Лакове за нокти - 155

  • 32 249
  • 735
  •   1
Отговори
# 210
  • Измир
  • Мнения: 644
Ох, че хубави снимки сте показали 💕!
Моите лакове са по марки в собствено шкафче с 5 кутии 😊😇.
Тези отгоре чакат някой да ги прибере 😄.
Ето от мен един от новите Пастели номер 251 с ваденка подарък. Държа да отбележа, че е на един пласт. Страхотно покривен. Нямах време, а и четвъртък вечер искам да сменям, така че 2 дена ме устройва.   

# 211
  • Мнения: 27 556
Момичета, 😍
Олгарита, откога си мечтая за такъв стол...❤
Ето го и моето среднощно творение; единствено ми се искаше да е по-прецизно (но и аз не знам защо се хванах да правя омбре като ме мързеше да търся течния латекс)...😆



Скрит текст:





Лаковете са Бел 07 (страхотен млечен цвят) и 55, ГР е номер 210:


Отначало бях разочарована от резултата, искаше ми се да е по-прецизно, а и малко си прецаках омбрето с второто нанасяне с гъбичката (на първото беше перфектно), мислех "Ще го изтърпя някак ден-два". Но като ми направиха няколко комплимента ми  мина...не е чак толкова зле. Щом дори майка ми го хареса. 😁

Последна редакция: вт, 19 окт 2021, 10:27 от dolce miele

# 212
  • Мнения: 2 822
Творението ти е уникално,Долче!❤❤❤

# 213
  • Мнения: 7 710
dolce, идеален е за ненатрапчив Хелоуински маникюр

# 214
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Много добре се е получило омбрето! И комбинацията от цветове ми харесва.
Ето ги моите кутии, от Пепко са.

Скрит текст:


Само Флормар супершайн не се събира прав, другите са наблъскани отгоре поради липса на място. Затова и ще взема още една.

# 215
  • Мнения: 7 710
tina, този supershine от последната снимка лилав ли е?

# 216
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Да, лилав е, довечера ще му видя номера и ще редактирам.

# 217
  • Мнения: 2 822
Да знаете че оцветява ноктите в червено въпреки че имаше база
Що се отнася до свалянето не беше трудно пробвах лакочистителя от Джъмбо  справи се добре

# 218
  • Мнения: 7 710
Да, лилав е, довечера ще му видя номера и ще редактирам.
Беше ми любим преди години, жалко че вече не се намира 💜

# 219
  • София
  • Мнения: 22 758
Тина, кутиите от Пепко с какви размери са - ширина, дълбочина, дължина? Виждат ми се малки и плитки. Хубавото е, че имат капак.
Засега моите лакове ги държа в кутии от ботуши, но трябва да ги сменям. Наложително ми е да намеря още една кутия.

# 220
  • Мнения: 27 556
Миме, Ел, Тина, 🤗
Ел, да, може да мине и за Хелоуин маникюр ☺ Първоначалната идея беше за черно и бяло, изчистено. Ще остане за друг път.
Тина, просто след първото нанасяне с памучето беше по-добре...но може и заради оцапаните в черно пръсти да ми се е сторили зле отначало 🙂 Този лилав Флормар е с много красиво шишенце! 😍 Моето внимание привлече лакът в цвят горчица (?) от първата снимка, на Флормар Фул калър прилича? Кутиите изглеждат много добре, харесва ми, че се вижда какво има вътре. Вярно, че пишело "обувки" на тях 😄 И аз ще помоля за размерите. 🙂
Миме, съвсем в червено ли ти оцвети ноктите? 🤔 Аз досега съм имала оцветено все в жълтеникаво, независимо от цвета на лаковете...

# 221
  • Мнения: 12 806
Страхотни неща сте показали пак всички, много ви се радвам.
Позволих си да покажа на половинката снимките с колекциите ви от лакове, в доказателство на тезата че аз всъщност никак не съм зле в това отношение Joy Беше принуден да се съгласи, къде ще ходи Grinning

# 222
  • Мнения: 27 556
Натка, пред фактите и боговете мълчат...😆

# 223
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Размери на кутиите ще напиша довечера.
Долче, full color е да, за мен той не е горчица, а нещо средно между шамфъстък и горчица, има си и доза зелено в него. Мисля, че го имаш и преди време го беше показала, и имаше дискусии относно цвета Grinning

# 224
  • Мнения: 27 556
Тина, не, нямам го точно този...но мисля  че Джаста го имаше. 😃 Аз имам горчицата на Перфект, както и 2 броя които аз наричам шамфъстък- на Перфект и на 21 са. Този ми е интересен, точно защото е нещо средно (нищо, че за някои хора това е все един и същи цвят...). 😆
Още малко от красотата на червения брокат на ГР (червеният брокат на Бел е малко по-бляскав от този сякаш, с малко по-едри частички, но пък този на ГР е с холо частички🥰). Имаше малко слънце днес и се възползвах да го щракна пак:
Скрит текст:


 

Последна редакция: вт, 19 окт 2021, 14:06 от dolce miele

Общи условия

Активация на акаунт