Брекети София

  • 1 434
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте. Много спешно се нуждая от помощ. 😊😊
Интересувам се дали някой от вас има информация за Др-Алягьозова ортодонтка, която има кабинет и в Мездра и в София. Понеже искам да си слагам брекети доколкото знам, цената за горна и долна челюст на метални брекети е била 1200. Въпроса ми е някой който е бил нейн пациент или все още е би ли ми казал мнение за нея, цена, заслужава ли си, цена на прегледа и т.н.
Може да ми препоръчате и някой друг ортодонт в град София, който да взима от 1200лв нагоре въпроса е да е средно аритметична цена. 😊
Ще се радвам да получа вашите отговори😊😊💋

Последна редакция: пн, 11 окт 2021, 18:07 от diqnadimitrowa67@gmail.co

# 1
  • Мнения: 1
Здравейте, в търсене съм на добър ортодонт, който да работи качествено и цените да бъдат нормални.Попаднах на д-р Адела Михалева в клиника Да винчи, търсех отзиви за нея и не попаднах на нищо, само на критики към нейна колежка, работеща в същата клиника. Цената, която ми каза, е около 2500 за две челюсти метални брекети и 2900 за керамични. Въпросът ми е някой има ли мнение към съответния специалист и далк цените са адекватни? Благодаря! Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 1 275
Здравейте,
аз мога да изкажа мнение за моя ортодонт - доктор Надя Белчева от София. Добро отношение, прекрасен човек, работи на принципа на разсрочено плащане. Цените при нея са адекватни, в сравнение с някои клиники, към които съм правила запитване, са си направо изгодни. Обяснява, съветва, намира се в Надежда, има и удобен транспорт до нея. Консултацията ми при нея бе безплатна.

Послепис.. не видях, че темата е стара, но все пак се надявам да съм полезна на някого. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт