ДЕВЕТИ клас 2021/2022 - В училище или под карантина не скучае деветокласната дружина

  • 40 000
  • 755
  •   1
Отговори
# 405
  • софия
  • Мнения: 25 459
Мисля, че е за всички девети класове.
Може твоята да не се е впечатлила и за това да не е споделила.

# 406
  • Мнения: 607
Абсолютно права си! Всички са имали такова състезание. Нашето е било днес в час по АЕ. Ама моята е изгоряла рано-рано😄😄😄

P.S. Писах ти на мейла оня ден😄 Не знам дали си го видяла…

# 407
  • Мнения: 21
Благодаря за отговорите ! За психолог тя ходи преди две години , всички викат , че е много умна и срамежлива . А това за танците за нея бе голяма стъпка , защото преди никога не бе ходила . В другия клас се бе сприятелила с едно момиче , но спряха да се виждат и пишат . Тормоза в по-малките класове мисля , че ѝ се оказа влияние на психиката ѝ . Говорила съм с нашите , но те не проявяват интерес и майка ми крещи на сестра ми . Преди време бе тъжна , че вече едно друго момиче от класа откакто почнало годината не говорело с нея и се разкарвало с друго момиче . А сестра ми се опитваше да я пита какъв е проблема , но момичето казваше , че няма никакъв проблем и това беше , дори два пъти е идвало вкъщи . Според мен приятелствата , които създава сестра ми след пет , шест месеца се развалят . А тя много обича книги , да слуша музика и такива неща . Пак ви благодаря за полезните отговори . Вашите набори на сестра ми имат ли много приятели или около 3,4 ?

# 408
  • софия
  • Мнения: 25 459
Абсолютно права си! Всички са имали такова състезание. Нашето е било днес в час по АЕ. Ама моята е изгоряла рано-рано😄😄😄

P.S. Писах ти на мейла оня ден😄 Не знам дали си го видяла…
Не, на кой мейл?

# 409
  • Мнения: 607
Zvanche,
Зад апаратното устойство е виновно-демек аз😄 Голям съм хакер😄
Изпратих го пак.


Tainotodevoiche,
Истинските и приятели на моята са точно 3 според мен.
Просто бъди до сестра си. Потърсете пак помощ от психолог, за да не влошат нещата.
Бгмамите винаги сме насреща за помощ, подкрепа и съвет.

Абсолютно права си! Всички са имали такова състезание. Нашето е било днес в час по АЕ. Ама моята е изгоряла рано-рано😄😄😄

P.S. Писах ти на мейла оня ден😄 Не знам дали си го видяла…
Не, на кой мейл?

Последна редакция: пт, 29 окт 2021, 19:35 от raly78

# 410
  • Мнения: 1 402
Здравейте ! Моята по-малка сестра е в девети клас , но си няма много приятели и е тъжна поради този факт . Преди две години се преместихме в по-голям град  , но и тя нямаше много в стария  . В училище има две , само с едната контактуват често и излизат , на баща ми колегата дъщерята минала година доста излизаха , но тази година момичето само отхвърля сестра ми и не излизат . Сестра ми е тъжна и депресирана поради този факт . От началото на октомври ходи на танци , но там още не се сприятелила с някого , да са повече близки , защото всеки вече си имал приятели . Как мога да ѝ помогна ? Не искам да си посегне поради това .

На мен ми е чудно защо се гони някаква бройка приятели. Дори и само един да има, всичко е наред. Поговорете с нея по-скоро в тази насока. Защо очаква да има много приятели? Не всеки е способен на това.  
Аз никога не съм имала "компания"...никога не съм излизала с много голяма група хора. Имах точно 2 приятелки в гимназията. Не сме се спирали и не са ми били нужни повече.
Децата сега също. Големият има един приятел и дори не се виждат често, само онлайн играят. Останалото са познати, съученици, съотборници. Контактува с тях само по време на съответното занимание. Малкият е по контактен и излиза по-често. Но има приятели с които излиза известно време, после по някаква причина спира за месеци, после понякога отново започват да се виждат, понякога не...Ами такъв е живота. Това не трябва да е драма. Работете в тази насока. Всеки е различен, не може всички да са душата на компанията.

