9,99 лв. Пише 32 вата, сама се регулира температурата, но поне на опаковката не пише каквъв е диапазонът...Плочите са с незалепващо покритие. От редовния асортимент обаче има преси които са по 21 лв, имат дисплей, градусите се регулират от 150 до 230 мисля. Плочите са леко по-големи и са керамични. Ватовете от около 30 до около 50. Според вас коя преса е по-добра (с керамични или с незалепващи плочи)? С 32 вата каква максимална температура се достига (горе-долу)? Чудя се дали да не върна по-евтината и да си взема тази от 21 лв.

Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 08:06 от dolce miele

Общи условия

Активация на акаунт