Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Август 2021

• 2 861
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
Не забелвам, педиатърката ни каза да го правим, но аз не го правя. Не съм на мнение, че е полезно, а напротив! Той сам ще си свърши тази работа след време.

# 91
  • София
Потвърждавам, според лекциите на Елена Василева, забелване не бива да се прави.
При нас киселия период е в късния следобед, привечер, нонстоп рев. Тогава му правим къпането, успокоява се доста, натопляме го и ако продължава да реве пускам аспиратора в кухнята и стоим гушнати до него, веднага спира да плаче 😀.
Аз пък да ви питам къде оставяте бебетата през деня когато не спят? Моето не ще ни в акт.гимнастика, ни в МамаРу....чудя се какво да купувам, шезлонг, люлка? Без ръце оставахме от носене....

# 92
Бамбо, да не те отчайвам, ама не си давай парите на вятъра. Ако си е ревливичко, каквото и да купиш, няма да помогне. Още малко да се поочовечат, вече играчки, килимче на земята, да се върти и евентуално, пълзи. С баткото ниииищо не помагаше. Беше пълен ужас и сега ми се буди по сто пъти на нощ.
  Аз него го забелвах от хигиенична гледна точка, а и да не стане фимоза. Но около годината това може да се направи от уролог. Баба ми, отгледала двама сина, каза че за пръв път чува за забелване. Така че, който както го усеща.

# 93
Бамбо, при нас люлката не върши никаква работа, количката пък е враг номер едно, активната писва за няма и две минутки. Ходенето до вц е вечно на отворена врата, с провикване “идвам, маме” в отговор обикновено получавам оплакване с гукане или направо мрънкане. Просто ако я оставя някъде изобщо трябва да съм и пред очите. Мятам играчки, правя гримаси, говоря и.

# 94
Мами, вашите бебета въртят ли си главичките, забелязвам няколко нощи, понеже кошарата ни е от тези сгъваемите и се чува шумолене, както си спи си върти главата всякаш да се приспива, сещате ли се? Ще спра да го люлея в кошарата за да забрави.

# 95
Аз веднага се будя и го храня. Но ако спи върху мен: ето сега се търка в мен,за да се приспи

Общи условия

Активация на акаунт