💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 7 (10.10.-17.10.2021)

  • 76 183
  • 1 869
  •   1
Отговори
# 945
  • Sofia
  • Мнения: 15 546
Black cat, капитанът има два гласа. И при равни гласове решава кой да отиде на елиминация.
Теоретично, Рабухчиев можеше да прати Валентин.

Нямаше как да има равенство в гласовете. Не, Рабухчиев не можеше едновременно да изпрати и Валентин, и Семира на елиминации. Можеше да избере само един от двамата. Другият номиниран, при всички положения, щеше да бъде Стратимир (още отпреди Семира да реши да го посочи). Затова казвам, че тя напразно си спазари грошовете. На практика, не промени по никакъв начин естествения ход на номинациите.
Гласовете на Рабухчиев и компания (причисляваме и Миленка) бяха точно 5, като броим и капитанския. Гласовете на противниковия лагер бяха 3.
Т.е. няма драма тук и мегдан за равенства. Wink Стратимир и Семира си бяха сигурни номинирани на днешния съвет.

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 00:32 от Blаck Cat

# 946
  • Варна
  • Мнения: 2 031
Гледах лайфа в инстаграм на Валентин, Стратимир, Рабухчиев и Паулина и ми се струва, че Горилата доста се изпусна. 😆Имаше въпрос за какво най-много съжаляват в Игри на Волята и Рабухчиев каза: “За това, че не отидох на острова на Отшелника”, а Паулинка веднага притеснено отвърна: “Ама ти все още можеш да отидеш” иии смях в залата. Според мен това направо си значи, че ако не е победител, то поне на 100% е финалист.

Или пък Рабухчиев е отпаднал в директна елиминация като Соня. Възможно е и контузен да е напуснал състезанието. Възможностите са различни. Simple Smile

# 947
  • Мнения: 6 171
Колкото и да ги дъвчем номинациите днес и двете коалиции при Приключенците, крайният победител е само 1. И съм убедена на 100000%, че няма да е син. Дори да решат да добутат Паулина до финал, няма да я направят победител. А от останалите Приключенци - евентуално някой от тях да е четвърти или пети примерно. Но пак се съмнявам.

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 00:43 от FireWithin666

# 948
  • Мнения: 9 474
Аз никога не бих си дала грошовете за парти. Какво да празнувам с полската пръчка. Ще взема това, което дори и малко ми дава шанс. Стратимир го смятам за глуповат. Бих излязла с него на дуел ама на тая да ѝ заглаждам задника допълнително - не!

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 00:48 от ░Б░е░л░л░а░ ░Д░о░н░а░

# 949
  • София
  • Мнения: 4 429
От вчера директните линкове не работят,
заради промените в Нова плей и засилената защита.
Затова качих епизода в Гугъл снимки

За да разширите плеъра, може да използвате разширението






Игри на волята (13.10.2021)
Сезон 3 Епизод 30

# 950
  • Мнения: 1 839
Трябваше и на Семира да предложат имунтет, и да ходят на битки брадатите страхливци. Въпреки че великите силови играчи тогава Милена щяха да номинират, дето я забиха да копа на териториалната, хем това ровене в пясъка иска силни ръце. Какво щели да правят на силова битка без Рабухчиев - ами ще се излагате и после ще мрънкате, че жените ви били слабото звено.

# 951
  • Мнения: 1 864
За Рабухчиев не знам, но ще сложа в спойлер какво видях за друг негов съотборник...
Скрит текст:
Който не желае спойлери, да не отваря.
Скрит текст:
В темата малко преди старта на предаването някой постна инстаграмите на участниците. В последния снимачен ден проверих повечето и видях, че Паулин е пуснал стори от сорта на "I'm back!", което ме навежда на мисълта, че той е един от финалистите. А така ми се искаше директно да отпадне тази седмица и да не му гледам повече нечистоплътната брада. Joy

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 01:18 от Yo_Ana19

# 952
  • Sofia
  • Мнения: 3 751
Семира - 2 гласа (от Паулина и Паулин)
Вальо-1 глас от Милена
Стратимир - 3 гласа (от Семира, Туджаров и Вальо)
Рабухчиев, като капитан, можеше да даде и двата гласа на Вальо и да го изпрати срещу Стратимир. Или да ги даде на Семира, както и направи. Тоест, нямаше нужда Семира да се охарчва за номинацията на Стратимир, който така или иначе е сигурен номиниран. Семира трябваше да се пазари за личен имунитет, а не да отмъщава на Стратимир. С това си действие отвори пътя на Туджаров, който доволно потрива ръце и чака, дали ще се отърве от силен противник.
Наблюдавам Семира и си мисля, че още в началото си хареса Стратимир, който избра Паулина. Оттам тръгнаха всички раздори в племето, сега гледаме отмъщението на една пренебрегната жена.

# 953
  • Мнения: 990
Според мен Семира отказа партито не за да му е зле на Вуте, а защото не иска да ѝ честитят и да се тъпчат, правейки се на големи дружки. Паулин ще я гали по косата докато реже тортата ли? Същият той, който дори не ѝ пожела успех на битката срещу Габи. Козицата се опита да я манипулира да избере храната, но и да настрои другите от племето срещу нея с това плямпане колко егоистично е да откажеш сандвич и торта. Също смятам, че искаше да си похарчи грошовете за да няма какво да плячкосат от нея при евентуална загуба.

Не знам Паулина с колко и какви хора е живяла като малка, дали има братя и сестри, но е страшен егоист и е свикнала някой винаги да се грижи за комфорта ѝ, тя само да седи и да нарежда.

