Чувствам се объркана,недооценена и тъжна

  • 7 593
  • 122
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 861
Охх....стигнах до там, че бил зодия Рак....мани, не ми говори повече, тези мъже са обречени. Вечно травмирани, вечно онеправдани, с един такъв се разведох, не искам и да чувам. 10 г по-късно е абсолютно същия и никога няма да се промени.

# 91
  • Мнения: 5 832
Аз се изумявам, че според някои напиването му и заплахите, са няма нищо. Щом не е посегнал, всичко е точно. Ми то значи не е и насилие и това, че един мой много луд бивш ми беше звъннал на видеоразговор с нож, опрян в гърлото. Нали не ме е бил, голяма работа.

# 92
  • Мнения: 31 372
Мда, мъжете рак са си леко мръднали за разлика от жените с тази зодия.

Стрино, откъде ги намираш такива екземпляри? Joy
И какво стана? Самонаряза ли се откачалката?

# 93
  • София
  • Мнения: 19 143
Аз се изумявам, че според някои напиването му и заплахите, са няма нищо. Щом не е посегнал, всичко е точно. Ми то значи не е и насилие и това, че един мой много луд бивш ми беше звъннал на видеоразговор с нож, опрян в гърлото. Нали не ме е бил, голяма работа.
В чие гърло? Нека го кажа така - самонараняването не е престъпление, докато нараняването на друг е подсъдно.
Сериозни заплахи не видях, освен отиването в стаята й. Но за тази работа си има ключове, ако наистина не искаш някой да влиза. Заядливият тон все още не е насилие, не миказвайте как вие никога не сте го правили.

Що се отнася до лелките и момченцата - както мъжете угаждат на младите си женички, сигурно така и кугарките обгрижват младите си гаджета. Някои неща са общи за двата пола.

# 94
  • Мнения: 1 216
В чие гърло? Нека го кажа така - самонараняването не е престъпление, докато нараняването на друг е подсъдно.

Да заплашваш някой, че ще се самонараниш или самоубиеш, защото не иска да ти играе по свирката си е чист психически тормоз и манипулация. Пак е вид насилие.

# 95
  • Мнения: 14 665
Хич не е насилие - аз да се прибера посред нощите, да съм изкарала приятно с приятели, да искам да си почина преди работа и да дойде гаджето от запаса, па да ми дига дъмбели къде съм била, що съм била, докато той къркал заради мене. Моля?!
Само не разбрах този същият от запаса защо не е дигал дъмбелите, когато авторката и негов приятел са му носили багажа, нито когато авторката й същият негов приятел са излезли на 4 очи няколко пъти. Приятелят е безопасен ли?

# 96
  • INFJ
  • Мнения: 9 131
За напиването и разпита, ок, ама къде се споменават заплахи? Може ли без лично творчество?

# 97
  • София
  • Мнения: 12 318
Да заплашиш някого, че ще се нараниш/самоубиеш, ако например те напусне, също се води насилие. Да си го знаете.

# 98
  • София
  • Мнения: 19 143
Аха. И да гледаме спокойно как евентуално може и да го направи...

# 99
  • INFJ
  • Мнения: 9 131
Аз не прочетох никъде нито да е заплашвал себе си, нито нея.

# 100
  • София
  • Мнения: 12 006
Поредната драма, в която девойче се бори да пере мъжки чорапи и да върти черпака. Обичала го била - ти очевидно не знаеш какво е обич! Чак ника у форума си написала със словосъчетание от имената им.... тцтцтц, да не си на 16? Споко, той вероятно ще те задържи. Все пак друго си е да имаш у вас безплатна чистачка, готвачка и скекс, докато навън закачаш поредната милф-ка Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 101
  • София
  • Мнения: 19 143
И аз не видях, дори не е повишил тон, обаче нечие въображение е пуснато да пасе свободно.
Заяждал се - то остава да е мил и добричък, след като я ревнува.
Казал, че не може да живеят вече заедно и това е голямата заплаха?

# 102
  • Мнения: 31 372
Аха. И да гледаме спокойно как евентуално може и да го направи...

Ами да го направи. Като няма мозък. Иначе никой спокойно не гледа такива неща.
В повечето случаи тия заплашващите със самоубийство не го правят.
Истинските самоубийци просто се самоубиват.

И да, насилие е. Психическо. Това е изнудване, а според закона изнудването не е ли престъпление?
Има хора не искат да стават виновни и се съгласяват на условията.
На други не им пука. И са прави.
Имах една съседка като бях дете и беше жертва на такова изнудване от страна на мъжа си.
Беше си лабилен отвсякъде. Редовно беше безработен, посягаше и, пийваше, харчеше и парите, а за децата не му пукаше. Всеки път тя като искаше раздяла, той почвал да се моли, а после и да заплашва със самоубийство. Често и пред децата.
Това според теб редно ли е?
Накрая закара децата да не са свидетел на поредната изцепка. Събрала си багажа. Но господина пак взел ножа и почнал да заплашва. Тя му казала да си реже вените, да мре и да не я занимава с глупости. Казала му и преди да си нареже да остави пари за погребение.
Нарязал си вените пред нея, тя не му помогнала, просто се обадила на бърза помощ и му казала чао. И въобще не отишла в болницата. Разбрала от познати, че оцелял. Повече не я заплашвал. Явно видял, че стария номер не минава.
Пък и да се беше гътнал, ни тя губи нещо ценно, ни децата, ни светът.

# 103
  • София
  • Мнения: 19 143
Само че се сещай, че ако някой наистина иска да се самоубие или поне нарани, му е последна грижа, че ти го възприемаш като насилие.
Може би ще го съдиш постмортем, че е наранил крехката ти душевност? Или наследниците му?

Такова изнудване далеч не е престъпление. Всеки си носи последиците от поведението си, какъвто пример даде ти.

# 104
  • INFJ
  • Мнения: 9 131
А коя си ти да определяш дали някой е ценен или не?

Общи условия

Активация на акаунт