💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 7 (10.10.-17.10.2021)

  • 78 113
  • 1 869
  •   1
Отговори
# 825
  • London
  • Мнения: 6 732
Милена реално изпрати Семира на елиминации. Страшна приятелка.

# 826
  • Мнения: 3 510
Туджаров клати каруцата и поредната му жертва - Семира го отнесе заради него.

# 827
  • Мнения: 95
Силно се надявам Семира да бие Стратимир.Семира не я харесвах,но когато в сравнявам с останалата част от племето ми става все по-приятна.

# 828
  • Мнения: 5 916
Полимир изгорЕ. Отново браво на Семира!
И кое му е бравото на Семира? Те така или иначе щяха да номинират по един от коалиция, защото са 4:5 гласа, а тя знаеше че ще е едната номинирана, защо й е да се изправя срещу Стратимир?

# 829
  • Мнения: 7 045
Ако Полимир отпадне от Семира, ще се изкефя на макс. Доволна ще съм, ако отпадне и от друг.

# 830
  • Мнения: 2 598
Кажете ми за бога, защо не номинират Туджаров, че той и от Семира е по-бавен
И аз това се питам, много дразнещ субект е Туджарката. Тази Семира също много дразнеща, дори Паолина засенчи. Валето и той се стресна за кожата си.

# 831
  • Мнения: 14 842
Айде някоя женска игричка утре и Полимирчо у дома! Да видим Най-добрата от най-добрите без протеженцето си кво ще прави.

# 832
  • Мнения: 122
Какво шоО ще бъде Полимир да отпадне от Семираааа. 😜
Ама надали.


Ауууу дано се сбъдне, ама като  го гледам тоя Стратимир той и да падне от Семира пак ще каже че е по-силен Grinning Grinning Grinning

# 833
  • Мнения: 9 700
Туджаров обаче как минава финно между капките ...

# 834
  • Мнения: 990
Ох, Горилааа, ох, Рабухчиев .... какъв си ми умничък. Добро решение, хубави приказки изприказва за Валентин. Беше ми скучен до преди няколко епизода, но сега определено ми грабна вниманието тоз маймун.

# 835
  • София
  • Мнения: 1 799
Обаче Милена с рев и хитрост успя хем да гласува както й харесва, хем да се направи на жертва, така че никой да не й се сърди. Изобщо не е толкова хрисима на колкото се прави!

# 836
  • Мнения: 7 045
Щом Семира си избира противника, кого трябваше да избере? Козата е с имунитет, а Рабухчиев ще я смачка във физическа игра. Полимир има шанс да се издъни, особено ако дадат логическа игра.

# 837
  • Мнения: 4 541
Честно, и фенове на Мани да има сред нас, ще ги разбера. То комедия прави жената. Обаче Полимир и Паулина как имат такива, акъл не ми го побира...

# 838
  • Germany
  • Мнения: 2 030
Стратимир може да е дразнещ, но поне играе. То така, скоро наистина  на шах и дама може да се наслаждаваме 😉

# 839
  • Мнения: 9 700
Щом Семира си избира противника, кого трябваше да избере? Козата е с имунитет, а Рабухчиев ще я смачка във физическа игра. Полимир има шанс да се издъни, особено ако дадат логическа игра.
Ако искаше да има реален шанс за оставане в играта Туджаров ми се вижда най-добрия и вариант.
НО облъчена изстреля решението за номинация на Стратимир много първосигнално според мен.

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 01:29 от Bengun

Общи условия

Активация на акаунт