🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 6 (11.10 - 17.10) 🐄

  • 38 874
  • 1 060
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 082
Leona_, точно миналата година Ваня побеждаваше и я викаха отново и така май три пъти. Wink Не е задължително да победиш и да респектираш, мнозина продължават да те виждат слабак. В този сезон Ваня на там поема, има такива хора, добри са, работливи, побеждаващи, но им липсва самочувствие ли, някакъв вид излъчване, самоувереност. Пак от миналата година пример с Мария и Надежда - голям страх ги беше жените от двете, а те круши.
По спомени Хепи Ванче я почнаха с дуелите на доста по-късен етап. По това време вече имаше сериозно оформени лагери , а тя като виден заплес го играеше по-скоро свободен електрон,та затова си беше редовна на арената.

# 616
  • Мнения: 438
Много скучен сезон според мен. Гледам ..и аз не знам защо. Никой не ми харесва или дразни. Единствено втората по младост-Цвети нещо ми човърка в нервите с надменния си изказ. Много самочувствие, може и да е с покритие, изобщо не съм им гледала визитките. А, и този Виктор ли беше. Не го знам какво е, що е, но съм го запомнила с хомофобията и ми е неприятен. И това постоянно пеене и свирене, дразни ме. По любовните драми, напомня малко на Данчо меджика, има приятелка... ама само когато му изнася. Общо взето, същите характери и драми, с изменен сценарий.

Ама ще гледам, де.

# 617
  • Варна
  • Мнения: 17 940
Не намирам паралел между Пламен и Петър от миналия сезон. Пламен е доста по-стойностен и наистина има какво да каже.
Как разбра какво има да каже? Досега нищо не е казал.
И Петър и Пламен са егоисти  - по това си приличат най-много.

# 618
  • Другата България
  • Мнения: 37 230
Не намирам паралел между Пламен и Петър от миналия сезон. Пламен е доста по-стойностен и наистина има какво да каже.
Как разбра какво има да каже? Досега нищо не е казал.
И Петър и Пламен са егоисти  - по това си приличат най-много.
Казвал е.
Съгласявал се е с Цвети.
Малко ли е?

# 619
  • Мнения: 6 491
Скрит текст:
Какво значи "дуел на този етап"? Каква е гаранцията, че ако излезе срещу Живка и я елиминира, после няма да ходи на дуели? За мен по-правилната тактика е да избягваш дуелите, докато е възможно. Пък като ти опре яйцето до г...., или побеждаваш, или си тръгваш. Но поне ще си по-близо до финала.
А на Мартина й е лесно. Тя е защитена, да се оправят другите. И силно се надяваше, че Живка ще е на дуел, па ако има късмет и ще отпадне. Ама не й се получи, затова нахока Лора, иначе й дреме коя срещу коя ще е.
Ако победи скоро няма да я викат на дуел ,защото ще си търсят по-лесна жертва. Не е като да не е било някой да добута до финал щото другите го мислят за много силен след битка с някой слаб играч.
Скрит текст:
А пък това колко близо ще стигнеш до финал никога не съм го разбрала, какво те грее дали ще си тръгнеш сега или след още 2-3 седмици примерно. За мен е пропиляно време да стоиш 2 месеца и да си тръгнеш след първия дуел, ако се чувстваш слаб по-добре да не си губиш времето и да си излизаш. Но това естествено са си мои виждания,не ги налагам и само си разсъждавам.
PURE ,казвам " за мен" че е глупава постъпка,а не че Лора е глупава или крива,както писах тя си е права да себе си.  Не знам дали хващаш разликата ,че споделям как го усещам АЗ а не слагам етикети

Не те цитирах, но ето на тези ти разсъждения отговарях, че няма гаранция да не бъде викната отново, защото зависи от опонента, от игрите и как те виждат останалите. И примера с Ваня, която проверих - шести дуел е играла с Дана и следващата седмица отново - седми с Поли...и по-късно с Милена.

# 620
  • Мнения: X
Много искам Живка да извика Цвета на дуел и Цвета да си ходи.
Едно нещо не мога да разбера защо все мачкат хората от село визирам Цоньо който за енти път е ратай. Миналият сезон пък беше Ангел.

