Молитва, обич, силна вяра и надежда, към тебе мило мое бебе ме отвеждат. ~бебеправене 396~

  • 25 584
  • 771
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Jasmin, тестът за Б си изглежда положителен! Тихичко честито!

Кактусче, стискам палци за бобчетата. Имай вяра, всичко ще е наред!

# 61
  • Мнения: 380
Кактусче, стискам палци за понеделник. Всичко ще е наред. ❤🍀

# 62
  • Мнения: 612
Sunflower, честито и от мен! Леко и щастливо бременеене Kissing Heart

Кактусче, продължаваме да стискаме палци

Жасмин, аз също виждам чертата. Стискам палци тестът да е истински положителен и да се похвалиш днес Hug иначе на мен се е случвало да имам положителен тест за О точно денят преди да ми дойде. Даже бях писала тук и ако не се лъжа, някой беше споменал, че и при него се е случило. После тестовете за О си ми бяха отрицателни. Не знам каква беше причината, но мисля че беше нещо моментно. Не се притеснявай за проблеми с хормоните. Възможно е в момента да са разбъркани от друго, като гледам тая срамежлива втора розова чертичка и дано да е така Heart Eyes

Допълвам се, защото сега прочетох другите ти постове. Аз също този месец бях на антибиотик от тази група /таваник/ заради усложнен цистит. И на мен ми закъснява, но това се случва винаги, когато пия аб. Обикновено влияят на цикъла, така че е възможно и да е по-късна овулация. Но пък тестът за бременност си е положителен. Най-добре го повтори наистина Simple Smile fingers crossed

# 63
  • София
  • Мнения: 2 097
Слънчогледке,  ама каква новина ! Преди време ти бях обещала, че ще съм тук, за да ти честитя...
Е, голямо честито !!! ChampagneTada
Много се радвам !
Ти си прекрасна и заслужаваш цялото щастие на света ! Hug

Кактусче, вярвай в бобчетата, не пускаме палците ! Flowers Four Leaf Clover
/така наричах точиците на Диди, пък гледай какви големи мъже са вече Heart Eyes/.

# 64
  • Мнения: 2 678
На мен си ми дойде туко що..тъкмо другата седмица ще ходя при АГ за годишния.
Ето затова не си правя ранни тестове..защото се изнервям още повече.
Успех момичета 🍀

# 65
  • Мнения: 318
Кактусче 🍀🍀🍀

Jasmin, непременно повтори тестът и дано е +++!

Аз пък днес се събудих в изключително минорно настроение. ММ пък се дразни така като падам духом, но не е в моята глава и тяло и няма как да ме разбере. Хем се обвинявам,хечм се чувствам безпомощна. Така де,точно на вас надали има нужда да обяснявам. Горе долу всички сме на един хал.

# 66
  • Мнения: 1 152
Сънче, много ми е хубаво и тук да ти пиша! Та огромно честито! ❤️ Магията ми работи обаче, доволна съм 😁
Стискам палци на всички! Целувки от нас!

# 67
  • Мнения: 2 635
Амира и аз се чувствам така. Тайно се надявахме до 6м да забременея 😣 но уви. Понякога ни трябва помощ било то с малко или голямо побутване от репродуктивен док. Днес си купих неща за рисуване, понеже ме посъветеха да започна да рисувам да се успокоя малко.
Аз преди много обичах.
 Диди направи магията за всички нас в темата 😂🤗.

# 68
  • Мнения: 902
Jasmin, аз нямях никакве симптоми до около 11-12 ден след закъснение. Всичко е до организъм. Иначе и аз виждам черта!

# 69
  • Мнения: X
Още малко и тая тема съвсем да я изпусна Grinning
Благодаря на Рейв за новата темичка! Дано ни донесе повече II от предишната.

Ние този месец хич не се разписахме. Усетих пак овулацията и реших да спра да си давам парите за тестове. Няма смисъл.
Чакам да ми дойде до 10 дни и следващият месец повече.

# 70
  • Мнения: 607
Кактусче,  сигурна съм , че ще има поне едно бебе! Не се отчайвай 🍀
Jasmin , повтори теста за бременност.  Дано е +
Аз да споделя една добра новина, че все влизам с лоши последно време. Пуснахме днк фрагментации и нова спермограма на ММ. Очаквано фрагментации са високи 40%, но пък другите показатели са се подобрили. Добавките са дали ефект. Чакаме заповед от фонда края на месеца.  На 28.10 сме на втори преглед при
 д-р Чапанова , ще видим тя кога ще каже да стартираме.
Успех на всички ❤🍀💜

# 71
  • Мнения: 772
Кактус, много силно стиснати палчета за теб! ✊🏻
Жасмин и аз виждам втората чертичка. Чакаме да я потвърдиш утре!  
Фън, стиснати палци и за теб!
Слънчоглед, Честито и леко бременеене! 🍀

И понеже не съм писала в новата темичка - късметлийска да ни е и огромни благодарности на rave и Mimirita!

Последна редакция: сб, 16 окт 2021, 16:02 от Darling*

# 72
  • Мнения: 747
Mila101, честито ви подобрение! 40 % СДИ значи на 10 % от нормата, което е супер! Ние минахме динамика от СДИ 97 % за потрес на всички лекари и коментари в какви отрови работи ММ, невярно, и се движи много, не беше и от седене. С промяна на начина на живот, билки, добавки, иглотерапия, след 3 месеца СДИ беше 69 % при норма 70 % и репро докторът ни бъзикаше, че е готов за донор! Ще се справите, трябва си контрол от твоя страна и старание от мъж ти Simple Smile)) И не спирате терапията за него до успех, че ситуацията е динамична.

# 73
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 938
АА, много ти благодаря за добрите съвети. Всеки път те чета с огромен интерес, защото имаш много знания по темата и го обясняваш много добре ❤️
Днес минах и си взех само фолиева киселина, която се изненадах, че вече е почти 6 лева, а до скоро я купувах за 3 и нещо 😳🤔 Но това да ми е проблема.

Започнах и с тестовете за ову за този месец, защото вече ми е 13 ден, но ако съдя по чертата няма да настъпи в близките няколко дни. Макар че вчера имах ЦС и си мислех как може и по-рано да е този месец, но явно нещо са ми се объркали хормоните заради смяната на сезона. Стискайте палци да я хванем този месец и през ноември да се похваля, защото доста се задържах вече тук, а за опитите преди това да не говоря 😔

# 74
  • Мнения: 607
Благодаря,  Danita . Няма да спираме в никакъв случай.  Просто след 2 месеца добавки , без алкохол имахме влошаване и се чудехме какво да правим. Сега знаем, че има ефект,  явно си трябва време.

Общи условия

Активация на акаунт