Чакаме с трепет и вълнение всяко ново ОКТОМВРИйско попълнение - Тема 17

  • 29 597
  • 582
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 21
Здравейте, момичета! Минавам и аз да се похваля - 9 дни преди термин, на 11.10 се роди Даяна, 3680, 51 см. Опитахме с нормално раждане, много часове болки и в крайна сметка се наложи спешно секцио. Ако искате мога да разкажа как мина всичко. Ние майките наистина сме уникални Герои!!

Много съм щастлива и нямам търпение да стане 13:00, за да мога да си гушна бебченцето!

Честито и на всички други момичета, които гушкат вече бебчетата си! Бъдете здрави и благословени!

# 46
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Добре дошли на Михаил и Даная! Да са много здрави и щастливи! Да хапва, спят и слушат!
Eleyn , пожелавам ти днес само хубави новини да има за Зори!
Моят дребосъчко почти не ме остави да спя тази нощ. Беше решил да изпие всичкото мляко на Света. Днес се надявам да ни изпишат, че каката все си поплаква за мен. А и на мен тя най-много ми липсва(не казвайте на ММ).

# 47
  • САЩ
  • Мнения: 471
Стискам палци, всичко ще е наред, дръж ни в течение! При теб наистина е наложително щом толкова време преносваш. Аз бях само един ден след термин, но докторите така решиха че трябвало, малко съжалявам че не изчаках поне още няколко дни.
NIKEli10 честито бебе Михаил!!!

# 48
  • Мнения: 197
Вчера на бял свят след планово секцио се появи и нашата дъщеричка! Няма думи, които да описват щастието. На чакащите кураж и мотивация! На новите мами и бебета, ЧЕСТИТО, вие сте герои, бъдете благословени и здрави!🥰

# 49
  • София
  • Мнения: 1 369
Честити да са всичките ни нови попълнения! Да растат здрави, щастливи и много обичани! Heart Eyes

А на мамите, които чакат скоро да си гушнат бебчетата- много кураж, момичета! Heart Дано скоро всичко е зад гърба ви и да си гушкате до безкрай малките мишлета! Heart

# 50
  • Мнения: 578
Честито но всички мама от тази тема. Да са ви здрави и усмихнати бебетата. А вие да възстановите бързо.
На мамите, който не могат да са с децата си, им пожелавам кураж и да могат да гушнат децата си по-бързо.
На малкото неродили - леко бремунеене и по-малко болки и дисконфорт.
Моето момиче е на почти месец вече. Все едно съм била бременна преди години.

# 51
  • Мнения: 648
Здравейте, момичета!
Честито на всички мами! Да са ви живи и здрави бебчетата и много да ви радват!
Понеже @Яренце скоро пита за коледни дрешки за бебоци, попаднах на един сайт и пращам линка, има доста модели https://prekrasnicibg.com/product/koledno-bodi-elfche-sas-svalya … A3LdgYjAMMpeh1Fm4

# 52
  • София
  • Мнения: 1 369
Sweety2019, благодаря! 😊

В крайна сметка се спрях на обикновени дрешки, тъй като и досега така процедирам, а и самите декори по студията обикновено са толкова достатъчно шарени (ще прикача снимки от минали години), че съм решила да се спра на "бяло/синьо/червено" комбинацията. Отива си на всичко и накрая не е кич.

Това поръчах.


Ето малко от миналите 2 коледни фотосесии. 😊






# 53
  • Мнения: 286
Добре дошли на астралните ни близначета, да са много здрави и щастливи. Моя юнак вече е при мен, но още не съм го гушнала, че така хубаво спинка.

# 54
  • Мнения: 452
Има ли други които не са готови с избора на име???
Чудя се кое ? Симон , Матей , Якоб,Йоаким или Йоан . Помагайте ми ( мъжа ми е за Симон) а баткото се казва Давид .

# 55
  • София
  • Мнения: 4 709
Йоан
Аз май ще съм последните родили,

# 56
  • Мнения: 16
Има ли други които не са готови с избора на име???
Чудя се кое ? Симон , Матей , Якоб,Йоаким или Йоан . Помагайте ми ( мъжа ми е за Симон) а баткото се казва Давид .

Матей ☺ Страхотно име, а и според мен си отива с Давид 👌🏼

Станислава, аз също ще съм от последните май 🤷🏼♀ Важен е хубавия финал. На всички честито, а на останалите - кураж и положителна настройка👩🏼🍼

# 57
  • Мнения: 59
Здравейте, мамчета! Честито на всички, които родиха тия дни, да са живи и здрави малките бебчета и бързо да се възстановявате! Heart Hug
И аз да се отчета към вчерашните мамчета - точно на термина си се появи на бял свят и моето мишле! Казвам мишле, защото се роди само 2400 гр. 48 см, малко след 21ч. след наложило се секцио. Казва се Антонио и го видях само за момент, беше прекрасно розов на цвят малък вързоп Blue Heart. За съжаление го взеха за наблюдение в микроотделение и не знам още кога мога да го видя,  най-вероятно утре. Аз чакам още да ме раздвижат, което би трябвало да стане днес по-късно. 
За желаещите да разкажа как се стигна до секциото, ще пиша допълнително, но предупреждавам, че имаше доста болки и тегави моменти.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 369
kalin4eto8, Честит да ти е Антонио! ❤ Бързо да си го гушкаш!

И искам разказ. 😃

# 59
  • Мнения: 578
Честит Антонио. Да е много здрав и бързо да наддава грамчета.
И аз искам да прочета разказ за раждането.

Общи условия

Активация на акаунт