# 621
  • Варна
  • Мнения: 17 940
Много искам Живка да извика Цвета на дуел и Цвета да си ходи.
Едно нещо не мога да разбера защо все мачкат хората от село визирам Цоньо който за енти път е ратай. Миналият сезон пък беше Ангел.
Мачкат го, защото поддава. Не знам Ябланица град или село е, но и да е град ще да е от селски тип, а никой не пробва да мачка Пламен или Краси или Кирил, които също живеят на село.
Не помня да са мачкали Ангел.

П.П. Освен това за всички е добре да спи в обора, защото иначе те не могат да спят. Simple Smile

# 622
  • Мнения: X
Аз не виждам нищо странно и лошо човек да избягва дуелите. Това е предаване, в което всеки иска да стигне по-напред и най-нормалното е да се пазиш от дуел. Издразних се как групата одумваше Лора. Истината е, че на никой не му се ходи на дуел и всички приказки, че някои искат да отидат на битка, са абсолютна лъжа. Всички си отдъхват, когато не са избрани за седмичния дуел. И Живка се прави, че уж иска да я пратят, но категорично не е така. Просто се преструва за да сплаши жените. Мартина, пък, също се направи на мъжкарана, че иска да се изправи срещу Живка на дуел, но всъщност целта й беше тази седмица Живка да е на дуел и да отпадне. Коцето гласува за Цоньо и каза, че уж не се страхувал от дуел, но всъщност се подмазва за да не го избере него.

А Теодора вече не се изтрайва... Не мога да си обясня как на някого обичайното му говорене може да бъде хлипане и реване.. Има истинска нужда от психиатър.

# 623
  • Мнения: 7 706
В обсъждането на Лора от Мартина и сие нямаше нищо нередно и лошо, но  обсъждането на Мартина от Живка беше най-грешното нещо на света

# 624
  • Мнения: X
Хексе Ангел постоянно го пращаха ратай и не се държаха мн добре с него, правеха това което сега с Цоньо. Аз не знаех че е от Ямбол и ако е така си връщам думите назад за селото и ще си перифразирам думите с от малко населено място.

# 625
  • София
  • Мнения: 15 219
Кой е от Ямбол?
Стана дума, че Пламен е от Ябланица, което си е град от селски тип, в който няма нищо градско. А никой на мачка Пламен по линия на родно място.

# 626
  • Варна
  • Мнения: 17 940
Хексе Ангел постоянно го пращаха ратай и не се държаха мн добре с него, правеха това което сега с Цоньо.
Aнгел сам се натискаше да е ратай. Беше индивидуалист. Във Фермата 6 ратаите не беше задължително да са дуелисти.

# 627
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
"Как да изпортим 8 епизода напред"
Де да бяха епизоди, щяхме да го преглътнем сигурно. Ама то - седмици!


А пък това колко близо ще стигнеш до финал никога не съм го разбрала, какво те грее дали ще си тръгнеш сега или след още 2-3 седмици примерно.
Vivi вече го е написала, но и за мен преживяването може да е напълно основателна причина за някои да искат да останат.


Not Sure, аз по същата причина се "разрових". Но за разлика от теб, хич даже и не се ядосвам. Писала съм го и друг път, но даже и да знам какво ще стане, не ме бърка особено. Просто защото винаги ми е било много по-интересно как ще стане. Опитай се да промениш нагласата си и... готово

За Ангел бях написала същото като Хексе, но го махнах, за да не се повтаряме.

# 628
  • Мнения: 70
Обаче ми прави впечатление, че Цончето го мачкат не само неговите колеги от фермата, ами сякаш и ИиА имат някакво по-смотано отношение към него. Първи пример: Андрей се взъмущаваше директно адресирано към Цоньо как човек от село не е успял да издои кравата /когато бяха ратаи с кака Сийка/. Simple Smile И също на последната игра за спасяване от ратайство на частта с плочките много горзно впечатление ми направи как Иван му вика: "Престани да ги събаряш бе, човек." Все едно като те тресне адреналинът е лесно да се контролираш.

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 20:08 от TuttiSalutti

# 629
  • Бургас
  • Мнения: 3 578
И Ангел, и Цоньо са в предаването по линията да покажем автентичния човек от село, но в лицето на  Ангел продуцентите бяха намерили много по-колоритен образ от тоз Душко Добродушков...Нямам нищо против Цоньо, но не е за тоз формат, дори продуцентите май съжаляват за грешната си преценка, ако съдим по отношението.

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 20:35 от rosi81

Общи условия

Активация на акаунт