Simple Smile Сега другото. Сигурно сте ме забравили...не съм писала скоро. Чета ви при възможност Simple Smile
Вървят си нещата при нас. Справят се децата, дори и онлайн Simple Smile Продължават здраво да тренират. Тази година треньора по волейбол е много креативен - измисли тренировки от 9 часа вечерта Simple Smile Децата са доволни, но много късно се прибират...добре че е доста близо до нас! Малкият дори ходи на футбол от 7,30 и после веднага на волейбол...Имат енергия за изразходване, няма лошо! Simple Smile

Последна редакция: сб, 30 окт 2021, 11:27 от MollyBy

# 411
  • Мнения: 607
Точно така Molly😄
Даже песен си има за това. На Георги Христов:
Нямам нужда, Нямам нужда от много приятели - стигат ми двама-трима, ала само такива, които в сърцата си рани от моите болки да имат.

Като споменах Георги Христов… Снощи бяхме на участие на Васил Найденов. Ами няма такава школа. На 71 е, а 2 часа не се спря. Публиката каталяса, той не. Страхотен е!
Наборката беше с нас. Пя с пълен глас, мята ръце и коси. Пуснахме и бонус- коктейл в наше присъствие🍸😄

# 412
  • Мнения: 5 234
Като спомена Георги Христов - така ми се ходи на негов концерт, но виждам, че го е отменил /отложил с 1 година/. Sad

# 413
  • гр.София
  • Мнения: 4 154
Като спомена Георги Христов - така ми се ходи на негов концерт, но виждам, че го е отменил /отложил с 1 година/. Sad
Току що му търсих профила във ФБ  и видях, дори не съм разбрала ,че прави концерти.

Девойката се уговори  да поскитат с приятелка.  Заплаших я,че в противен случай аз ще я изведа на разходка.
Утре  може и да скалъпим едно кино. Но хелоуинските филми са с ограничение за възраст. Засега на" Дюн "сме си стиснали ръцете.

Последна редакция: сб, 30 окт 2021, 12:07 от blanc

# 414
  • София
  • Мнения: 9 111
Здравейте. Преди време някой беше споделил, че периодично тества количество антитела. Може ли да ми пише, моля, че си пуснах тест половин година след предния в опит да взема някакво обосновано решение една година след преболедуване дали да се ваксинирам и още повече се обърках.
Благодаря! Flowers Sunflower

# 415
  • софия
  • Мнения: 25 459
Ние ходихме да зазимим вилата и мрън дойде с триста зора. В една част от времето седя в колата, защото й беше студено (как да не ти е студено като нищо не правиш?), но съм доволна. Поседя навън повече, отколкото ако беше останала вкъщи. Сега е на размаушка с приятелка из центъра. Снощи гледа за втори път Дюн с приятелки, а в петък й предстои театър с други приятелки. Изобщо доста интензивна програма й се получава тези дни. Или нищо не прави, или е така. Средно положение няма.

# 416
  • Мнения: 3 877
Зазу, аз се тествам на 3м и чакам да паднат за да се ваксинирам, с автоимунно съм.
Колко е BAU?
Ама докторите са като "всяка коза на свой крак", едните викат няма какво да чакаш, другите чакай ..
ЛЛ казва питай ендото, ендото - не знаела какво да ме посъветва.. И седя и се кумя, успокоявам се само, че до преди седмица бях ятак  -снабдител и не се заразих

# 417
  • София
  • Мнения: 9 111
265 е сега. Беше 223 преди 7.5 месеца. Чудя се и аз какво да правя. Малко ли е това, добре ли е или не е ясно Rolling Eyes.

# 418
  • София
  • Мнения: 2 400
Зазу, ето таблица от сайта на Цибалаб.


Майка ми също е във висяща ситуация 50:50. Онколозите ѝ казват задължително да се ваксинира, съдовите казват "в никакъв случай". Успокоявам се, че вече го изкара почти без симптоми и се надявам, че не би имала проблеми при повторна среща с вируса.

Последна редакция: сб, 30 окт 2021, 22:20 от Илит

# 419
  • Мнения: 3 877
Вероятно и при мен гледат тази таблица, защото говореха да се ваксинирам като наближи 200 BAU,  в момента е три пъти по толкова, а антителата от автоимунното съвсем са излетели при норма 12 са неизмерими >1000

Общи условия

Активация на акаунт