# 954
  • Sofia
  • Мнения: 15 546
Според мен Семира отказа партито не за да му е зле на Вуте, а защото не иска да ѝ честитят и да се тъпчат, правейки се на големи дружки.

Те сигурно и без парти ще ѝ честитят. Simple Smile Не вярвам да я подминат като пътен знак на собствения ѝ рожден ден. А и нали, в крайна сметка, се разбра, че торта, все пак, ще има? Е, явно няма да минат без някаква форма на формално празнуване.
Не знам, аз може би не разбирам едно такова решение, защото съм в другата крайност – смятам, че в някои случаи лицемерното разбирателство е за предпочитане пред откритата вражда. Рожденият ден е персонален празник и бих избрала да го празнувам, именно заради себе си. Другите няма да ме вълнуват толкова в този момент.
Пък и нали, в края на краищата, Семира харесва част от съотборниците си? Странно ми е, заради трима, които недолюбва, чак да се откаже от готин купон в нейна чест.
Пак казвам, тук ключовото беше, че тя реално не получи нищо срещу жълтиците си. Поне едно парти да ѝ бяха спретнали, че да не отидат грошовете зян...

# 955
  • España
  • Мнения: 1 178
Най-хубавато от днешния епизод беше заключението на Рабухчиев( издига ми се тоз юнак в очите)  : “ Накрая всеки получава , каквото заслужава!”
А най-отвратителното - безпардоннният пореден опит  на Туджаров и сие за манипулиране на Милена - ей това си е жив булинг !
И всъщност съм на , очевидно, непопулярното тук мнение , че конфигурацията ПСР е доста по-приятна и открита от другата. При тях разговорите и отношенията са по-безкористни и чисти . Пък и Стратимир , дори и да си е харесал Поли , не виждам нищо лошо в това !!!
От другата страна имаме един мишок Туджаров ( а ми беше любимец в началото ) , не харесвам “стратегията му” - за да отърве  поредна номинация … Валентин-същата история !!! Днешната игра беше епична излагация за него , а и в началото пред камерата : “ Аз съм се доказал на халките …обачеее ….( цитирам по памет ) , в края, след като загубиха заради него се оказа , че…..”стратегията не била добра “ …! Не ми се мисли , ако някой от ПСР беше на неговото място какви пледоапии щеше да има за чест, достойнство и самономиниране ! Хеле пък, ако беше Паулина на неговото място! А за Семира… принципно избягвам всякакви обидни квалификации към когото и да е ( неудобно ми е даже да чета как друга жена е наричана “коза”; “гъска” и тнт и тнт “красоти”) , но за Семира мисля, че е ….комплексирана ;неособено умна , но пък доста отмъстителна жена ! Още в началото Паулина и стана трън в очите, не я оставяла да се изяви ….еми хубуууу…блесна и тя !!! Надявам се звездата и да залезе още в петък ! Изобщо тяхната коалиция е на базата “да си спасим собствения за..ик” ! Даже Туджаров и Валентин веднъж признаха , че Семирчето е най-слабото звено, амааааа….глас си е в тяхната кошница все пак !!!! А и тази торта и парти за РД ….от къде сме сигурни , че ПСР щяха да искат да се включат в празника ?! Та ….в този ред на мисли , Паулина да ги храни с грошовете си….откъдя на къдя?!
Много внимание им отделих на синия отбор ….стига им !
Червените ….само ще кажа , че Неделчо е най- добрият на пъзели в целия сезон и май не само ! За останалото ще си замълча! И все пак…освен Семира , дано да си иде и Мани , че там е “сериозно” положението !!!
Жълтите не са ми “на дневен ред” за сега .

# 956
  • Мнения: 9 700
Пак казвам, тук ключовото беше, че тя реално не получи нищо срещу жълтиците си. Поне едно парти да ѝ бяха спретнали, че да не отидат грошовете зян...
+100

# 957
  • Мнения: 1 864

А и тази торта и парти за РД ….от къде сме сигурни , че ПСР щяха да искат да се включат в празника ?! Та ….в този ред на мисли , Паулина да ги храни с грошовете си….откъдя на къдя?
За Паулина мисля, че всички знаем, че не би изпуснала торта и сандвичи, а където е тя, там са и Паулин и Рабухчиев.

# 958
  • Мнения: 9 633
Аз пък не знам как Паулина раздава квалификации наляво-надясно кой бил мишка и жалък, като днес измислената й причина защо няма да се откаже от имунитета и да вземе храната беше супер жалкарска. А как се беше опнала на куба и недовостваше, че Вальо не си срязал ръцете, ма поне да минел трасето, за мен беше дъно . И досега не я харесвах, но след днешния епизод просто ми стана супер противна.

# 959
  • София
  • Мнения: 212
Какво разбрах аз от днешния епизод?

1. Неделчо тръгна по чуждо. Засега само да дава акъли, но вече ще го държа под око.
2. Калоян е кьопав в ръцете. Само той успя да се докара със свалена кожа. Поради което в следващите игри, свързани с дърпане или висене, ще е с ниско КПД.
3. Елизабет има глисти. Не виждам друго обяснение за състоянието на гащите ѝ.
4. Паулина не става да се прави бизнес с нея, защото е полякиня. Но не става и за отглеждане на кози - предполагам, отново защото е полякиня.
5. Ралица и червено е съмнителна комбинация.
6. Семира има рожден ден, който не иска да сподели с племето си.
7. Стратимир и Паулина са лакоми.
8. Стоян може да мисли тактически.
9. Мани не може да мисли. Но пък може много да говори.

За тази вечер ми е предостатъчно като информация. Чак ме е страх да си представя какво ще гледам утре вечер и особено в петък вечерта... хъм...

Общи условия

Активация на акаунт